NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
stwola75 i inni spamerzy,
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 10:53  
Cytuj
ja zadałem kiedyś pytanie do "jaśnie panującego" dlaczego moderator nie ma możliwości edycji komentów w artach uzyskałem odpowiedz:
"nikt nie może"

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 10:53  
Cytuj

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
ja zadałem kiedyś pytanie do \"jaśnie panującego\" dlaczego moderator nie ma możliwości edycji komentów w artach uzyskałem odpowiedz:
\"nikt nie może\"


Licze że ja też uzyskam odpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 11:13  
Cytuj
neutralnyspiumiechgoodzarumienionywykrzyknikzapytaniestrzalka:cwaniak:placzeuśmiech:szok:jezykmlotekzdegustowanynie wiemokpotluczonysmiech2zaklopotany
CYTAT
CYTAT
ja zadałem kiedyś pytanie do \\\"jaśnie panującego\\\" dlaczego moderator nie ma możliwości edycji komentów w artach uzyskałem odpowiedz:
\\\"nikt nie może\\\"


Licze że ja też uzyskam odpowiedz.



ja to myślę ta: całych forumowiczów na tyym stalowemiasto jest kilki, reszta tylko czya...głąby pozakładały fikcyjne konta i piszą co im na myśl przyjdzie....tak czytając kilka postów , to wiem kto i dlaczego pisze z mojego otoczenia, a jesli chodzi o wypowiedzi, to DZIĘKUJĘ moderatorom za kasowanie wpisów,,,,proszę, by każde nazwisko, dane osobowe były kasdowane na tychmiast....
Jeśli chodzi o przeklęstwa, to powiem tak:
- daj osobe, a dostanie w ryj, a na forum mi nerwy siadaja na wypowiedzi cwaniaków zza klawiatury...


fajnie, że całe trzy osobowe forum martwi się o stwola75..hhheee
pozdrawiam forumowiczów...



zxastanówcie się, nad wypowiedziami, bo obrażanie kogoś jest karalne, a na tą chwilę to tylko klik klik i wiem kto , co i kiedy napisał,,,,życzę powodzenia, paair kissbokscałuschytryzapytaniecool:scianawaznecool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 12:33  
Cytuj
Ja bym proponował wyłączyć licznik postów. Dzięki temu tacy spamerzy nie będą widzieć jak rośnie im e-penis jezyk
Na innym forum coś takiego zrobiliśmy i liczba takich osób spadła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 12:51  
Cytuj
okokokoki to jest świetny pomysł okokokok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 13:05  
Cytuj
bardzo dobry pomysl

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 13:37  
Cytuj
goodale jaja..., brak wam tematów do dyskusji, to zajęliście się moim postem..hhehhehee, pozdrawiam


PS. Itak wieem jedno, cały czat na stalowe miasto to kicha...hhehehehe


pozdrawiam moich wiernych czytelników..hwhhhehehehzarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
goodale jaja..., brak wam tematów do dyskusji, to zajęliście się moim postem..hhehhehee, pozdrawiam


PS. Itak wieem jedno, cały czat na stalowe miasto to kicha...hhehehehe


pozdrawiam moich wiernych czytelników..hwhhhehehehzarumieniony




czy z tobą jest wszystko w porządku?Miałeś ostatnio robione jakieś badania?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 14:25  
Cytuj
stwola75 ale o ciebie sie nikt nie martwi :] jakbys nie zauzwazyl to nawet nie jest za bardzo o tobie ;] temat przewodni to usuwanie rzeczowych komentarzy i nie rob kolo siebie zamieszania :]
gal odpowiedzi sie raczej nie doczekasz :] juz raz czekalem ze 2 miesiace ^^ i bylem moderowany/kasowany non stop :] iniemamocny jeszcze nie zalapal ze taka polityka szkodzi, ze 2 portale juz nie napisze ktore bo caly post poleci robia sie coraz lepsze, ze ludzie sie nudza juz tymi przepychankami, nawet ci co sie wiecej udzielali przestali pisac badz udzielaja sie sporadycznie ^^
a postow nie wywalajcie bo zawsze marzylem zeby dobic do tysiaca i dostac nad nicka super-zarowke :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 14:41  
Cytuj
:szok:jezykmloteknie wiemzdegustowanyokpotluczonysmiech2umiechspineutralnyzaklopotanyokokokpotluczonypotluczonywykrzyknikzapytaniestrzalka:cwaniak:uśmiechplacze
CYTAT
stwola75 ale o ciebie sie nikt nie martwi :] jakbys nie zauzwazyl to nawet nie jest za bardzo o tobie ;] temat przewodni to usuwanie rzeczowych komentarzy i nie rob kolo siebie zamieszania :]
gal odpowiedzi sie raczej nie doczekasz :] juz raz czekalem ze 2 miesiace ^^ i bylem moderowany/kasowany non stop :] iniemamocny jeszcze nie zalapal ze taka polityka szkodzi, ze 2 portale juz nie napisze ktore bo caly post poleci robia sie coraz lepsze, ze ludzie sie nudza juz tymi przepychankami, nawet ci co sie wiecej udzielali przestali pisac badz udzielaja sie sporadycznie ^^
a postow nie wywalajcie bo zawsze marzylem zeby dobic do tysiaca i dostac nad nicka super-zarowke :]



i piszesz głupoty, bo jakby było jak piszesz, to byś nie pisała to co napisałaś..hehhhheee

ja nie martwie sie o badania, bo sam je wypisuje, tylko chodzi mi o to, że u mnie w TBG nie ma tak idiotycznego forum, nie ma tak idiotycznego stalowemiato, i nie ma tematu...


Obrażasz mnie, wymyślas...a nie pomyslałaś że sie bawię waszymi bzdetami???, fajnie byc anonim,owym...fajnie pisać co się chce...czy komus sie to podoba, xczy nie....pomyśl kobietko, faceciku...., cieszył bys się, jakby padło nazwisko....jak przedmówca pisał, powiekszy by sie penis????, mokro by sie zrobióo w pochwie???




pomyślmy, całe to forum to ja, ty i góra dwie osoby...


jak tak dziwny jestem, to nie odopisuj...


odpisuje się tylko na pytania, kogoś, kto dobrze pisze...


pozdrawiam forumowiczów STALOWEMIASTO...


I nie narzekam, że ktoś mnie wykasował z forum...hehhehehe


pozdrawiam anulkę i wszystkich pozostałych moduratorów...hehhehe
pappapaaqair kissbokscałuschytryzapytaniecool:scianawaznecool girlgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 14:54  
Cytuj
pocieszny jestes :]
przeciez nic ofensywnego nie napisalem ;] nie wiedzialem ze w tarnobrzegu ludzie tacy wrazliwi i nalezy obchodzic sie z nimi jak z kwiatami :] czlowiek uczy sie cale zycie, teraz wiem i bede uwazal na slowa i zawsze pamietal ze po drugiej stronie siedzi czlowiek :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 15:41  
Cytuj
halo .. problemy zgłaszajcie na pw ;] [ciach temat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 17:54  
Cytuj
Niestety szczerej odpowiedzi od invxa nie dostaniemy, bo na pewno nie będzie się tłumaczył publicznie dlaczego pewne posty najwygodniej dla niego jest usunąć. Choć nie wszystkie - w artykule o milionie odwiedzin zjebałem styl artykułów i jakoś nie zostało to usunięte (tylko bez domysłów, kolegą invxa nie jestem jezyk), a czasem niektóre z uwagi na kontekst nadają się do usunięcia.
A poza tym to przez trochę niefortunny tytuł tego tematu (może by go zmienić?) wyhodowaliśmy sobie tutaj nowego forumowego trolla, który myśli, że naprawdę się niem przejmujemy, czyli stwola o IQ 75 jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 20:16  
Cytuj
CYTAT

gal odpowiedzi sie raczej nie doczekasz :] juz raz czekalem ze 2 miesiace ^^


Tak, ale jak razem zaczniemy domagać się odpowiedzi to może ktoś z zarządu w koncu się zlituje, i nas uspokoi.umiech

Szanowny Zarządzie domagamy się odpowiedzi !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
halo .. problemy zgłaszajcie na pw ;] [ciach temat]


Kiedyś w artykule panny pini napisałem że zgłaszam błąd, bo także bez wyjasnienia znikały moje komentarze. Komentarz wystawia się aby przeczytali go wszyscy zainteresowani, to niech wyjasnienia bedą na tej samej drodze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 22:43  
Cytuj
jezeli zbojkotuje sie arty przestanie komentowac to moze cos odpisze ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2009r. 23:08  
Cytuj
air kisswykrzykniksciana:szok:boksumiechokokokokjesteście de beściaku...pozdrawiam Was wszech mogący forumicze..hehhehehe kocham Was,,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
jezeli zbojkotuje sie arty przestanie komentowac to moze cos odpisze ;]


To co, Strajk ? umiech

Bo widocznie Zarząd Nasze zaufanie ma w D... dalekoumiech Zaczynam odności wrazenie że piszą tylko aby było napisane. Gdzie jest temat o Stalowych InfoRmacjach ? O Naszym zaufaniu itd... Czyżby nie pokrywał się z prawdą. Szanowny Zarządzie chcemy porozumienia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 12:56  
Cytuj
Przecież bez czytelników żaden artykół nie ma sensu.Może zarząd pisze bo pisze a nas ma w D...... tylko komercja się liczy.TYPOWA WŁADZAmlotek

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 13:01  
Cytuj
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 13:32  
Cytuj
...ale jaja,,,, moje marne wypowiedzi stały sie nie lada problemem....good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
...ale jaja,,,, moje marne wypowiedzi stały sie nie lada problemem....good


stwola75 problem jest o wiele powarzniejszy, Ty byłes tylko zapalnikiem w tym wszystkim umiech. Jeżeli jest więcej osób na forum które poczuły niesmak przez usuwanie komentarzy bez wyjasniemnia, lub widzą inne problemy na które zarząd nie reaguje, to zachecam do udzielania się w tym temacie. Może uda nam się wspolnymi siłami zmusić zarząd do działania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 18:44  
Cytuj
1. Z anonimami się nie dyskutuje. Jeśli ktoś nie ma odwagi i czasu się zalogować - to my nie mamy czasu i odwagi wdawać się w dyskusje z takim - to apropo komentarzy, które owszem czasem są moderowane.

2. stwola75 - kolega dostał z tego co wiem kila ostrzeżeń, w tym dwa ode mnie, dot. postów bez treści ...

3. oczekujemy krytyki, ale MERYTORYCZNEJ i KONSTRUKTYWNEJ.

4. Kolega GAL - o ile mnie pamięć nie myli, ma bana na karku ... zaklopotany więc jego postów nikt z nas poważnie nie traktuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
oczekujemy krytyki, ale MERYTORYCZNEJ i KONSTRUKTYWNEJ

no takie relatywnie czesto wlasnie sa wywalane :] tylko nie pal glupa ze nie wiadomo o co chodzi, nie kaz ludziom przypominac tylko sprawdz sobie smietnik i ogarnijcie to wreszcie

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 20:00  
Cytuj
do stwola75 ktory napisał:" ja nie martwie sie o badania, bo sam je wypisuje, tylko chodzi mi o to, że u mnie w TBG nie ma tak idiotycznego forum, nie ma tak idiotycznego stalowemiato, i nie ma tematu..."

Jeśli wałku jest tak faktycznie jak piszesz z TBG czyli z wioski -stolicy dawnego i marnego wojewodztwa śmierdzącej dawniej przy tym zgniłym jajem od wszechobecnej siary" - to ten portal faktycznie nie jest dla ciebie i spadnij stąd raz na zawsze. Ten portal jest dla ludzi o "stalowym charakterze" a nie dla pustaków i marnych prowokatorów. Zamiast swoje marne umizgi tu zostawiać, pomysl co możesz
w swojej wiosce pożytycznego zrobić i wreszcie zrób to a nie sie napinasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »