NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Lecznice weterynaryjne w Stalowej Woli,
~~ADEl
ff
Wysłany: 10 Paź 2007r. 15:00  
Cytuj
Witam umiech Co sadzicie o tej nowej klinice na KENa?? Ktore lecznica wedlug Was jest najlepsza??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2007r. 15:00  
Cytuj

 
 
 
 
~~Sami
ff
Wysłany: 10 Paź 2007r. 15:25  
Cytuj
Ja tam zaufanie do nich mam. Jezdze tam z dwoma psami ktore mam juz ponad dwa lata. jeden z nich przechodzil operacje miedzy innymi i bez problemow.
pzd

 
 
 
 
~~cris
ff
Wysłany: 10 Paź 2007r. 15:27  
Cytuj
a no sadzimy ze tego typu przybytki nie winny byc obok blokowiska i swiecic w oczy sasiadom swoimi neonami-jeszcze troche a uruchomie proce.
ponadto karm swoje kotki-pieski tak jak jedzą ich dzicy "bracia" a nie beda ci potrzebne tego typy kliniki. pies-kot to drapieznik, wiec tylko miecho i woda- TYLE I AZ TYLE !!!!
Moj wilczor dopoki jadl tylko miecho/ok 10 lat/nigdy nie chorowal, az wpadl przez przypadek do lekarza wlasnie... i zaczelo sie... i niebawem skonczyło,bo zmienione menu na kaszki i inne pierdoly doprowadzily do wykonczających go chorob a co za tym idzie KASY. kto tego nie zrozumie placic musi!!!!!!

 
 
 
 
~~maldo
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 21:32  
Cytuj
a wedlug Was ktora lecznica/weterynarz jest najbardziej zaufany?? Bo ja slyszalem rozne nieciekawe opinie na temat wlasnie tej kliniki. Zawsze ufalem Popowiczowi(kolo Aldika)

 
 
 
 
~~iwi
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 14:59  
Cytuj
według mnie najlepsza lecznica jest na jana pawła koło biedronki, chodzę do niej od początku i nie mam żadnych zastrzeżeń do jej umiejetności, polecam

 
 
 
 
~~Nickt
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 20:38  
Cytuj
proponuję BENEVENTUM na ponaiatowskiego.Korzystam z ich usług od początku(8 lat) i moje zwierzątka(kotka i pies),pomimo swojego wieku cieszą się życiem i są zdrowe. Nigdy nie proponowano mi zbędnych diet,pokarmów za kosmiczne ceny. Polecono tylko to, co było niezbędne i konieczne, czyli w zasadzie tylko szczepionki. Wszelkie zabiegi o 20- 40 zł taniej niż u konkurencji,w szczególnych przypadkach przyjadą do Waszego zwierzątka bez żadnego marudzenia. Serio polecam!!!

Beneventum. Przychodnia weterynaryjna.
Ulica: Poniatowskiego 80
Telefon: 15 843 22 54

Godziny przyjęć:
poniedziałek - piątek: 10-19
sobota: 8-13

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 20:55  
Cytuj
Ja polecam Oręziaków.Nie są tani ale robia wszystko co możliwe aby wyleczyć zwierzaka.

 
 
 
 
~~do BENEVENTUM
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 22:32  
Cytuj
DO BENEVENTUM: 8 lat temu to ja w tym punkcie prowadziłem sklep mięsny a nie był tam jakiś weterynarz więc nie pieprz tutaj i nie rób sobie czy pracodawcy reklamy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 23:15  
Cytuj
A co ludzie przestali kupować mięsko i sklepik splajtował?

 
 
 
 
~~do ~
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 23:39  
Cytuj
Do ~ : Nie umiech Mięsko schodziło ale firma którą prowadziłem była firmą zależną od Zakładów Mięsnych w Nisku więc jak to w łańcuchu również musiałem znienić profil działalności.

 
 
 
 
~~Nickt
ff
Wysłany: 5 Gru 2007r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
DO BENEVENTUM: 8 lat temu to ja w tym punkcie prowadziłem sklep mięsny a nie był tam jakiś weterynarz więc nie pieprz tutaj i nie rób sobie czy pracodawcy reklamy.


w moim porzednim poście nie ma wzmianki o tym,że lecznica funkcjonuje pod ww adresem od 8 lat, tylko , że ja korzystam od 8 lat z "jej" porad i usług, i nie pieprzę - tylko piszę, nie robię reklamy ani sobie ani pracodawcy, tylko udzielam informacji, z której byc może skorzystają zainteresowani. Ponadto jest to moje prywatne zdanie,do którego mam prawo.Jeżeli żal ci dupę ściska, to staraj się robić wszystko aby z Twoich usług Wiara też była zadowolona,choć sądząc po treści Twojej wypowiedzi jest to mało możliweneutralny

Proponuję czytać dokładniej posty, abyś w przyszłości się nie kompromitował, ruszyć odrobinę wyobraźnię

Czyżby mięsko zaszkodziło? Pieprzone czy nieświeże?A to "pikantne" słownictwo, to zapewne pozostałości po sklepiku miesnym?smiech2

resztę przemilczę, bo nie BENEVENTUM,tylko NICKT


"... bo zupa była za słona..."

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 14:26  
Cytuj
lecznica argos Panstwa Oręziaków jest najlepsza, gorąco polecam!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 14:51  
Cytuj
gdzie

 
 
 
 
~~Janina
ff
Wysłany: 18 Sty 2008r. 00:24  
Cytuj
Najlepszą lecznicę mają Oręziakowie:nowoczesna, szeroki wachlarz usług, wysoka kultura personelu,życzliwoś. Polecam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 18:26  
Cytuj
gdzie

 
 
 
 
~~Kicia
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 18:35  
Cytuj
Moze wymieniona lecznica jest nowoczesna ale najlepiej na zwierzakach zna sie pan Popowicz mimo ze jego lecznica nie jest tak bardzo nowoczesna.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sty 2008r. 10:37  
Cytuj
:-:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sty 2008r. 08:21  
Cytuj
:boksuj:

 
 
 
 
~~Alicja
ff
Wysłany: 22 Sty 2008r. 08:45  
Cytuj
Lecznica Państwa Oręziaków jest koło ronda za tym dużym krzyżem

Centrum Małych Zwierząt "ARGOS"
ul. K.E.N. 7
tel 015 8421528

Również Polecam!! umiech

 
 
 
 
~~Alicja
ff
Wysłany: 22 Sty 2008r. 08:49  
Cytuj
Na wizytówce mam jeszcze stronę www jakby kogoś interesowało:

www.oreziak.go3.pl

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 17:05  
Cytuj
nie wiem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 16:58  
Cytuj
:ysz:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 16:58  
Cytuj
:wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 15:47  
Cytuj
umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 21:47  
Cytuj
najlepsza w białych domach

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »