NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Wolontariusze WOŚP - zapisy,
~~ddm
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 00:13  
Cytuj
ja tez tam bylem - i mam podobne uczucia co kol. apollo :zdechly:
dostalem sie ... i zastanawiam sie czy to ma sens ? widzac poziom wypowiadajacych sie tu na forum i na frum sztabowym - ktorzy albo sa tak zapatrzeni w siebie ze nie widza co sie stalo - albo sa tak obojetni.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 00:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~K
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 08:24  
Cytuj
Stalowa Wola się najlepiej stara i gówno z tego ma,bo większość idzie na Warszawkę,no i na nowy samochód pana Owsiaka naiwniaczki,podobno ma coraz droższe,a i kraje coraz egzotyczniejsze zwiedza,a do tego cały rok nigdzie nie pracuje, ciekawe nie?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 08:28  
Cytuj
`K

jak narzazie stalowa dostała sprzęt o większej wartości niż wszystkie zebrane pieniądze w naszym miescie

 
 
 
 
~~K
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 08:47  
Cytuj
Tak, to mogłaby Stalowa wola zorganizować akcję tylko dla swojego miasta, ogłosić,że zbiera na sprzęt dla miejscowego szpitala,ludzie chętnie dadzą, a dlaczego ma to przechodzić przez ręce Owsiaka?Poza tym chyba się nie orientujesz człowieku ile takie imprezy i występy kosztują,przecież żaden "artysta" nie zagra za darmo!,a miasto płaci!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 09:08  
Cytuj
Szczytny cel mogli by zagrac za darmo albo przynajmniej wiekszosc dochodu przeznaczyc na Orkiestre smiech2

 
 
 
 
~~N
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 15:58  
Cytuj
K ale Ty jesteś prosty... az mi sie nie chce nic Ci tlumaczyc bo widze ze jestes jakims tłukiem i nic do Ciebie nie dotrze..

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 19:19  
Cytuj
Poza tym chyba się nie orientujesz człowieku ile takie imprezy i występy kosztują,przecież żaden "artysta" nie zagra za darmo!,a miasto płaci!!

Akurat organizuje wośp od paru lat to wiem Stalowa na tym zyskuje nie tylko szpital ale i promocje miasta a jak chcesz możesz zrobić taką akcje w lecie wyłącznie dla Stalowej inne miasta już już takie akcje prowadzą chcętnie Ci pomogę

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 20:28  
Cytuj
Wie ktos kto zagra w Stalowej Woli ??? Jaki zespol ??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 22:17  
Cytuj
shout albo sami

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »