NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie moge sie dowiedziec,
Posty: 13
Dołączył: 28 Paź 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2007r. 19:33  
Cytuj
czy mam prawo starac sie o mieszkanie komunalne na terenie Stalowa Wola i jakie mam w ogole szanse na to by takowe otrzymac?A jesli tak to gdzie mam skierowac swoje pierwsze kroki?
Mam 3 dzieci,dzis własciciele wypowiedzieli mi mieszkanie,ktore wynajmujemy.Jestem podłamana ta sytuacjąneutralny
Dzieki z gory za podpowiedzi.

(szukam mieszkania do wynajecia 3 pokojowegonie wiem)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2007r. 19:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~kulka
ff
Wysłany: 29 Paź 2007r. 19:03  
Cytuj
musisz iść do urzędu miasta i wypełnić wniosek, dołożyć zaświadczenie o dochodach i potwierdzenie ze spółdzielni o aktualnych warunkach mieszkaniowych. Następnie musi Twój wniosek zostać zatwierdzony przez komisje (nie pamiętam jak się ona dokładnie nazywa - składa się z radnych miejskich) i jeśli zatwierdzą znajdziesz się na liście szczęśliwców... jak byłam tam ok. 2 mies temu było oczekujących ok 150... licząc że rocznie dostaje mieszkanie ok 30 osób...to tak za 5 lat padnie i na Ciebie... Mimo wszystko powodzenia Ci życzę i wytrwałości.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Paź 2007r. 20:27  
Cytuj
możesz zwrócić się do nowego posła on podnajmuje mieszkanie, oczywiście pełna uczciwość gwarantowana i opłacanie wszystkich podatków jak to powszechne w pis

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Paź 2007r. 20:42  
Cytuj
można się również zwrócić do Reni B. Jako bliska znajoma niejakiego Andrzeja Sz. ps. "Prezio" napewno byłaby skłonna załatwić mieszkanie, oczywiście za syboliczny datek, jak to ma miejsce w szeregach POkrętnych Obywateli.

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 28 Paź 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2007r. 21:17  
Cytuj
Dziekuje Kulka za podpowiedz.
umiech

~ nie zabardzo wiem o czym mowisz?:ysz:

Szukam mieszkania 3 pokojowego;gdybyscie cos wiedzieli prosze dajcie mi tu znac.


A skoro juz weszlam na temat wynajmu co sie dzieje w Stalowej,ze wynajecie mieszkania jest praktycznie nieosiagalne?:szok::szok::szok:
Za miesiac znajde sie na ulicy jesli nie znajde mieszkanianeutralny
Pozdrawiam
A.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~emigrant
ff
Wysłany: 29 Paź 2007r. 21:31  
Cytuj
pis wybudował 3 mln mieszkań więc chyba jest gdzie mieszkać w Polsce

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »