NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Znaki z zaświatów,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Hahaha, no to masz przykład na to że się mylisz. Prosta sprawa, z Twoją głęboką wiarą na pewno już mi uwierzyłeś umiech Niemniej jednak ja nawiązałem do Twojego wykształcenia, a Ty w odpowiedzi wypisujesz się nt. mojego, także rozumiem, że trafiłem w sedno. Pozdrówka


Tak, skończyłem przedszkole i wiem, że wg was, czyli POlszewii jestem podczłowiekiem, bo tylko uczeni po określonych uczelniach mają prawo mienić się wykształconymi.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:28  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:30  
Cytuj
Nie według nas (nich, ich czy kogoś tam) czy nawet mnie, ale jak ktoś zachowuje się jak kretyn, to za takiego go uważam, tak jak Ty mnie za chama umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Nie według nas (nich, ich czy kogoś tam) czy nawet mnie, ale jak ktoś zachowuje się jak kretyn, to za takiego go uważam, tak jak Ty mnie za chama umiech


Boli prawda o POlszewii? Poczytaj inne fora, tobie podobni z POlszewii także jako argumentów używają inwektyw. Wyzwiskami nie zablokujesz informacji o mafijnej strukturze.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:35  
Cytuj
Hehe a kto to jest przepraszam POlszewik? umiech Ktoś myślący? Bo tak rozumuję z Twoich wypowiedzi. Tylko dlatego, że nie drżę przed końcem świata w 2012 roku zostałem POlszewikiem. Kolego, proszę jeszcze raz, podaj definicję tego określenia!! Chyba nie używasz słów, których nie rozumiesz? Nawróć mnie, wskaż drogę, wyjaśnij umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:37  
Cytuj
Każdy może zobaczyć światło w tunelu tuż przed śmiercią. Trzeba tylko poczekać na pociąg.good Umieramy i pojawia sie napis ,,Game over,, good..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
Hehe a kto to jest przepraszam POlszewik? umiech Ktoś myślący? Bo tak rozumuję z Twoich wypowiedzi. Tylko dlatego, że nie drżę przed końcem świata w 2012 roku zostałem POlszewikiem. Kolego, proszę jeszcze raz, podaj definicję tego określenia!! Chyba nie używasz słów, których nie rozumiesz? Nawróć mnie, wskaż drogę, wyjaśnij umiech


Kretynem może być ktoś, kto chciałby narzucać innym osobom zakres tematów, w obrębie których mogą się poruszać, bo inne psują jego utarty światopogląd. Żadna mądra osoba nie dąży do ograniczania wolności wypowiedzi, nawet o UFO.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:41  
Cytuj
Zwróć uwagę prostaku, że to Ty ograniczasz innych. Napisałeś, że wierzysz w jakieś gówno, ja napisałem, że w to Twoje gówno nie wierzę i kazałeś mi się zamknąć. Zostawiam Cię więc z tym gównem sam na sam umiech Trzym się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
Zwróć uwagę prostaku, że to Ty ograniczasz innych. Napisałeś, że wierzysz w jakieś gówno, ja napisałem, że w to Twoje gówno nie wierzę i kazałeś mi się zamknąć. Zostawiam Cię więc z tym gównem sam na sam umiech Trzym się.


Wytrzeźwiej najpierw i zobacz raz jeszcze kto komu wszedł w paradę swoimi brudnymi buciorami.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:52  
Cytuj
wyborca PO VS SzoPeN dajecie nieżle czadu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 20:02  
Cytuj
Już nie dajem umiech Miałem ochotę na krótką wymianę zdań z kimś myślącym inaczej, ale nie spodziewałem się tak zaawansowanej choroby umiech Więc nic ciekawego z tego nie wyszło i kończymy umiech Trzymam się sygnaturki smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 20:06  
Cytuj
Osoba zdrowa zaczyna swoją rozmowę od słów kretyn i wy.ierdalaj. Jeśli tak, to ja mogę być chory. W POlszewii wszystko jest na opak.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 20:10  
Cytuj
Dajcie se na luz chłpopaki i tak nic z tej waszej dyskusji nie wyniknie peacegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 20:16  
Cytuj
piotr168: spoko, ja pasuję, ale boli, że w Polsce (powtarzam w Polsce, bo niektórzy nie mają w sobie ani krzty szacunku do ojczyzny przedrzeźniając jej nazwę) żyją tacy ludzie. Przez takich właśnie taplamy się w syfie, musimy wciąż wysłuchiwać jakichś idiotyzmów nt. tego jak to jesteśmy uciemiężeni i sterowani raz to przez ruskich jak przez Niemców zamiast zabrać się za coś pożytecznego. Ja tylko mam nadzieję, że ludzie tego pokroju mają po 50-60 lat i że ten rocznik okaże się wyjątkowo słabego zdrowia i natura sama pozbawi nas tego garba umiech

ps. gratuluję wyciągnięcia słusznego wniosku, że taka dyskusje do niczego nie prowadzą. żeby tak niektórzy to zrozumieli ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 20:19  
Cytuj
Już raz był taki, co mu ludzie przeszkadzali. Jeden nazywał się Hitler a drugi Stalin. I od takich garbów w postaci młodych POlszewików uchowaj nas Panie.

A POlszewia to nie Polska, tylko rządy słońca Peru, ale to za trudne i do "wykształconej" głowy przychodzi najprostsze skojarzenie z Polską.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 20:25  
Cytuj
DO MODERATORA: mam nadzieję, że się wykażecie teraz i posprzątacie śmieci! no i sorki za OT.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 20:41  
Cytuj
wyborca PO.. jak nie będziesz pobierał leków to zawieziemy Cie do Holandi good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 00:50  
Cytuj
Piotruś ,a za jakiś czas myślący inaczej niż Ty zawiozą Ciebie do Holandi z biletem w jedną stronę .placzePanowie nie tędy droga Wy też będziecie mieli kiedys >50 lat.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Apostołowie postawili kiedyś Chrystusowi pytanie: „Jaki Obrazekbędzie znak twego przyjścia i końca świata?”1. Szukając odpowiedzi, natrafimy w Piśmie Świętym na dwa znamienne fakty związane ze znakami końca świata. Po pierwsze Jezus wzywa do czujności. Skąd jednak mamy wiedzieć, kiedy należy czuwać?

Zaraz po otrzymaniu pytania Jezus poświęcił prawie 100 tekstów znakom swego przyjścia, wyjaśniając tym samym powody czujności2. Jego słowa są często przeplatane terminami: CZUWAJCIE i BĄDŹCIE GOTOWI3. Ostrzeżenie to byłoby niecelowe, gdyby nie było znaków lub gdyby znaków nie można było rozpoznać! Po drugie czas przyjścia Jezusa łatwo określić, podobnie jak określamy czas bez zegarka na podstawie obserwacji. Gdy porównamy sytuację na świecie z biblijnymi
znakami czasu, możemy być absolutnie pewni, że drugie Obrazekprzyjście Jezusa jest bliskie.

Rozważmy dziesięć znaków, wypełniających się w naszych dniach:

NAŚMIEWCY (2 Piotra 3,3.4)

Piotr przepowiedział, że w dniach ostatecznych ludzie będą otwarcie objawiać swój sceptycyzm i szydzić z przedstawianych im znaków bliskiego przyjścia Jezusa. Takim ludziom możemy odpowiedzieć: Piotr mówi właśnie o tobie. Swą postawą dostarczyłeś mi znaku ostatecznych dni.

WOJNY (Mat. 24,6.7)

Wiek dwudziesty był świadkiem dwóch najstraszniejszych wojen światowych (1914-1918 i 1939-1945), w których zginęło ponad 70.000.000 ludzi. Kończące się stulecie było najbardziej krwawym w historii. []

GŁÓD (Mat. 24,7)

Nasz wiek zanotował kilka największych klęsk głodu znanych w historii, np. w Chinach w latach 1928-1930, czy Bengalu w latach 1943-1944. Według przypuszczalnych obliczeń zmarło wtedy z głodu ponad 20.000.000 ludzi.

EPIDEMIE I NIEULECZALNE CHOROBY (Mat. 24,7)

Podam tylko jeden przykład epidemii, ale za to bardzo wymowny. W roku 1918 zmarło na grypę „hiszpankę” około 21.000.000 ludzi. Medycyna wciąż nie może poradzić sobie z wieloma chorobami, chociażby nowotworami i AIDS.

TRZĘSIENIA ZIEMI (Mat. 24,7)

Wiek XX był świadkiem dwóch największych trzęsień ziemi w historii świata: w Chinach w roku 1920 zginęło 180.000 osób; w Japonii w roku 1923 — 1.500.000, a 200.000 osób uznano za zaginione. Trzęsienie ziemi w Japonii uważane jest przez wielu za największą katastrofę po potopie.

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚĆ (Dan. 12,4)

Jesteśmy świadkami wielkiej eksplozji wynalazczości. Człowiek dokonał w ostatnim wieku większego postępu w dziedzinie wiedzy niż we wszystkich wiekach razem wziętych (technika, medycyna, transport, łączność i inne).

TECHNIKA (Dan. 12,4)

W wieku XX człowiek przekroczył kilkakrotnie barierę szybkości. Samoloty ponaddźwiękowe, rakiety i satelity latają jak „błyskawice”. Największy postęp jednak zanotowano w komputeryzacji. Tempo w tej dziedzinie jest tak ogromne, że to, co wczoraj było hitem, dzisiaj odstawiamy na bok, a jutro trzeba będzie wyrzucić albo odstawić do muzeum.

NIEBEZPIECZNE DNI (2 Tym. 3,1-3)

Mimo posiadania najdoskonalszych środków i przy stosowaniu najlepszych metod zwalczania przestępczości, bezprawie, rabunek, gwałt i wszelkiego rodzaju zło alarmująco wzrasta. Organa sprawiedliwości potrafią niekiedy ukrócić zło (założyć kajdanki), lecz nie potrafią uleczyć. []

STRACH (Łuk. 21,25.26)

Mimo ogromnego postępu technicznego nie udało się zlikwidować czynników powodujących strach. Strach przed przestępczością, bezrobociem, samotnością czy głodem pojawia się wszędzie tam, gdzie żyją ludzie.

DNI NOEGO (Mat. 24,37-39)

Za dni Noego całą cywilizację ogarnęła skandaliczna niemoralność. Tak jak i dzisiaj. Najsmutniejszy jest fakt, że nigdy przedtem nie było tak szeroko rozwiniętej oświaty i znajomości prawa jak obecnie, co jednak nie przeszkadza ludzkości brnąć w najgorszym bagnie niemoralności.

Gdy omawiamy listę tych wszystkich znaków, niektórzy protestują: „Przestępczość, wojny, trzęsienia ziemi i inne przytoczone znaki zdarzały się często i były uznawane w przeszłości jako dowody bliskiego przyjścia Chrystusa, przez co ludzie doznawali rozczarowań. Tamci wyjaśniali i stosowali znaki niewłaściwie. Czy my dzisiaj nie popełniamy tych samych błędów?”. Ludzie podnoszący taki zarzut zapominają o ogromnej różnicy, jaka zaistniała w naszym wieku w stosunku do wieków poprzednich. Sprawa jest bardzo prosta. Dziś po raz pierwszy od czasu zmartwychwstania i wniebowstąpienia Jezusa wszystkie przepowiedziane ważniejsze znaki wypełniają się równocześnie! W przeszłości niektóre z przepowiedzianych znaków pojawiły się sporadycznie, lecz nigdy nie pojawiały się równocześnie, tak jak ma to miejsce obecnie!

Jezus nigdy nie kazał wierzyć w bliskość swego powtórnego przyjścia na podstawie jednego zauważonego znaku. Gdy jednak pojawią się na niebie i na ziemi wszystkie znaki jednocześnie, to ich spotęgowana moc przekonywująca będzie bezbłędnym znakiem bliskości Dnia Pańskiego. Będą one takim świadectwem mocy, jak gdyby Bóg głosem grzmotu ogłaszał ten nadchodzący dzień lub pisał wielkimi literami na nieboskłonie.

PRZYPISY:
1 Mat. 24,3.
2 Mat. 24 i 25.
3 Mat. 24,42-44; 25,13




znalazlem coś na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=iyX3U12nNPk&feature=fvw
" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />



1" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />

2
" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />


3

http://www.youtube.com/watch?v=sTdK7CslM7Y



4

http://www.youtube.com/watch?v=ZFKCg5SGRy4


5-6

http://www.youtube.com/watch?v=R1bWHeM1j6w

6-7

http://www.youtube.com/watch?v=_qwId-n2Qr8

8
http://www.youtube.com/watch?v=gfVXWkVac7s





No bardzo ciekawe daje do myslenia.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 23:22  
Cytuj
Dobra, mam pare pytan do wszystkich wierzacych w cuda, konce swiata itp.
1. Jak wytlumaczycie cud istnienia kilku drzazg z krzyza Chrystusa, ktore jakby pozbieral po swiecie to by zrobil Puszcze Bialowieska?
2. Jak to jest, ze wokol miejsc cudow zawsze rozwija sie biznes? Jak to jest, ze cud jest cudem jak orzekna o tym 'medrcy' ktorejkolwiek badz religii?
3. nawet jesli jutro bedzie koniec swiata to co z tego? Mozemy cos zrobic poza wypiciem flaszki lub inna mila czynnoscia?
4. Dlaczego wierzycie w jakies przepowiednie, skoro wg nich swiat mial sie juz skonczyz przynajmniej ze 20 razy? I jakos jak istnial tak istnieje. Poki co wylaczyl go tylko Snake w Ucieczce z Los Angeles, ludzkosc przetrwala 28 dni pozniej i zime jak Pojutrze smiech2

Rozumiem, ze forum sluzy do wymiany pogladow. Szanuje, ze ktos ma mniejsza doze materializmu i nieufnosci wobec wszelkiego szamanstwa niz ja. Ale prosze o odpowiedz na jeszcze jedno pytanie. Co daje rozwazanie o tym co niepewne i nijak do objecia nasza glowa, a tym bardziej na co, jezeli istnieje badz jest prawdopodbne, nie mamy zadnego wplywu?

I jeszcze jedna mala ciekawostka. pare lat temu wybuchla panika, zwlaszcza w katolandach, ze narodzil sie syn szatana. Dokladnie 6 czerwca 2006 roku. Co ciekawe, zbieglo sie to z masowa akcja reklamowa reedycji trylogii Omen, ktora szalala SZESC miesiecy przed ta data... smiech2
I co jeszcze bardziej ciekawe przed szmira o nazwie Armageddon zrobiono panike, o tym, ze Ziemia za dwa lata zderzy sie z meteorytem (co sie oczywiscie nie stalo) a teraz mamy sianie paniki co do 2012 roku, co absolutnie nie ma ZAPEWNE zwiazku z premiera filmu katastroficznego 2012 smiech2smiech2smiech2smiech2

Tak, wiem, ze dinozaury wyginely z dnia na dzien (widzial to kto tak na marginesie??) i ze w Lourdes objawila sie Matka Boska (a co jak sie dzieciom przysnilo cos po zbyt obfitej dawce anzyku w ich tapioce ??), jednak wydaje mi sie, ze wiekszosc osob szuka w zaswiatach natchnienia do codziennej dzialalnosci, bo same nie bardzo wiedza czego chca.

Pozdry umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2009r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
Dobra, mam pare pytan do wszystkich wierzacych w cuda, konce swiata itp.
1. Jak wytlumaczycie cud istnienia kilku drzazg z krzyza Chrystusa, ktore jakby pozbieral po swiecie to by zrobil Puszcze Bialowieska?
2. Jak to jest, ze wokol miejsc cudow zawsze rozwija sie biznes? Jak to jest, ze cud jest cudem jak orzekna o tym \'medrcy\' ktorejkolwiek badz religii?
3. nawet jesli jutro bedzie koniec swiata to co z tego? Mozemy cos zrobic poza wypiciem flaszki lub inna mila czynnoscia?
4. Dlaczego wierzycie w jakies przepowiednie, skoro wg nich swiat mial sie juz skonczyz przynajmniej ze 20 razy? I jakos jak istnial tak istnieje. Poki co wylaczyl go tylko Snake w Ucieczce z Los Angeles, ludzkosc przetrwala 28 dni pozniej i zime jak Pojutrze smiech2

Rozumiem, ze forum sluzy do wymiany pogladow. Szanuje, ze ktos ma mniejsza doze materializmu i nieufnosci wobec wszelkiego szamanstwa niz ja. Ale prosze o odpowiedz na jeszcze jedno pytanie. Co daje rozwazanie o tym co niepewne i nijak do objecia nasza glowa, a tym bardziej na co, jezeli istnieje badz jest prawdopodbne, nie mamy zadnego wplywu?

I jeszcze jedna mala ciekawostka. pare lat temu wybuchla panika, zwlaszcza w katolandach, ze narodzil sie syn szatana. Dokladnie 6 czerwca 2006 roku. Co ciekawe, zbieglo sie to z masowa akcja reklamowa reedycji trylogii Omen, ktora szalala SZESC miesiecy przed ta data... smiech2
I co jeszcze bardziej ciekawe przed szmira o nazwie Armageddon zrobiono panike, o tym, ze Ziemia za dwa lata zderzy sie z meteorytem (co sie oczywiscie nie stalo) a teraz mamy sianie paniki co do 2012 roku, co absolutnie nie ma ZAPEWNE zwiazku z premiera filmu katastroficznego 2012 smiech2smiech2smiech2smiech2

Tak, wiem, ze dinozaury wyginely z dnia na dzien (widzial to kto tak na marginesie??) i ze w Lourdes objawila sie Matka Boska (a co jak sie dzieciom przysnilo cos po zbyt obfitej dawce anzyku w ich tapioce ??), jednak wydaje mi sie, ze wiekszosc osob szuka w zaswiatach natchnienia do codziennej dzialalnosci, bo same nie bardzo wiedza czego chca.

Pozdry umiech



a to bardzo proste w odpowiedzi:
wiekszosc katolickich cudow opiera sie na sciemie musisz byc idiota wierzac ze tysiace kosciolow na swiecie posiada kawalek drzewa krzyzowego ;D niby skad? niby jak to zbadac? czy nie wazne jest ze On oddal za nas i dla naszego zbawienia zycie tylko roztrzasaja ludzie takie idiotyzmy nie majace na nic wplywu? a co do biznesow przy miejscach rzekomych cudow.. to chyba nie trzeba tlumaczyc za wiele. biznes to biznes trzeba go jakos rozpoczac prawda? ;D a najlepiej robi sie kase na nieswiadomych kantu moherach. coz taka prawda. przeciez Jezus powiedzial ze wielu na swiecie bedzie mowic ze widzieli jezusa ale zeby im nie wierzyc bo sa ta falszywe objawienia majace na celu zwiedzenie ludu przez szatana. poczytajcie a sie dowiecie ;p dlatego nie wierze w zadne tam objawienia sie maryj i innych. po co? skoro dekalog biblijny mowi aby nie modlic sie do obrazow ani figurek to dlaczego niby maryja sie objawia i mowi zeby zrobic jej posag i sie do niego modlic? przeciez ona wtedy przeczy temu co pisze w bibli.. nalezy zadac sobie wtedy podstawowe pytanie: czy to objawienie pochodzi aby napewno od Boga? skoro zmusza zmora do lamania boskich zasad to raczej z Bogiem nie ma nic wspolnego. TYLE W TEMACIE OBJAWIEN !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 11:25  
Cytuj
haha, dany, naprawde otworzyles mi oczy smiech2 moje pytania byly ironiczne umiech
Nie ma zadnych cudow ani objawien. To tylko wymysly ludzi umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 12:37  
Cytuj
ojejku ,ale sie tutaj dzieje, no...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »