NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
ADAMEK vs GOLOTA, A może golgota?? albo goła Lota?
Posty: 11
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 20:35  
Cytuj
Co sądzicie o walce?? Moim zdaniem jest ustawiona i Gołota nie może jej wygrać, jego era już minęła a Adamek ma jeszcze szanse coś osiągnąć. Andrzej dostanie baty chociaż wydaje mi się że walka będzie trwała do końca a o zwycięstwie zadecydują punkty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 20:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 20:50  
Cytuj
era goloty minela ? a czy ten czlowiek cos osiagnal ? jako amator cokolwiek, pozniej po uciecze do usa nic. To ze mieszka w usa to znaczy ze jest Kims ? zenada. Nie interesuje mnie ta walka bo ani golota ani adamek nie moga rownac sie do Michalczewskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 20:51  
Cytuj
Wszyscy stawiają na Adamka, według mnie jeśli Gołota przetrwa pierwsze dwie, trzy rundy, będzie miał szanse na zwycięstwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 21:03  
Cytuj
gdyby Gołota i Adamek byli w jednej osobie tj 2w1 to nikt by im nie dał rady a tak jeden ma mocniejsze uderzenie a drugi może dłużej wytrzymaćcool girl taktyka

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 10:25  
Cytuj
gdyby babcia miala wąsy....

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 12:31  
Cytuj
Hymmm... może dlatego że jest tam projektor z funkcją Full HD? Nie tylko telewizory mają wysoką rozdzielczość, teraz to już nawet komórki są wyposażone w takie wypasy.:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
gdyby Gołota i Adamek byli w jednej osobie tj 2w1 to nikt by im nie dał rady...


a gdyby Gołota i Adamek mogli się bić wspólnie tj 2 na 1 wtedy rzeczywiście nikt... jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 13:55  
Cytuj
ale w polsce zadna platforma nie nadaje w full hd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 16:17  
Cytuj
a z innej beczki gdzie na STW będzie można obejrzeć walkę na żywo podawajcie kluby bary itp.

(*_*)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 16:40  
Cytuj
wszędzie bo leci na Polsacie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 18:07  
Cytuj
Walka prawdopodobnie już ustawiona, ale nigdy nie wiadomo komu powinie się noga. Gołota to dobry zawodnik, sprzedawczyk to fakt, dlatego nie wiadomo na kogo postawili prominenci.
Ja stawiam na Gołotę, gdyż w radiu, w telewizji ciągle podkreśla się wyższość Adamka, naturalnie aby zarobić powinien wygrać Gołota.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 23:33  
Cytuj
Brawo Adamek!! Pokazał bardzo dobry boks. Niestety, to oznacza już całkowity koniec Andrzeja Gołoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 23:56  
Cytuj
Adamek Górą !!! Brawo !!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 00:02  
Cytuj
Tyle, że Adamek nie ma się jeszcze za bardzo z czego cieszyć. W takiej formie, w jakiej był Gołota, w jego wieku, podejrzewam, że każdy by z nim wygrał. A to oznacza, że Adamek musi jeszcze popracować zanim zacznie odnosić prawdziwe sukcesy w tej wadze. Nie wyobrażam sobie np. że stanie dzisiaj na ringu z Lennoksem Lewisem czy z którymś z braci Kliczko, i tak łatwo mu pójdzie walka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 00:13  
Cytuj
No i ADAMEK powalil Golote

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 00:50  
Cytuj
Warto było przeczekać (tysiąc pińcet) reklam czekając na walkę wieczoru. Gołota był wolny jak śpiący słoń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 01:00  
Cytuj
uśmiechGOŁOTA..... kur***wa to maszyna do zabijania, a ten Adamek!!!!, przecież aż kipi to korupcją......Gołota ostatnio wygrał z miesniakiem z uralu cięższym od siebie o 20 kg...przecież ktoś jego upadłym kosztem promuje kogoś...qurwa, każdy z nas wie, że ja ...pozdrawiam, k znasz się na rzeczy, to jest nie mozliwe, by ktoś mniejszy, chudszy z branży pokonał kogoś z takiej ligi...., nie wierze,,,korupcja / pracuje w ...NO GDZIE PRACUJE I WIEM, ŻE MOI koledzy mniejsi, choć byczki nie dali by mi rady sam na sam.../ ...a co powiedziec o bydlaku, co za to kase czesze jak złoto...


pewnie sie myle, ale to co zobaczyłem, to nie wierze, że amerykański kor.... promował kogos tak słabego...pomyślcie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 01:07  
Cytuj
co z tego ze gołota powalił tego grubasa jak to był większy pajac niż gołota, Adamek wygrał zasłużenie, czym gołota go mógł zaskoczyć ? mocnym ciosem wyprowadzonym w tak powolnym tempie ze można było herbatę zaparzyć ??

Mówienie o gołocie ze jest lepszy od Adamka to tak jak bronić polańskiego i mówić ze jest niesłusznie ścigany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 01:10  
Cytuj
CYTAT
co z tego ze gołota powalił tego grubasa jak to był większy pajac niż gołota, Adamek wygrał zasłużenie, czym gołota go mógł zaskoczyć ? mocnym ciosem wyprowadzonym w tak powolnym tempie ze można było herbatę zaparzyć ??

Mówienie o gołocie ze jest lepszy od Adamka to tak jak bronić polańskiego i mówić ze jest niesłusznie ścigany.



nie bronie Gołoty...
chce tylko nadmienić, że taka walka z nikąd...z Adamkiem, zgodził się od zaraz,,,,a jeśli znasz sie na boxe to wiesz, że dziesięciu mistrzów czeka w kolejce w rankingu, by pokonac Gołote...czy sie z tym zgadzasz...koniec dyskusji...good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 01:11  
Cytuj
CYTAT
Tyle, że Adamek nie ma się jeszcze za bardzo z czego cieszyć. W takiej formie, w jakiej był Gołota, w jego wieku, podejrzewam, że każdy by z nim wygrał. A to oznacza, że Adamek musi jeszcze popracować zanim zacznie odnosić prawdziwe sukcesy w tej wadze. Nie wyobrażam sobie np. że stanie dzisiaj na ringu z Lennoksem Lewisem czy z którymś z braci Kliczko, i tak łatwo mu pójdzie walka.

goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

a swoja drogą czy to była ustawiona walka cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 01:14  
Cytuj
CYTAT
co z tego ze gołota powalił tego grubasa jak to był większy pajac niż gołota, Adamek wygrał zasłużenie, czym gołota go mógł zaskoczyć ? mocnym ciosem wyprowadzonym w tak powolnym tempie ze można było herbatę zaparzyć ??

Mówienie o gołocie ze jest lepszy od Adamka to tak jak bronić polańskiego i mówić ze jest niesłusznie ścigany.


nie bronie Gołoty...
chce tylko nadmienić, że taka walka z nikąd...z Adamkiem, zgodził się od zaraz,,,,a jeśli znasz sie na boxe to wiesz, że dziesięciu mistrzów czeka w kolejce w rankingu, by pokonac Gołote...czy sie z tym zgadzasz...koniec dyskusji...good


TAAAAK ZGADZAM SIĘ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 01:17  
Cytuj
CYTAT
...NO GDZIE PRACUJE I WIEM, ŻE MOI koledzy mniejsi, choć byczki nie dali by mi rady sam na sam.../ ...


Jeżeli wierzysz że waga swiadczy o wygranej walce to naprawde mało widziałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 01:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
...NO GDZIE PRACUJE I WIEM, ŻE MOI koledzy mniejsi, choć byczki nie dali by mi rady sam na sam.../ ...


Jeżeli wierzysz że waga swiadczy o wygranej walce to naprawde mało widziałeś.



SAM WALCZE,YLKO NIE ZA KASE...TAKI MAM ZAWÓD...PRZEPRASZAM PRZECIWNIKÓW GOŁOTY...ALE ON JAK JA MA TYLE SAMO MIN. WAGI I WIEM KTO MI PODSKOCZY ( OCZYWIŚCIE ADAMEK TO NIE FRAJER Z PLANETY..HEHHHEEE) ALE WIEM KOGO MAM SIE BAĆ... ...MOIM ZDANIEM TO ZAGRYWKA PRZECIWKO RYWALOWI, KTÓREGO POZNAMY NIE DŁUGO.... BO PATRZĄC POD KĄTEM ZAROBKÓW, TO ILE ENDRIU ZAROBIŁ DZIĆ..POZA ŁOMOTEM...HEHEHEHEE, A ŻYĆ Z CZEGOŚ TRZEBA,,,HEHHEEH, MYŚLĘ, ŻE W CHINACH MA GODNEGO SIEBIE ZAWODNIKA, KTÓREGO PODPUŚCIŁ DZISIEJSZĄ WALKĄ...BO JA NP. Z RENOMĄ ZAWODNIKA WAGI CIĘŻKIEJ ( A DOBRE MA RANKINGI U BUKMACHEÓW ) ZAWALCZYŁ O GÓWNO W POLEN..., SMIERDZI TO KORUPCJĄ....JAK AFERA HAZARDOWA..HEHEHHEstrzalka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 02:41  
Cytuj
A zarobił dużo, napewno więcej niż gdyby nie stanął na ringu. Hala w Łodzi pełna po brzegi, miesiac temu już bietów nie było. A walka była ustawiona i było to wiadomo od początku. Z boksem to nie miało nic wspólnego - czyste aktorstwo ja wresling w U.S.A. Hala pełna i medialny szum POLSKA WALKA STULECIA. Czas antenowy sprzedany na reklamy, wszyscy zarobieni a wynik walki ustalony na długo przed nią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 09:55  
Cytuj
walka nie byla ustawiona. Nie wiem jak mozna nazywa golote bokserem ? ten czlowiek nie wygral zadnej waznej walki w zyciu. To ze mieszka w usa i jest wielka gora m.in miesni to nie znaczy ze jest faworytem. Gdyby walczyl z Michalczeskim to by karetka byla potrzebna golocie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »