NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Co sądzicie o instruktorach w motosie ?, :):)
Posty: 1
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 18:18  
Cytuj
zboczone buractwo !!!!!!!!!!!!!!!!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 18:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 20:06  
Cytuj
na przykładzie zony są ok.
A patrząc na frekwencję na placu manewrowym nei narzekają na brakchętnych i zatrudniają kolejnych instruktorów.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 21:22  
Cytuj
moim instruktorem byl pan Figat naprawde super facet anielska cierpliwosc za to wielski szacunek dla niego! konkretny super tlumaczy i super wyluzowany szczerze polecam!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mis
mis
mis
Posty: 21
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 22:30  
Cytuj
mnie również uczył Pan Figat i teraz kazdemu go polecam. poprostu cudowny człowiek,cierpliwy i naprawdę zna sie na tym co robi. a poza tym to nie jeden z tych instruktorów zboczeńców o których się tyle osłuchałam od koleżanek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 12:57  
Cytuj
instruktor- mlody, nie krzyczal, ale trema zjadala rzy nim, zboczeni tam sa wszyscy zreszta jak to facet,jak uczy hmm za duzo gada. nie daje komus szansy by sam zadecydowal co trzeba zrobic w danej sytuacji bo pomimo ze to wiesz on zawsze wyprzedza twoj ruch swoja wypowiedzia- to chyba zle bo wtedy przyzwyczajasz sie i wiesz ze jak cos on zawsze podpowie i zareaguje - co nie przeklada sie na samodzielne myslenie na egzaminie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 14:05  
Cytuj
Motos ? to idioci sciana robiłem u nich prawko i jeździłem już płynnie ponieważ od małego tata pchał mnie do auta uczyłem się przepisów itp. i jeździłem naprawdę dobrze to idiota z motosu kazał cały czas jeździć po stw. a przecież nie robi sie prawka w Stalowej tylko w Tbg przejeździłem tylko 4h po Tbg i co? Klapa jak się okazało !zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 18:21  
Cytuj
a wiesz że odgórnei jest ustalone 4 h na tbg w przypadku samodzielnej jazdy lub wiecej gdy jedziesz w 2 osoby. Tak jest we wszystkich szkołach.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 19:11  
Cytuj
Co to znaczy odgórnie?Sami wymyślają sobie jakieś normy żeby było "oszczędnie" a skutki tego widać na egzaminach oraz można zauważyć na zachowaniu "młodych kierowców"Instruktor po pierwsze powinien być na egzaminie po drugie jak dopuszcza do egzaminu adepta to powinien ponieść jakieś konsekwencje nie zdanego egzaminu tak jak w innych zawodach.Kto ich z tego rozlicza lub przed kim się rozliczają?Mam wiele innych zastrzeżeń ale szkoda strzępić języka.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 20:02  
Cytuj
Kolorowy misiu skoro byłeś tak dobrze przygotowany to miejsce nie powinno mieć znaczenia gdzie egzaminmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 20:37  
Cytuj
Tak kolego ja miałem dobrego instruktora,który nie obcinał godzin (kiedyś było ich połowę mniej)i nie siedział biernie jak to robią teraz.Każde pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi a jak dalej nie wiedziałeś o co chodzi to tłumaczył parę razy aż zaskoczyłeś.Tak samo było na jazdach manewr,który Ci nie wychodził ćwiczył z Tobą do skutku aż się nauczyłeś.Miał czas i cierpliwość do kursanta czego niestety brakuje teraźniejszym instruktorom,a o wiedzy niektórych teraźniejszych instruktorów nawet nie chce dyskutować.Niestety to były czasy PRL-u,wtedy na wszystko był czas chociaż też trafiały się czarne owce jak w każdym stadzie.Nie piszę tego bo sobie wymyśliłem ale trochę jeżdżę po mieście i naprawdę dużo można zaobserwować.Szifo po języku,którym wypowiadasz się na forum mogę się domyślić,że jesteś za młody żeby pamiętać tamtych instruktorów.Sądze że sam nim jesteś i raczej się nie mylę.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2009r. 17:38  
Cytuj
fajne autka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2009r. 22:30  
Cytuj
ds ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cr7
cr7
cr7
Posty: 27
Dołączył: 26 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 07:38  
Cytuj
nie jest zle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 07:49  
Cytuj
OK good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 09:07  
Cytuj
a może zamiast smarować - dowiedzieć się jaka jest zadawanośc u poszczególnych instruktorów . Bardziej przydałby się też ranking ośrodków które szkolą kierowców i jaka jest ich efektywnośc ( zdawalnośc egzaminu na prawko ). Pozdr,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 15:00  
Cytuj
kolo1 dokładnie się z Tobą zgadzam tylko jest mały problem nikt poza WORD nie prowadzi statystyk,a WORD nie może ich udostępniać niestety.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 15:25  
Cytuj
dodam tylk oże każda szkołą jazdy prowadzi statystyki na potrzeby własne. i instruktorzy dostają kazania jak zbyt wiele osób oblewa

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 15:32  
Cytuj
To dlaczego nie udostępniają tych statystyk?Co mnie interesuje,że instruktor dostał kazanie jak ja z tego powodu wcale nie będę lepiej jeździł?Ze statystyk powinny być wyciągane wnioski i odpowiednie kary wtedy instruktorzy mieli by motywację,a nie liczyli ile zarobią na kursancie.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sqb
sqb
Posty: 7
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
Motos ? to idioci sciana robiłem u nich prawko i jeździłem już płynnie ponieważ od małego tata pchał mnie do auta uczyłem się przepisów itp. i jeździłem naprawdę dobrze to idiota z motosu kazał cały czas jeździć po stw. a przecież nie robi sie prawka w Stalowej tylko w Tbg przejeździłem tylko 4h po Tbg i co? Klapa jak się okazało !zaklopotany




Skoro jeździłeś tak niby dobrze to co za różnica TBG czy STW?
Czepiasz sie poprostu bo nie zdałeś i tyle.

即時新聞娛樂熱話 貼圖, 音樂, 影片 獨家財經、飲食貼士 – 聊天一站式平台
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 21:21  
Cytuj
Uczyć jeździć powinien ktoś kto czuje do tego powołanie, a nie ktoś kto nie ma nic innego do roboty to "se zrobi instruktora i bedzie dupy woził" jak niestety teraz często bywa. Bezrobocie duże i każdy łapie się takiej roboty jaka jest.
Dużym minusem motosu jest duża zmienność instruktorów. Znam jednego "starego" instruktora z motosu i mówił jakie bagno jest tam robić. Przychodzą poodwalają pańszczyzne i odchodzą - na ich miejsce są nowi i tak się biznes kręci.
Starzy, którzy ciągle tam siedzą tylko dlatego, że "lody kręcą" i mają tu i ówdzie układy.
Motos = Żenada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 10:51  
Cytuj
Wszyscy potrafia oceniac i opisywac jacy to tam zli instruktorzy.... ja robilem prawko w motosie i bez problemu zdalem. zanim ocenicie kogos za jego prace sami ocencie siebie i swoje umiejetnosci. bo wszyscy sa wspaniali tylko instruktor i egzaminator winien....scianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy potrafia oceniac i opisywac jacy to tam zli instruktorzy.... ja robilem prawko w motosie i bez problemu zdalem. zanim ocenicie kogos za jego prace sami ocencie siebie i swoje umiejetnosci. bo wszyscy sa wspaniali tylko instruktor i egzaminator winien....scianasciana


Ja oceniam według swojego doświadczenia, kilka lat temu miałem u nich kurs na kat.A lekcje polegały na perfekcyjnym opanowaniu ósemki, natomiast jazdy po miescie już nie były takie ważne, konczyły się po 35- 45 min. Moje zdanie było takie że były ucinane godziny. Dodam że zapewniali Nas o kursie do Tarnobrezga w celu przejechania trasy egzaminacyjnej, pojechaliśmy - samochodem w 4 osoby umiech Kat. B robiłem już w innym ośrodku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 15:11  
Cytuj
Trafiają się ludzie którzy powinni zmienić pracę. Tak delikatnie temat ujmując.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 18:26  
Cytuj
Ja nie osądzam motosu tylko wszystkich instruktorów nauki jazdy i tak jak opisywałem w swojej pierwszej wypowiedzi tak powinni uczyć a nie po łebkach aby wyciągnąć jak najwięcej kasy i nie obchodzi ich to,że kursant nie potrafi jeździć.Wykonywanie każdego zawodu praktycznie związane jest z jakąś mniejszą lub większą odpowiedzialnością za wykonaną prace.Jeżeli ktoś nie zda egzaminu to zawsze twierdzi,że egzaminator chciał go oblać i oblał,a może winy trzeba szukać właśnie w źle przeprowadzonym kursie praktycznym jak i teoretycznym?Instruktor,który ma słabe wyniki powinien zmienić prace.Takie jest moje zdanie i dlatego uważam,że powinny być prowadzone statystyki szkół nauki jazdy jak i instruktorów.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 19:01  
Cytuj
A ja uważam że w 30 godzin nei nauczy się dobrze jezdzic. ja prawie 15 godzin wyjezdzilem ze slubna zanim poszła na pierwszą jazde. I wtedy była gotowa do ruszania hamowania zmiany biegów i jazdy jako tako poszły.
Brakuje u nas takich miejsc gdzie moznaby zabrac nowicjusza i potrzenowac a dodadtkowe godziny kosztuja

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »