NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Zarobki,
~~zbik
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 18:28  
Cytuj
Ludzie jaką macie stawkę godzinową w swojej pracy.
Oczywiście chodzi mi o Stalową Wolę. Chciałbym sie tu przeprowadzić i znaleźć pracę, ale nie wiem ile tu płacą.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 18:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~wolny
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 19:33  
Cytuj
płaca kiepsko raczej wyprowadzaj sie do rzeszowa

 
 
 
 
~~Pawlo.St.Wola
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 19:36  
Cytuj
Stawki sa bardzo male neutralny natomiast w sklepach jest najdrozej chyba na calym podkarpaciu zdziwiony

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Paź 2007r. 09:47  
Cytuj
gosciu omijaj Stalowa z daleka tutaj dalej mysla ze praca jest przywilejem i bedziesz za grosze robił.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2007r. 10:17  
Cytuj
no nie jest już ona takim przywilejem, obecnie o pracę o wiele łatwiej w stalowej, inna sprawa, to ile w niej zarobisz. zależy to również od tego w jakiej branży chcesz pracować i na jakim stanowisku, ale generalnie to wesoło tu nie jest, w rzeszowie faktycznie są lepsze perspektywy. tym bardziej, że tamto miasto i przemysł skupiony na tamtych terenach cały czas się rozwija.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Paź 2007r. 21:15  
Cytuj
Właśnie, zarobki zależą od pracy. Ja chętnie polecam branżę finansową, tzn doradztwo inwestycyjno-ubezpieczeniowe. Tam ludzie zarabiają naprawdę dobre pieniądze, porównywalne z tymi na Zachodzie. Oczywiście nie każdy się do tej pracy nadaje, ale to chyba jak do każdej, trzeba mieć pewne predyspozycje.

 
 
 
 
~~petero
ff
Wysłany: 12 Paź 2007r. 22:05  
Cytuj
Ja pracuję w jednej z prywatnych firm w stalowej woli i mam na godzinę 9 zł myślę że to mało aby pomyśleć o założeniu rodziny i wspólnym życiu, nie wiem gdzie ale wszyscy mówią że płace rosną a u mnie w firmie nie rosną, rok w rok ta sama stawka już przez 4 lata, hmm może nasi kandydaci na posłów by powiedzieli jak można wpłynąć na pracodawcę aby podwyższył wynagrodzenie.To może ruszę tyłek i 21 października zaloguję się w lokalu wyborczym.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 19:59  
Cytuj
W elektrowni słabo, w hucie trochę lepiej,w strefie ekonomicznej jak w Zimbabwe i nie daj Boże do prywaciarza bo skórę z ciebie zedrze.Stalowa Wola to zaścianek podkarpacia i tylko nieliczni mają szczęście załapać się na dobre stawki, po za tym to tylko ogólna obłuda.

 
 
 
 
~~???
ff
Wysłany: 14 Paź 2007r. 12:53  
Cytuj
Omijaj szerokim łukiem Cell-Fast,tu zarobki z miesiąca na m-c maleją.Ruch 4 brygadowy nieraz praca we wszystkie soboty i niedziele w m-cu.Zarobki w granicach 12oo-1300zł.Jak na taką drożyznę jaka jest w St.Woli to są grosze,ale na opłaty takie jak mieszkanie i inne powinno Ci starczyć...

 
 
 
 
~~jh
ff
Wysłany: 14 Paź 2007r. 13:37  
Cytuj
własna firma - spokojnie 6-9tys. /miesiac czystego zysku

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »