NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dziama - a sprawa Polska,
~~maciej
ff
Wysłany: 19 Sty 2007r. 20:32  
Cytuj
Gówniarz co powinien sie uczyć - pcha się w polityke - przy Kotulskim jak pies siedział - równie tak smao był mu wierny - dupe mu lizał jak się dało - Kotulski popłynął - Dziama też. I tak się zakończył epizod Dziamy w polityce. A raczej powinien się zakończyć. A ten uparty teraz nadal sieje nienawiścią do obecnej władzy. Nawet do WOŚPu trafił - a po co ? - a promować się - co kablówki nie włącze nadworny pies Kotulskiego ... Dziama ... . I by tego było mało nawet korzystając z tego ze jest w WOŚPie sieje obłudą na obecne władze. A to że go niedocenili, a to że mało pieniędzy dali na organizację finału. A przepraszam co mieli zrobić ? - kogoś kto obgaduje wszytskich na około a potem idzie żebrać kase ? - ja bym psami jeszcze poszczuł. Wszytsko ma swoje granice - Pan Panie Dziama je przekracza. I to moje zdanie na ten temat. Tyle.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2007r. 20:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sty 2007r. 20:40  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~Jarek
ff
Wysłany: 19 Sty 2007r. 22:35  
Cytuj
Zgadzam sie.
Ten gowniarz to wazeliniarz i dupowlaz.

 
 
 
 
~~Dawid Dziama
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 02:50  
Cytuj
Prawda w oczy kole, stara prawda..


Pozdrawiam wszystkich moich sympatykow.. z nutka ironi w tle.. ;)

 
 
 
 
~~maciej
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 08:58  
Cytuj
Jaka prawda w oczy kole ? - co Ty mówisz ?

jak wogóle o prawdzie może pisać ktoś tak zakłamany, i tak obłudny :szok:

Po części Pan Panie Dziama przypomina mi Leppera - tylko te białę sweterki zamienić na biało czerwone krawaty. A po części także Giertycha - on często pozdrawia zwolenników swoich z ironią - ba nawet na ciasteczka zaprasza.

 
 
 
 
~~maciej
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 08:59  
Cytuj
zresztą najlepszym dowodem na to były wybory :haha::haha::haha:

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 11:41  
Cytuj
a o czym wy mówicei ja popieram Dziamę ludzi wypowiadacie sie o polityce a akcja wospu nie miała z tym zadnego związku któremu z Was chciało bys sie pomagac w zorganizowaniu tylu żeczy pomyślcie zanim napiszecie .!!.

 
 
 
 
~~Kazek
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 14:11  
Cytuj
no jasne smiech2smiech2 - Dziama nie dość że wybitny polityk - to jeszcze harytwtywny działacz :haha:
tak za darmo pomga innym i zadarmo zaorganizował finały WOŚP'u cool

i biedny on ... bo mu ludzie pieniedzy nei chcieli dac :zzz: - zapewne dolozyl w zlasnej kieszeni :haha::haha:


te jego białe sweterki jak ktoś zauważył wyżej będą niedługo jak leppera bialo-czerwony krawacik :zdechly:

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 14:27  
Cytuj
dla mnie też jest on skzyżowaniem leppera z giertychem ... smutne że tacy ludzie są u nas w mieście ... ale takie są prawa natury wink

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 16:54  
Cytuj
W jakim sztabie wyborczym by nie był, Jedno jest pewne. BARDZO ZASZKODZIł TEGO ROCZNEMU FINAłOWI WOSP! Skoro poszedł do polityki powinien tam zostac!
WIELKA ORKIESTRA SWIATECZNEJ POMOCY NIGDY NIE BYłA ZWIąZANA Z POLITYKą W żADEN SPOSóB!

Dziama Nic do Ciebie niemam, ale czas najwyższy troszke pokory i "ogon podkulić".

 
 
 
 
~~Maciej
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 19:53  
Cytuj
moze zmienmy temat - dziama - a sprawa wospu ?

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 22:09  
Cytuj
wara od dziamy nie jeden z forum chciałby robić tyle co on ale nie może ale może się wypłakać na forum i to robi

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 22:10  
Cytuj
jednej rzeczy u was nie rozumie
przeciez on w wospie to jest chyba ze 4 lata i co rok robil ta orkiestre a kampanie robil tylko chyba ostatnio i czy gosc ktory ma 18 lat moze tak namieszac w 70 tysiecznym miescie???????????????

 
 
 
 
~~jacek
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 22:43  
Cytuj
namieszac w miescie nie moze - ale moze miasto osmieszyc - ludzie naszczescie sa na tyle madrzy ze pokazali mu w wyborach co o nim mysla.

dwa: a w wospie tak namieszal ze nikt kasy na wosp nie chcial dawac ...

 
 
 
 
~~jacek
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 22:44  
Cytuj
moze nie namieszal - bo by mu namieszac nie dali - ale swoja osoba "skompromitowal" stalowowolski wosp.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sty 2007r. 22:49  
Cytuj
ja wam powiem tak ... dobrze ze sie w polityke pchal - w koncu trzeba nowych ludzi u wladzy.

ale te jego wypowiedzi w TV, wywiady dla gazet, odnosnie wielkiej orkiestry to mi sie niepodobalo.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Sty 2007r. 02:32  
Cytuj
Heheheh jaki ladny temat :] DZIAMA hahaha, a myslalem, ze tylko mi dzialmie na nerwy ten koles.
Dziama poplynales jak pijak kotulski za twoje politykierstwo nie dalbym ci z UM ani zlotowki, piesku Kotulskiego.
Do nauki, a nie do polityki.
Nie mozesz nic zaoferowac swoja osoba tak jak nie moze zaoferowac twoj guru kotulski. Obaj jestescie tylko szczekaczami co sami nic nie osiagnawszy krzycza najglosniej na innych ...

 
 
 
 
~~alf
ff
Wysłany: 21 Sty 2007r. 17:41  
Cytuj
Brawo Dawid rób swoje w wieku 18 czy 19 lat robisz wiele zamieszania i widze że to się odbija dużym echem. Niektórych to boli można robić takie żeczy i być tak obrotowymumiech A że nie jesteś z ekipy Szlęzaka to jesteś oczywiście zły i dupo włazem!!!! Inni nic nie robią i biorą za to grube pieniądze, nie mają żadnych pomysłów tylko siedzą i pierdzą w stołki lub przed telewizorem. Pozdrawiam

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Sty 2007r. 18:37  
Cytuj
he he Szlęzak wolał by pewnie mieć w urzedzie jednego Dziamę niż całą tą swoją kancelarię i biuro promocjiumiech)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sty 2007r. 09:32  
Cytuj
No niestety, nie powinien pchac sie do sztabu wosp. Powinien pezynajmniej ten jeden finał sobie odpuścić az jego cien polityczny by sie "uciszył". Wosp stalowa wola duzo straciło przez niego.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sty 2007r. 10:32  
Cytuj
heheh dziama tyle robi, ze nie moze sie biedaczysko zdecydowac co tak naprawde chcialby robic czy rzecznikowac glupolowi kotulskiemu /bo przy nim to dziama pewnie douczony sie czuje/ czy WOSP. Dziamie nie ma czego zazdrosci /tak o wpisu powyzej/ nic szczegolnego nie zrobil a tym bardziej nie osiagnal. Jak na razie to tylko duzo gadal zwlaszcza jak kotulskiego do "suki" /okreslenie przez dziame i sztab kotulskiego policyjnego radiowozu/ pakowali.
Dziamdziacz dziama powinien wiedziec jako rzecznik, ze slownik z ośki ktorym dogaduje sie z ziomkami z poreb to nie jest jezyk polityki.
ale mlody i glupi jeszcze umiech

 
 
 
 
~~eh
ff
Wysłany: 22 Sty 2007r. 10:52  
Cytuj
ale mysle ze ostatnie doswiadzcenia chlopaka wiele nauczyly - bledy popelnia kazdy. dajmy mu je naprawic.

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 23 Sty 2007r. 03:14  
Cytuj
zal mi tych wszystkich komentatorow ktorzy tu sie wypowiadaja. zrobcie tak "niewiele" i zaszkodzcie tak bardzo jak dziama stalowej, zadajcie sobie pytanie czy moze gdyby nie on to czy final w stalowej by sie odbyl? bo to on ponoc kase na to zalatwil. a pozniej sie wypowiadajcie. jestem z daleka od tego miasta ale obserwuje wszystko przed monitorem i zal mi was!!!!

 
 
 
 
~~maciej
ff
Wysłany: 23 Sty 2007r. 09:45  
Cytuj
zalatwil - bo w koncu on tam od tego jest - jak by nie zalatwil to juz tylko petla na szyje - ale zalatwil malo - co sam zreszta przyznaje - tylko on nie przyznaje sie do bledu - a oskarza UM ze nie dalo ... a ja takiemu ani zl. bym nie dal.

 
 
 
 
~~SZTAB WOSP
ff
Wysłany: 23 Sty 2007r. 12:38  
Cytuj
CO WY WYGADUJECIE TUTAJ? Dawid zalatwil tyle ile mial zalatwic- cala kase na impreze na placu! w urzedzie nie bylo on i od poczatku mowil ze tam po kase nie pojdzie tylko gumis byl u prezydenta. dziamex wkurzyl tych wszystkich w um jak radni podpisali sie pod wnioskiem o 10 tys dla WOSP i zaczeli naciskac prezydenta a ten gosc z promocji co przychodzil do nas na spotkania mial zalatwic kase nagrzewnice a nic nie zalatwil i telefonu bal sie odebrac tacy sa bohaterowie w urzedzie. a wy internetowi napinacze jesli nie znacie do konca tematu to zbastujcie

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »