NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Podrożało paliwo dlaczego?,
Posty: 37
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 14:58  
Cytuj
W ostatnich dniach podskooczyła cena paliwa na stacjach w stalowej i okolicy czy ktoś wie dlaczego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 14:58  
Cytuj

 
 
 
 
~~prezes
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 15:03  
Cytuj
no wlasnie np gaz z 1.95 na 2.03 o co chodzi a mialo niby taniec zaklopotany:szok:

 
 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 15:07  
Cytuj
Myślę że chodzi o to, że zbliża się święto wszystkich świętych i dlatego...dolar w dół a w polsce paliwo w górę to jest "kochany " krajscianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 15:44  
Cytuj
Tutaj mamy odpowiedź smiech2:
http://demot(...)-drozeje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 19:35  
Cytuj
jeśli dolar tanieje wiec powinno być tańsze paliwo bo przecież w dolarach sprowadzamy baryłkę ropy. Mafia Rządzi w Polsceboks
CYTAT
Myślę że chodzi o to, że zbliża się święto wszystkich świętych i dlatego...dolar w dół a w polsce paliwo w górę to jest \"kochany \" krajscianasciana
nie wiemzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~453
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 20:31  
Cytuj
zmowa cenowa !!! szybko zrobmy protest i placmy grosikami !!! fajna to byla akcja na pokaz - pamietacie umiech moze by ja powtorzyc? teraz proponuje np. czwartki - robmy to tylko w czwartki az ceny spadna na łeb i szyje

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 21:33  
Cytuj
ale to tylko w stalowej. W rzeszowie potaniało w krośnie potaniało w świetokrzyskim potaniało a u nas . . . .

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2009r. 22:12  
Cytuj
też mi nowość że podrożało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 11:58  
Cytuj
By zylo sie lepiej. Wszystkim (przy zlobie umiech Premier milosci umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~a,Kanzu
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 16:13  
Cytuj
Jedyne wyjście z tej sytuacji to tankować w Agatówce na "Bliskiej". Jest najtaniej. Podjeżdżam, tankuję do pełna i "jestem do przodu". Niedawno wracałem z Jastrzębiej Góry, po drodze zwracałem uwagę na cenę paliw. Jedna jedyna stacja w Gdyni (samoobsługowa; może dlatego) miała cenę niższą o 1 gr. od "Bliskiej" w Agatówce, a tak pozostałe stacje miały ceny wyższe.

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 17:43  
Cytuj
W rzeszowie ostatnio 95 po 4.07

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rzeszowiak
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 18:51  
Cytuj
ludzie, zamiast narzekać przesiądźcie się na najmodniejszy obecnie w krajach cywilizowanych (Szwecja, Finlandia, Holandia) pojazd jakim jest rower (również w zimie) smiech2
oszczędzicie czas, bo rower nie stoi w korkach (których obecnie w Stalowej nie brak), środowisko naturalne - rower nie smrodzi w przeciwieństwie do gratów na ropę czy benzynę no i wreszcie nie dacie zarobić spekulantom ze stacji benzynowych smiech2
ja wiem, że każdy teraz wygodny i do Kościoła 200 metrów czy do sklepu 300 metrów jedzie w aucie ale chociaż spróbujcie - tym bardziej że trochę ścieżek rowerowych ostatnio przybyło

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 20:05  
Cytuj
dobre robie dziennie 200 kilometrów o tak rower to dobry pomysł good

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rst-RST
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 06:21  
Cytuj
CYTAT
dobre robie dziennie 200 kilometrów o tak rower to dobry pomysł good


skoro robisz dziennie 200 km, to czy benzyna będzie kosztować 5 czy 15 zł/litr i tak ją będziesz kupować, i szkoda dyskutować czy użalać się nad ceną benzyny. i tak samo zrobią wszyscy inni, którzy narzekają, narzekają po czym .... leją do baku i jeżdżą do sklepu, bo jest daleko, jak napisał rzeszowiak np. 200 metrów sciana

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 07:47  
Cytuj
Powiem ci tak.
Jeżeli mam wydać miesiecznie 1500 zł na paliwo, a moge oszczedzic powiedzmy 100 zł miesiecznie to jest to troche.
Zwłaszcza że paliwo takie same nie chrzczone. Czemu bliska na agatówce jest tańsza?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~justex
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 08:30  
Cytuj
A ja tam wolę dać ciutkę więcej niż jechać na Agatówkę bo moje autko po tamtym gazie focha miało i jechać nie chciało umiech

 
 
 
 
~~rangers80
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 21:34  
Cytuj
Ja osobiście nie polecam Agatówki i bliskiej. Raz tam zatankowałem ON i samochód jechał jakby nu z 50 KM ubyło. Polecam za to BP jak się jedzie na Nisko ceny paktycznie jak na Orlenie czy Statku ale na jakości jak dotąd sie nie zawiodłem na BP.

 
 
 
 
~~VR6
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 21:39  
Cytuj
niema to jak LPG

 
 
 
 
~~justex
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
niema to jak LPG

Może i jeżdżę na lpg ale nie nie rodzaj, a jakość tankowanego paliwa było sensem mojej wypowiedzi. Każdy jeździ tym i na tym na co go stać i na co ma ochotę. Nie rozumiem komentarzy typu "nie ma to jak LPG", złośliwych komentarzy bo to pochwała gazu raczej nie była. Chyba, że źle to zinterpretowałam więc sorki za oburzenie umiech Tak czy siak jak by ludzi było stać na jazdę na benzynie i tankowanie za każdym razem do pełna to by tak robili, a jaka jest rzeczywistość każdy wie.

 
 
 
 
~~bliska nie
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
Powiem ci tak.
Jeżeli mam wydać miesiecznie 1500 zł na paliwo, a moge oszczedzic powiedzmy 100 zł miesiecznie to jest to troche.
Zwłaszcza że paliwo takie same nie chrzczone. Czemu bliska na agatówce jest tańsza?


raz w życiu zatankowałem na Orlenie (do którego należy i Bliska) i wyszło mi spalanie 9 litrów na setkę (zamiast 6,5 l jak zazwyczaj) sciana

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 09:18  
Cytuj
Ja tankuje na bliskiej i robie 550-600 km na baku, jak ankuje na statoilu robie 550-600 km na jednym baku ale co ja tam wiem tankuje 3-4 baki na tydfzień znawcy tankujacy raz na miesiac wiedzą lepiej.
na 12 tankowan w październiku 5 razy brałem paliwo na agatówce i 3 w nisku i problemów z autem czy spalalaniem brak

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bliska nie
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
Ja tankuje na bliskiej i robie 550-600 km na baku, jak ankuje na statoilu robie 550-600 km na jednym baku ale co ja tam wiem tankuje 3-4 baki na tydfzień znawcy tankujacy raz na miesiac wiedzą lepiej.
na 12 tankowan w październiku 5 razy brałem paliwo na agatówce i 3 w nisku i problemów z autem czy spalalaniem brak


kolego, wyżej opisaną sytuację miałem w tygodniu w którym co dzień, przez cały tydzień przejeżdżałem po 600 km dziennie. i tak akurat mi wyszło a ty nie musisz od razu mnie obrażać i wyzywać od znawców, no ale jak widzę tyś jest największym znawcą na forumie więc moje zdanie się nie liczy.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »