NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Siatkówka,
~~jarusss
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 16:29  
Cytuj
Podobno dawno temu w Stalowej była drużyna siatkarska!!??Czy to prawda??
I dlaczego jej neima ! Poinien ktoś nad tym pomyśleC
!!
Myśle że przychodziło by sporo osób!!
Mamy warunki hale , a zawodników spokojnie można dobrać!
już nawet w Nisku jest Orkan a my, wilkei miasteczko a tu ligi siatkowej niema!!
a szkoda!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 16:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~maciek
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 18:02  
Cytuj
siatkowka jest.. ale mlodziezowaumiech w gim2

 
 
 
 
~~heh
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 18:46  
Cytuj
ale jemu chodzi o STAL STALWA WOLA umiech Seniorski profesjonalny klub.

Szkoda, ze nie ma. Nie trzeba olbzymich nakladow finansowych jezeli chodzi o porownanie do pilki smiech2.

Realia w siatkoce sa takie ze z budzetem 10 mln zlotych mozna grac i to dosc dobrze w siatkarskiej lidze mistrzow umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 20:15  
Cytuj
ale jemu chodzi o STAL STALWA WOLA umiech Seniorski profesjonalny klub.

Szkoda, ze nie ma. Nie trzeba olbzymich nakladow finansowych jezeli chodzi o porownanie do pilki smiech2.

Realia w siatkoce sa takie ze z budzetem 10 mln zlotych mozna grac i to dosc dobrze w siatkarskiej lidze mistrzow umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 20:15  
Cytuj
Ze w gim 2 jest to wiem! Sam tam gramjezyk

 
 
 
 
~~Val
ff
Wysłany: 3 Lis 2007r. 10:16  
Cytuj
a w tej mlodziezowej to jest jaki przedzial wiekowy smiech2 ?

 
 
 
 
~~Byly siatkarz
ff
Wysłany: 3 Lis 2007r. 16:41  
Cytuj
Owszem istniała kiedyś w Stalowej Woli drużyna siatkarska seniorów było to jakieś 7-8 lat temu z tego co pamiętam jak ja zaczynałem trenować, rozwiązana została z wiadomej przyczyny - brak kasy! Trenerem był I. Krzyszczuk ten co wytrenował mistrzów i wicemistrzów polski (czyli też mnie) późniejszy trener Orkana i teraźniejszy siatkarzy z gim 2. Co do zawodników powiem szczerze że z seniorami nie byłoby tak łatwo po prostu Ci co grali w Orkanie poszli na emeryturę a w stalowej są ale tylko amatorzy choć niektórzy z nich kiedyś uprawiali ten sport. Osobiście na waszym miejscu nie liczyłbym na powstanie seniorskiej drużyny siatkarskiej.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Lis 2007r. 12:38  
Cytuj
Ireneusz Mazur były trener reprezentacji Polski serniorów i juniorów (MŚ) -- grał w Stalówce

 
 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 12 Lis 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 18:38  
Cytuj
moze tak nie temat ale sorrki ;p mozglibyscie przyblizyc info co do sitki w nisku .... smiech2 bo ja z Niska i jakos nic o tym nie wiem smiech2

:D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 19:07  
Cytuj
w nisku masz Orakana. Graja chyba na sali w szkole tam gdzies na 1000-lecia, albo w elektryku. Nie wiem w tym momencie. Obecnie z tego co sie orientuje to sa w 3 lidze. Ze starego skladu nie ma juz prawie nikogo. Teraz graja mlodzi a jak im idzie nie wiem umiech Sam kiedys gralem w orkanie w juniorach i seniorach umiech

 
 
 
 
~~wicko
ff
Wysłany: 24 Gru 2007r. 14:21  
Cytuj
czy ktos wie co sie dzieje z trenerem edkiem sroka

 
 
 
 
~~'
ff
Wysłany: 24 Gru 2007r. 14:50  
Cytuj
była dawno temu .. grał obecny trener Irek Mazur i moj tato ;p haaaha

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »