NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Osobówką po kraju.,
~~xxx
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 20:26  
Cytuj
Wiele osób potrzebuje szybkiego transportu do jakiegoś miasta.Z reguły są to Kraków i Warszawa.Nasze linie autobusowe nie zawsze nadążają za popytem i tu pojawiają się zwykli kierowcy którzy za namową znajomych chcą zarobić parę groszy.Nie uważam żeby to było naganne, niekiedy zaczyna się to robić od zwykłej przysługi za którą ktoś nam zapłacił,później apetyt rośnie i chciało by się aby taka hossa nie kończyła się nigdy.Uważam że powinniśmy często korzystać z takich usług, takich ludzi.Może wtedy duże molochy samochodowe, kolejowe jasno przyglądną się swoim wyliczeniom.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 20:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
qba
qba
qba
Posty: 44
Dołączył: 19 Lut 2007r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2007r. 20:09  
Cytuj
Zgadzam się, na uniwerku krakowskim (chyba) trwają prace nad stroną, gdzie można sie dowiedzieć lub ogłosić że będzie się jechało w danym kierunku. Przy okazji można zabrać kogoś, zmniejszyć koszt dojazdu i czas.
Ja na przykład 2 razy w tygodniu jeżdżę na trasie Stalowa- Rzeszów ale z pełnym stanem cały czas, koszt wychodzi o połowę mniejszy niż autobusem (o pociągu nie wspominam), co 2 tygodnie (w niedzielę) jeżdżę na trasie Brzozów- Stalowa wola i tutaj mam przeważnie 4 wolne miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Paź 2007r. 20:23  
Cytuj
dodam ze jest juz cos takiego na agh. adres stronki http://nbb.agh.edu.pl/

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 15 Paź 2007r. 17:49  
Cytuj
Choć jestem zwykłym kierowcą i autorem tego artykułu, chętnie mogę zawieźć kogoś na uniwerek lub lotnisko.Jest jedno tylko małe "ale", muszę wiedzieć dwa dni wcześniej.Wiadomości sprawdzam na bieżąco, więc pewnie wtedy pojawi się numer komórki.Względem ceny zawsze można się dogadać. ZAINTERESOWANY.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Lis 2007r. 21:16  
Cytuj
Stalowa - Lublin w każdy wtorek i środę o 6.00. Kontakt na gg 9184540

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 16:40  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Marz 2008r. 11:15  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~:)
ff
Wysłany: 13 Marz 2008r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
uniwerku krakowskim


a co to jest uniwerek krakowski bo pierwszy raz o tym slysze

chyba chodzi Ci o politechnike krakowska i o program CIVITAS CARAVEL http://www.jedzm(...)ndex.php

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »