NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
TV MIEJSKA - DIANA,
~~wyborca
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 10:10  
Cytuj
Prawda jest taka, a trzeba mówić prawdę mieszkańcom, chociaż mieszkańcy też mają oczy i widzą, że ten portal to Pis-owski, tak samo jak telewizja kablowa DIANA z TV Miejską na czele. TV Miejska stosuje praktyki jeszcze znane z lat 80’, kiedy to wycinano nie pasujące władzą materiały i to samo robi TV Miejska – DIANA. Nie ukrywam że będę głosował za PO, za Renatą Butryn mam do tego prawo, tak samo jak mam prawo wyrażać się to co myślę. Wypowiadać się na tym forum, i możecie mnie obrażać ja piszę prawdę, a ci którzy nie chcę dostrzec prawdę to krytykują.
TV Miejska, jest najgorszą telewizją w naszym mieście, żałuje jednego że mieszkając w centrum nie mam do wyboru Stelli i z tym nie mogę się pogodzić, że na pewnym obszarze miasta panuje monopol na telewizję, w dzisiejszym świecie człowiek powinien mieć wybór którą stacje chce oglądać, ja nie chce oglądać panią Szczurek. Chcę oglądać co dzieje się w muzeum regionalnym co dzieje się w debatach telewizyjnych, telewizyjnych świecie polityki, zarówno Lid-u, PSL-u, PO. TV Miejska owszę przyjedzie ale jak się im zapłaci, tak ZAPŁACI, inaczej jest z TV STELLA to prawdziwi i rzetelni dziennikarze, zaprosisz ich przyjadą i to jest profesjonalizm, mecze na żywo, relacje na żywo, wystawa w muzeum, wypadek na ulicy. Należy zrobić akcję ten kto chce oglądać TV STELLA np. na mojej alei JANA PAWŁA II czy na ul. Poniatowskiego powinien mieć wolny wybór, JA MAM JUŻ DOŚĆ TV MIEJSKIEJ !! PROTESTUJĘ !! Jeżeli też protestujesz wyraź to tu w tym poście. NIECH WŁADZE TV MIEJSKIEJ TO CZYTAJĄ I NIECH WIEDZĄ CO SĄDZĄ O TYM INTERNAUCI.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 10:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~```
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 10:29  
Cytuj
A ja się nie mogę pogodzić, że takie zera jak Szlęzak, Butryn i jeszcze by wymieniać innych niePOradnych tak bardzo chcą się dostać do Warszawy. Jak oni tutaj nic nie zrobili, to staną się wielkimi wybawcami w stolicy....

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 10:31  
Cytuj
ja tez wole Stelle niz Diane - Diana tylko $$ widzi.

 
 
 
 
~~Edi
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 10:32  
Cytuj
Szlęzak nic nie zrobił ? robi więcej niż Sagatowska, wiecej niż Cholewniński będąc obecnie wojewodą, wiesz trzeba mówić prawdę, Stalowa Wola nie była takim placem budowy od 1945 roku.

 
 
 
 
~~:D:DD
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 11:21  
Cytuj
Stella the best zgadzam sie ze mieszkańcy powinni mieć wybór który kanał oglądają a nie połowa ma stelle a od Jana Pawła Diane

 
 
 
 
~~Pawlo.St.Wola
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 17:48  
Cytuj
Popieram Cie zyjac w kraju niby demokratycznym powinnismy to my widzowie wybierac co chcemy ogladac!!! Konkurenacja powinna byc!!! Tez chyba bym wolal Stelle

 
 
 
 
~~smalltownboy
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 19:50  
Cytuj
Ale macie problemy, oferty obu telewizji są dostępne w internecie i można sobie pobierać. Ja nie mam wogóle kablówki i jest mi z tym dobrze.

 
 
 
 
~~smalltownboy
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 19:51  
Cytuj
Ale macie problemy, oferty obu telewizji są dostępne w internecie i można sobie pobierać. Ja nie mam wogóle kablówki i jest mi z tym dobrze.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Paź 2007r. 08:16  
Cytuj
BALCEROWICZ MUSI ODEJSC !!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Paź 2007r. 16:05  
Cytuj
ZDECYDOWANIE STELLA !!

 
 
 
 
~~pytajnik
ff
Wysłany: 16 Paź 2007r. 20:53  
Cytuj
...a po czym wnosisz?

 
 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2007r. 20:56  
Cytuj
Prawda jest taka, a trzeba mówić prawdę mieszkańcom, chociaż mieszkańcy też mają oczy i widzą, że ten portal to Pis-owski,

TAK Zaraz usuną mój Emblemat ! Tak jak to robi pis jak coś im nie pasuje usuwają!!

Chcesz dowiedzieć się więcej pisz . E@Mail .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Lis 2007r. 17:01  
Cytuj
ZDECYDOWANIE STELLA !!
To prawda Stella jest lepsza od Diany,ale daleko jej do doskonałości.Przede wszystkim czas chyba na wprowadzenie zmian.Od kilku lat to samo studio,ten sam stół,ten sam układ itd.Czyżby nowoczesność nie wkroczyła w progi Stelli? Tylko biedna Luiza robi wszystko ,żeby uatrakcyjnić program.Co rusz wyciaga z szafy jakieś nowe fatałaszki,falbanki,kwiatuszki,świecidełka.Ale to na nic się zda,bo to jest po prostu wiocha!Kobieto zobacz,jak ubierają się prezenterki z ogólnopolskich telewizji.Elegancja przede wszystkim.Warto wziąć przykład.

 
 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2007r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
TAK Zaraz usuną mój Emblemat ! Tak jak to robi pis jak coś im nie pasuje usuwają!!


Nikt Ci nic nie usunie.

"Kazda swinia trafi do rzeznika"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~krytyk
ff
Wysłany: 6 Lis 2007r. 07:37  
Cytuj
Zdecydowanie STELLA- TV Miejska czyli DIana to PiS-owski dno a Zuzanna Szczurek to dyspozycjna pisowsko-starostowska psedodziennikarka.Umożliwić całemu miastu instalację kablówki STELLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!:co?:

 
 
 
 
~~Observer
ff
Wysłany: 6 Lis 2007r. 08:25  
Cytuj
Przecież ta Szczurek odeszła do starostwa i od dawna nie pracuje w TV Miejskiej.
To o czym Ty piszesz gościu ?
I o jakim PISie ?
Spróbuj wyzwolić się z tej idiotycznej polityki a będziesz zdrowszy.

 
 
 
 
~~Observer
ff
Wysłany: 6 Lis 2007r. 08:26  
Cytuj
Przecież ta Szczurek odeszła do starostwa i od dawna nie pracuje w TV Miejskiej.
To o czym Ty piszesz gościu ?
I o jakim PISie ?
Spróbuj wyzwolić się z tej idiotycznej polityki a będziesz zdrowszy.

 
 
 
 
~~krytyk krytyków
ff
Wysłany: 6 Lis 2007r. 14:22  
Cytuj
o czym tu tak dyskutować? kto ma odrobine rozumu widzi,że to po prostu polityka prezesów obu stacji, dziennikarze nie maja nic do powiedzenia, oni tylko pracuja,wiec jakie pretensje co do programu? Ludzie!!!!
Stella jest wszędzie to fakt, bo ma sprzęt ale Diana obsługuje przeciez cztery miasta, a nie dzielnice.
I jeszce jedno nic nie mam do Luizy,ale taka wioche robi,że szok,zero profesjonalizmu, fatalna dykcja, fatalne stroje w Miejskiej przynajmniej prezenteki przypominaja telewizję.
A Szczurkowa, mówcie co chcecie,ale dwie nagrody dla najlepszej Telewizji lokalnej pod rząd za jej kadencji, to nie wymaga komentarza.

 
 
 
 
~~gęś
ff
Wysłany: 6 Lis 2007r. 15:27  
Cytuj
Gadacie tak jak by nie było innych programów jak wam nie pasuje to nie ogladajcie.Ja ogladam to co mi pasuje i wyciagm z tego wnioski nikt mnie nie namówi do słuchania RM bo to co tam mówia mi nie odpowiada i są inne rodia to samo sie tyczy do "naszych" telewizji.

 
 
 
 
~~kaka
ff
Wysłany: 6 Lis 2007r. 22:57  
Cytuj
Wiecie za co ja lubię Stellę?
Mimo tego że jest tam trochę nudnawych rzeczy (głównie w dalszej części programu), to serwis informacyjny, sport, kultura i czasem jakieś reportaże są na bardzo przyzwoitym poziomie.
Ale do rzeczy - przeczytajcie sobie ten wywiad:

http://kobie(...)tartsz=x

Na Stelli materiały o tej Marzenie Sowie były dwa razy (może więcej? - ja widziałem dwa) i właśnie za to lubię Stellę - bo tam naprawdę można czasem znaleźć coś ciekawego.

 
 
 
 
~~`
ff
Wysłany: 6 Lis 2007r. 23:03  
Cytuj
W tv miejskiej jedyne co da się oglądać to Anna Litwin - ale tylko jako prezenterka.
Na Stelli - fakt Luiza jest trochę wiochowata, ale cała reszta ujdzie. Porównajcie serwisy informacyjne tv miejskiej i tv stella do np.: Aktualności TVP3 Rzeszów - a teraz porównajcie jakim sprzętem i kasą dysponują kablówki - a jakim TVP3. Dla mnie przepaści w jakości programów nie ma - a sport i kultura w Stelli są na podobnym poziomie (a czasem lepsze) niż w TVP3.

 
 
 
 
~~mr
ff
Wysłany: 16 Lis 2007r. 22:49  
Cytuj
Według mnie Stella jest o niebo lepsza od Diany. Ale ostatnio poziom Stelli spada. Wiadomości są mało obiektywne i myślę że Stella forsuje przez to swój interes. Co do prezenterek to lepiej zostawię to bez komentarza choć niektórym przydałoby się parę lekcji u logopedy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 09:57  
Cytuj
A co myślicie o opłatach

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 08:56  
Cytuj
chyba stella tansza o zlotowke ale czy oplaca sie brac za to taki szjs? jeszcze ostatnio spotkala mnie nie mila sytuacja bo nie mam telewizji ani internetu od kilku dni,zglaszalam to i nikt z serwisu nie chce mi pomoc. niestety odradzam stelle ale jestem na nia zdana gdyz mieszkam w tej czesci miasta gdzie nie ma dniany

 
 
 
 
~~asss
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 09:52  
Cytuj
NIC GORSZEGO OD DIANY W ZYCIU NIE WIDZIALEM !

P.S.
sory za capsa.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »