NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Boks,
~~Maupa
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 00:23  
Cytuj
Witam ! Jako że obskoczyłem google i właściwie nic nie znalazłem, na stronie mosiru też żadnych aktualnych wieści, chciałbym zadać pytanie czy w Stalowej Woli ciągle można skorzystać z lekcji boksu pod okiem zawodowych instruktorów ? Jestem zupełnie początkujący i chciałbym dopiero zaczać przygodę z tym sportem. Ile to kosztuje, kiedy są treningi i przede wszystkim czy sądzicie że warto ? dzięki pozdrawiam !

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 00:23  
Cytuj

 
 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 12:07  
Cytuj
boks jest na mosirze, nie biora nikogo powyzej 20 lub 21 roku zycia, treningi, wyjazdy, sprzet - za DARMO nic sie nie płaci

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 12:09  
Cytuj
Sztuki walki w Stalowej Woli są na mizernym poziomie przykro stwierdzić ale to już tylko zwykła komercja potluczony

 
 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 12:19  
Cytuj
Boruta - sprawdziłeś je wszystkie ? umiech ja stawiam ze ani jednej.
Kyokushin - Tegoroczny mistrz polski
Boks - jest od niespelne 2 lat
Judo - idz na trening, wróć i powiedz jak to sie znudziłeś

 
 
 
 
~~koks
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 13:35  
Cytuj
poprawiam na boks juz nie biora osob od 19 roku zyciasmiech2

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 13:43  
Cytuj
Kyokushin słaba garda niepotrzebne kata goodBoks dla dzieci może kiedyś coś z tego będzie lub się posypie Judo kompletnie nie przydatne na ulice (chodnik to nie mataumiechSą bo są nie mają konkurencji a szkoda potluczonyJak dla mnie liczy sie tylko MMA Boks Muay Thai +BJJ potluczony

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 13:53  
Cytuj
Boruta jak dla ciebie to chyba za duzo telewizjai, po takiej wypowiedzi widac ze nie masz pojecia. to nie na ulice to za hujowe... dla ciebie tylko mma ? ciekawe gdzie trenowales - na eurosporcie ?

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Boruta jak dla ciebie to chyba za duzo telewizjai, po takiej wypowiedzi widac ze nie masz pojecia. to nie na ulice to za hujowe... dla ciebie tylko mma ? ciekawe gdzie trenowales - na eurosporcie ?
Jesli chcesz trenowac gówno to równie dobrze trenuj balet potluczonyTylko MMA jest skuteczne a klubów jest cała masa tylko w was w stw ubogopotluczony(ps eurosportu nie ogladam )goodpotluczony

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 14:04  
Cytuj
Sorki że odbiegne od tematu. Może ktoś napisać coś węcej na temat Judo w Stalowej, o ile ono jest.Dzięki z góry.

 
 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 15:50  
Cytuj
Sorry, że znowu o tych moich tam...
Ale jak się ma otwieranie nowych sekcji np bokserskich do naszego kryzysu w Stalowej Woli ? Ma nam to na celu zapewnienie zajęcia w naszym WOLNYM CZASIE ? Oczywiście za nasze pieniądze.

MOSIR, MDK itp. powinno się dawno sprywatyzować, to przynosi więcej strat niż korzyści. Nawet nie wiecie ile to nas kosztuje utrzymywanie tego i dotowanie. Przecież tego typu rzeczy równie dobrze można robić prywatnie za opłatą (bo przecież nie każdy z was korzysta z MDK czy MOSIR.

MAM pomysł w sumie na to samo wyjdzie:

Może zrobimy KARATE państwowe ?
może zrobimy szachy, pingpong, kino itp państwowe ?

To jest właśnie to samo. Różnica jest taka, że nie pozbyliśmy się balastu i teraz za niego płacimy słono w dobie kryzysu.

Piotra Kiszka prowadzi swoje zajęcia prywatnie - Ma chętnych i tak właśnie powinno być. Weterynarze prowadzą swoje placówki prywatnie i co ? mają się naprawdę świetnie. Obsługa i koszty są niewielkie (konkurencja działa) To samo będzie ze służba zdrowia gdy postanowimy unormować tą strefę.


Jedyną szansą dla rozwoju są mniejsze podatki i koszty pracy. Dobre warunki dla rozpoczynających działalność w tym nie przymusowe składki i ubezpieczenia. - Niestety to nierealne.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 16:04  
Cytuj
sory ale za treningi boksu placi unia, unia zfinansowala zakup ringu i pozostalego sprzetu, a ubranie zawodnikow (buty,szczeki,spodenki,koszulki) sponsoruje adidas i everlast.

 
 
 
 
~~echodna
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
sory ale za treningi boksu placi unia, unia zfinansowala zakup ringu i pozostalego sprzetu, a ubranie zawodnikow (buty,szczeki,spodenki,koszulki) sponsoruje adidas i everlast.


UNIA... hehe A Unia to taka manna z nieba do której nikt nie dopłaca ? umiech pieniądze tam rosną na drzewach i tylko zrywać i rozdawać. Przepraszam, ale jesteśmy płatnikiem UE czy ci się to podoba czy nie Po to w Polsce VAT jest na wysokim poziomie.

Sponsoring jak najbardziej słuszny i tego typu sponsoring jest wskazany i zdrowy.

Problem oczywiście tkwi w UE w której niepotrzebnie jesteśmy.Dostajemy pieniążki ale za jakąś cenę, bo za darmo to nic nie ma.

 
 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 22:54  
Cytuj
Zgadza się, ale jak by nie było środki pochodzą od nich a nie bezpośrednio z budżetu miasta.

 
 
 
 
~~~Maupa
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 07:57  
Cytuj
Czyli o ile dobrze zrozumiałem mająć poniżej 19 lat nie ma szans aby sie tam dostać ?

 
 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 09:23  
Cytuj
dokładnie

 
 
 
 
~~Analfabeci
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 13:00  
Cytuj
Czytajcie ze zrozumieniem...jak masz powyżej 19 lat ot Cie nie wezmą, a poniżej możesz.

 
 
 
 
~~koks
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 13:40  
Cytuj
haha co koles napisal do 19 roku nie biora ? ahahah zacznijcie sie lepiej uczyc a nie ;D

 
 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 13:58  
Cytuj
hehe no dokładnie mi chodziło ze powyżej, po prostu nie doczytałem, zresztą pisałem o tym wyżej.

 
 
 
 
~~bbbb
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 14:31  
Cytuj
jak przyjdzie taki jakis slepak czy lewak to widac odrazu ze sie nie nadaje do tego sportu to nie wezma.Ale jak dobrze pogadasz to i moze Cie wezma jak masz 19-20 latsmiech2

 
 
 
 
~~ONN
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 19:25  
Cytuj
Maupa, treningi boksu są również w nowej siłowni naprzeciwko policji. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o 18. Koszt 60 zł za miesiąc i nikt nie zawraca sobie głowy ograniczeniami wiekowymi. Pzdr.

 
 
 
 
~~ONN
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 19:27  
Cytuj
Sorki za dubel. Treningi są we wtorki i piątkiumiech.

 
 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 19:51  
Cytuj
Na mosirze zawracaja bo chca ludzi na turnieje a nie ulice, organizuja mlodym wyjazdowe szkoly treningowe, i wyjezdzaja na gale bokserskie dla juniorow.

 
 
 
 
~~koks
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 20:28  
Cytuj
wez daj spokoj te mma kolo policji to smiech samo to nie dosc ze maja tylko trenera normalnego od judo bo reszta to wzieci z podworka to na dodatek maja strasznie malo miejsca i chyba 1 worek treningowy hahaha, jedynie silownia tam fajnie wyglada a reszta to dla mnie kicha

 
 
 
 
~~Tom
ff
Wysłany: 20 Paź 2009r. 15:23  
Cytuj
Hmm Artur był bokserem ligowym zanim się przeprowadził do Sandomierza. Troszkę walk stoczył więc nie jest wzięty z podwórka jak To napisałeś.

 
 
 
 
~~kraw mag
ff
Wysłany: 20 Paź 2009r. 22:21  
Cytuj
ja wszystkich bokserów, judoków i karatekuw załatwiam w 5 sekund he he he

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »