NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
MKS,
~~mieszkanec 1
ff
Wysłany: 31 Paź 2007r. 12:33  
Cytuj
Zmuszony sytuacją postanowiłem skorzystać dzisiaj z usług MKS. Wiadomo remonty , wykopki, objazdy itp. autobusy kursują trochę inaczej - postanowiłem wieć wczoraj sprawdzić co i jak. Otwieram rozkład na stronie UM - nieaktualny, jeszcze sprzed wykopalisk (pamęta ktoś takie czasy jeszcze? ). Nic to, jest odnośnik - "w związku z zamknięciem ulic autobusy będą kursowały na zmienionych trasach" bingo to jest to. Otwieram.... stan na któryś tam sierpień - mamy koniec października. Nic to, trzeba się przejść na przystanek z którego czasami korzystałem (na Hutniczej) może tam coś pisze. Cholera nie ma przystanku, ale chwileczkę jest jakaś tabliczka ze znaczkiem autobusu tylko kilkadziesiąt metrów dalej, może tam coś jest.Płonne nadzieje, brak jakiejkolwiek informacji i rozkładu, ale chwileczkę jest przystanek po drugiej stronie ronda, idę. Niestety nie ma tej linii. Wracam do domu. Wchodzę na stronę PKSu. Sprawdzam rozkład. Dzisiaj idę na dworzec wsiadam i jadę. Taniej, szybciej. Pozdrowienia dla kierownictwa MKS, najłatwiej wyciągać rękę po pieniądze do miasta, trochę gorzej jak trzeba coś zrobić dla potencjalnych pasażerów (klientów).
P.S. Czy może mnie ktoś oświecić i powiedzieć co to za dziwny twór jest na Popiełuszki na przeciwko Policji? Chodzi o to oznaczenie "bus" na znaku i na jezdni. Na pas wydzielony to to nie wygląda - za krótkie mniej więcej takie na długość autobusu i koniec - więc co, przystanek? Raczej nie bo na chodniku są wkopane metalowe słupki !
pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2007r. 12:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~mieszkaniec 1
ff
Wysłany: 1 Lis 2007r. 12:30  
Cytuj
Jeszcze jedno z tamtego rejonu: dlaczego znaki informujące o scieżce rowerowej i chodniku są po ich lewej stronie ??? !!! Najlepszy jest znak "przyklejony" do budynku po stronie komendy, nic tylko zrobić zdjęcie i wysłać w Polske.

 
 
 
 
~~agnieszka
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 16:42  
Cytuj
a więc wie ktoś jak dzis jeżdzą mksy?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 17:27  
Cytuj
zajebiście

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »