NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Życie portalu i miasta,
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2007r. 03:16  
Cytuj
Dzięki wam czytelnicy/forumowicze portal ten żyje., rozwija się - staje się moim zdaniem nr1 w regionie.

Dlatego chciałbym was zachęcić do zakładania kont, logowania się, pisania ... stwórzmy razem silną społeczność, dzięli której Stalowa Wola będzie miała solidną reprezentację w internecie.

Stalowa Wola to fajne miasto i wspaniali ludzie, jakich ciężko znaleźć gdzie indziej. Nie dajcie sobie wmówić tym co powtarzają niektórzy że to miasto to dziura, dno, że jest bez przyszłości. To bezmyślnie powtarzane schematy wpajane nam od podstawówki. Bo przyszłość jest w naszych rękach. A ci którzy tak mówią w większości znają inne "metropolie" z telewizji lub wycieczek po rynku. To ci dla których najważniejsze są wypasione swiecące się galerie handlowe obowiązkowo z Mc'donalds w środku. Wielu moich znajomych, min z Lublina, Ostrowca, Łodzi czy krakowa mówiło że podoba im się w Stalowej, że to zadbane, nowoczesne iładne miast, że nie wierzą że jest tu tylko 70 tys mieszkańców, a nie 120. To miasto ma potencjał. ma ogromne możliwości rozwoju, można bez problemu wymienić conajmniej kilkanaście firm które stanowią klasę samą w sobie i są jednymi z większych, najlepiej rozwijających się w regionie/Polsce. - bo tu się łatwo da prowadzić własny biznes i coś osiągnąć. Trudniej tu o pracę niż na zachodzie/w większych miastach, ale łatwiej o karierę, o dorobienie się czegoś w życiu - osiągnięcie i rozwijanie włąsnych pasji - firm czy organizacji.
A to czy z tej szasy miasto skorzysta zależy od was drodzy internauci. Od tego głównie młodego e-pokolenia które umie sobie w życiu radzić i pracować na sukces.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających stalowe.info Zachęcam do rozmów na forum, współpracy z portalem, oraz brania losu w swoje ręce... właśnie w naszym mieście! Ja jestem z niego dumny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2007r. 03:16  
Cytuj

 
 
 
 
~~gość z Niska
ff
Wysłany: 7 Sty 2007r. 11:15  
Cytuj
Chociaż jestem z Niska myślą i ciałem jestem ze Stalową Wolą.W Stalowej pracuję i mam rodzinę, moje dzieci chodzą do szkół, tam też robię zakupy.Wszystkie zainteresowania i sprawy związane są z tym miastem. Gorąco pozdrawiam .

 
 
 
 
~~gość z Niska
ff
Wysłany: 7 Sty 2007r. 11:27  
Cytuj
Tak mi się nasunęła pewna sugestia, że artykuły zamieszczone na stronach na które nie ma postów powinny być kasowane po miesiącu.Dzięki temu nie byłoby takiego bałaganu.

 
 
 
 
~~gość z Niska
ff
Wysłany: 8 Sty 2007r. 15:50  
Cytuj
co tam panie u dworu słychać. Jakaś cisza taka że aż w uszach piszczy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Sty 2007r. 00:38  
Cytuj
Blackvader popieram cie w stu procentach to miasto jest zajebiste, kocham je i nie zamienilbym na zadne inne. To miasto MA JAJA, a ci wszyscy krzykacze ktorzy skasowli je juz na "starcie" niech wsadza glowe miedzy nogi i pocaluja sie ... w dupe ze swoimi wywodami.

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2007r. 00:02  
Cytuj
CYTAT
Blackvader popieram cie w stu procentach to miasto jest zajebiste, kocham je i nie zamienilbym na zadne inne. To miasto MA JAJA, a ci wszyscy krzykacze ktorzy skasowli je juz na "starcie" niech wsadza glowe miedzy nogi i pocaluja sie ... w dupe ze swoimi wywodami.


umiech Musze to sobie zapisac ... tekst powalajacy umiech Ale ciesze sie ze myslisz podobnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »