NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Na kogo glosowac?,
~~-
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 07:38  
Cytuj
Na kogo oddac glos? ,a moze wogole nie glosowac? Czy wkoncu bedzie lepiej?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 07:38  
Cytuj

 
 
 
 
~~gęś
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 07:52  
Cytuj
Głosuj bo to jest nasz obowiazek Nie pozwól stworzyć 4 RZECZPOSPOLITA KACZA wiem ,że nie ma zabardzo na kogo ale sprobuj znaleść kogoś z innych parti uratuj POLSKE przed KACZOLANDEM.

 
 
 
 
~~E
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 08:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~Czesio
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 08:53  
Cytuj
Szacun dla kazdego kto nie glosuje na PiS

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 09:08  
Cytuj
ciężko określić na kogo głosować. Nie chcę tutaj nikomu nic sugerować ani narzucać czegokolwiek. Jest to tylko wyłącznie moje odczucie i moje przemyślenia.

Oddanie głosu jest naszym prawem(chyba,że PiS przewidział inaczej) i obowiązkiem, by walczyć o lepszą Rzeczpospolitą, inną niż "Kacza"
Z drugiej zaś strony doszedłem do wniosku, że głosując na kogokolwiek głosujemy na darmo. Nawet jeżeli "nasz" kandydat zwycięży w wyborach, ku naszej wielkiej radości, to w niedługim czasie spotyka nas głębokie rozczarowanie, poniweaż z reguły okazuje się, iż nasz kandydat cierpi na amnezję wrodzoną lub nabytą. Zapomina o programie, obietnicach, w efekcie o nas - wyborcach.
Ostatecznie pozostaje nam tylko satysfakcja, iż spełniliśmy obywatelski obowiązek uczestnicząc w wyborach. Można to chyba określić jako mniejsze zło.

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 10:39  
Cytuj
zostaje tylko PO

bo tylko glos oddany na PO moze sie przychylic do odebrania wladzy obecnym bandytom - a to jest najwazniejszy cel tych wyborow.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 12:49  
Cytuj
Szacun dla kazdego kto nie glosuje na PiS. Dzisiaj po debacie w radio LELIWA kto jeszcze mógł być wątpiacym, nie powinien mieć żadnych złudzeń. Popis niewiedzy, niekompetencji czy wreszcie zastraszania wyborców w przypadku gdy go wybiorą do sejmu, dał starosta Błądek. Czego się nie dotknął to plótł nie na temat. Najbardziej ubawił słuchaczy wywodami na temat katastrofalnej sytuacji w Hucie. A jakże oceniał kolejne zarządy huty, tylko przemilczał rady nadzorcze! Wobec tego pytam na tym forum kandydata do sejmu jaką pan odegrał rolę jako członek trzech kolejnych kadencji rad nadzorczych w Hucie? Czy rola pana jako "kontrolera" prezesów i zarządów huty ograniczała się do grabienia pieniędzy? Uwiązany pies przy budzie i Bładek na urzędzie mają ten sam charakter!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 12:57  
Cytuj
zostaje tylko PO

bo tylko glos oddany na PO moze sie przychylic do odebrania wladzy obecnym bandytom - a to jest najwazniejszy cel tych wyborow. Dzisiaj w trakcie rozmowy radiowej dowiodła tej tezy pani profesor Butryn. Pięknie zakończyła swoją wypowiedż wizją uśmiechających się do siebie na ulicy ludzi. To jest budujące. Głosujmy na człowieka mądrego, wykształconego,życzliwego w stosunku do innych, człowieka z wizją przyszłości a taką bez wątpienia jest Pani Butryn. Podzielam w całej rozciągłości wywód zawarty w pierwszym zdaniu tej dyskusji.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 13:06  
Cytuj
Na kogo oddac glos? ,a moze wogole nie glosowac? Czy wkoncu bedzie lepiej? Brak ciebie w wyborach to godzenie się na to do tej pory się w Polsce wyprawia! Z pewnością nie wolno oddać głosu na ludzi z pisu. Do wyboru jest jeszcze trzech innych kandydatów ze Stalowej Woli : może to być pani Butryn{PO},Bronisław Tofil[LiD] czy Artur Pychowski{PSL]. Każdy z tych kandydatów jest dobrą przeciwwagą dla "pisowczyków". Ja już wybrałem jednego z tej trójki.Co nam w tej chwili jest potrzebne? ano spokój, odbudowa pozycji poza granicami, poszanowania godności drugiego człowieka, likwidacji policji politycznej i szbkiego wprowadzania reform, które zapewnią przyzwoite warunki życia nam wszstkim.

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 13:19  
Cytuj
Polak powinien zaglosowac na Polaka, a nie na- aj waj, no chyba ze ma strasznie namieszane we łbie lub prezentuje opcje tzw-zydokomune

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 13:49  
Cytuj
za takie poglądy to dzisiaj jest się wykluczonym z normalnego świata.

 
 
 
 
~~gęś
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 16:09  
Cytuj
http://www.spieprzajdziadu.com/2007/10/17/iv-rp-reaktywacja/ smutne ale prawdziwe i dlatego warto głosować

 
 
 
 
~~helmut
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 16:13  
Cytuj
tylko PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 16:29  
Cytuj
zostaje tylko PO

bo tylko glos oddany na PO moze sie przychylic do odebrania wladzy obecnym bandytom - a to jest najwazniejszy cel tych wyborow.To jest prawda! Dzisiaj Błądek przeszedł samego siebie, zarzucał wszystkim zarządom huty układ sld-po, który doprowadził do bryndzy w hucie. Było w tym bełkocie o wyprzedaży majątku huty o zwolnieniach pracowników i o małych akcjach hutniczych. Za brednie te, komitet wyborczy PO powinien go jutro w trybie ordynacji wyborczej do sejmu pozwać przed oblicze wysokiego sądu w Tarnobrzegu [sąd okręgowy] i zobowiązać na antenie tego radia, za jego pieniądze do przeproszenia i samokrytyki! Trzeba chama uczyć kultury bo do tej pory nikt go niczego nie nauczył! Wredny prostak!

 
 
 
 
~~Polako
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 17:10  
Cytuj
CBA dobiera sie wszystkim do dupy i co ?? platformie to nie na reke bo i do ich d.. sie dobiora Brawo bracia tak dalej wszystkich zlodzieji tam wyczesac zostana Ci ktorzy nawet nie posiadaja samochodow i konta w banku.
Tylko PIS nikt inny !!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Paź 2007r. 17:40  
Cytuj
CBA dobiera sie wszystkim do dupy i co ?? platformie to nie na reke bo i do ich d.. sie dobiora Brawo bracia tak dalej wszystkich zlodzieji tam wyczesac zostana Ci ktorzy nawet nie posiadaja samochodow i konta w banku.
Tylko PIS nikt inny !!!! Ej durako "polako" masz niewiele w tej głowinie... ZPiSem możesz się zainstalować na księżycu lub na innej odległej planecie. Jak widać przygłupów nigdy nie brakowało. W takiej rzeczywistości o jakiej ci się marzy to będziesz mógł rozpocząć uprawę ziemi radłem a w zaprzęgu będą woły...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 00:14  
Cytuj
tylko PO! Nie pozwólmy bufonom i arogantom z PIS pozostać przy władzy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 09:09  
Cytuj
tylko PO! Nie pozwólmy bufonom i arogantom z PIS pozostać przy władzy. Tak jest, Błądek już doczekał się procesu w trybie wyborczym, jutro z rana stawi się w sądzie w Tarnobrzegu i dowie się, że będąc nawet z pisu jęzor powinien temperować. Przecież wszystkim wiadomo jest w Stalowej Woli kto to jest Błądek, kim był w przeszłości i kim jest obecnie. Samo zgłoszenie tego typa na kandydata do sejmu było aktem śmiesności i nieodpowiedzialności. Ktoś sobie zrobił jaja z faceta a ten uwierzył w misję bycia posłem.

 
 
 
 
~~polako
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 09:53  
Cytuj
do anonima.. Tym wolem bedziesz Ty jeszcze sie przekonasz o tym... i wtedy zobaczysz jak malo miales w tej glowce

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 10:17  
Cytuj
Ten anonim to chyba razem z Błądkiem jakieś straszne rzeczy robił. Ciągle ktoś mówi jaki to straszny człowiek co to wogóle nie jest, albo jest. Ale żadnych konkretów, ccza gadanina POtłuczeńców. Ja popieram PiS i dlatego głusuje na kandydata PiS. A logika mi podpowiada, że najlepiej gdy kandydat jest z mojego miasta, więc będę głosował na Błądka. A ludzi doskonałych i krystalicznych nie ma. Tu się rozbijamy o moralność, ale niestety chodzi o pieniądze. Nasze pieniądzie i pieniądze miasta. Ważne żeby dbał o interes miasta i Polski.

 
 
 
 
~~ccc
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 10:25  
Cytuj
only PIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
precz ze złodziejami z PO .
CBA was dorwie cwaniaki z PO

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 10:35  
Cytuj
Kto chce zarabiać 10 000 w sejmie, powinien być wdzięczny, że może tyle, a nie się srożyć że CBA będzie mu patrzyć na ręce. Jak nic poseł nie ukradnie nam z budżetu to nie ma się o co bać. Dlatego popeieram PiS i w 100% CBA.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 10:41  
Cytuj
Na PiS Głosują ludzie inteligentni, a wykształciuchy na PO. Szkoda tylko, że mądrość i wykształcenie nie idą w parze. Bo wykształcić jak widać może się i saba.

 
 
 
 
~~j52
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 10:59  
Cytuj
Nie rób z saby wykształciucha bo ona jest z PIS-u; jeszcze się obrazi i poda Cię do sądu w trybie wyborczym( przeciez jest inteligentna)!

 
 
 
 
~~bartomix
ff
Wysłany: 19 Paź 2007r. 16:37  
Cytuj
tylko LiD!!!
Lista 20 poz 30,
A do senatu Lato (pozostalych dwoch nie kresle)

czas zakonczyc ta farse pana kaczki i innych ziobrow.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »