NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
PLANETA = WIOCHA,
~~misztal
ff
Wysłany: 11 Lis 2007r. 09:54  
Cytuj
wcorajsza planeta, to syf niesamowity, co mnie tak wkurza, to to, że nie da sie tam normalnie tańczyć, tyle ludzi, że jedynie skakać w miejscu można, za mało miejsca. Ktoś tańczy a inni pchają się, przechodzą, popychają. NIE PRZEJDZIE BOKIEM TYLKO PRZEZ ŚRODEK a ochrona stoi i patrzy. Wlasciciel probuje przyciagac ludzi konkursami ale to nie wystarczy, trzeba pomyslec nad poszezeniem klubu.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2007r. 09:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lis 2007r. 10:00  
Cytuj
dobry klub to dużo ludzi i w czemu sie dziwic, fakt faktem ze planeta jest mala.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lis 2007r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
trzeba pomyslec nad poszezeniem klubu.


nad poszerzeniem - ale poprzez ograniczenie !

zmienic profil - by wiejska cholota poprotu nie miala sensu tam chodzic.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lis 2007r. 13:22  
Cytuj
a nie lepiej wyjebac wszystkie dzieci z klubu? przecisz srednia wieku to 17 lat?!przez ostatnie lata klub okropnie sie zjebal wpuszczaja kazdego gowniaza ktory pokaze podrobiona legitymacje zenada

 
 
 
 
~~l
ff
Wysłany: 11 Lis 2007r. 16:44  
Cytuj
Legitymować powinni tylko na podstawie dowodu osobistego a nie jakiejś tam legitymacji. Dzieci tam jest masa i powinni coś z tym zrobić.

 
 
 
 
~~dj mietek
ff
Wysłany: 17 Lis 2007r. 21:13  
Cytuj
Ta, ustawmy w bramce selekcjonera. Jak ktoś nie walnie w drzwiach 2 broni to nie ma wjazdu, a laski tylko w mini. To by było. Hheheheheh

 
 
 
 
~~pack
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 22:31  
Cytuj
W pakiecie zawsze możesz dostać po buzi.

 
 
 
 
~~ao
ff
Wysłany: 12 Gru 2007r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
trzeba pomyslec nad poszezeniem klubu.


nad poszerzeniem - ale poprzez ograniczenie !

zmienic profil - by wiejska cholota poprotu nie miala sensu tam chodzic. sam nie pokazuj paszczy jak ci nie pasi.wszyscy maja rownouprawnienia burku.tobie chyba mozdzek sie przegrzał od siedzenia w bloku:boksuj:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Gru 2007r. 12:34  
Cytuj
Planeta to najgorsza speluna, syf, syf i jeszcze raz. Właściciele to skąpiradła na maksa, niby robia jakies promocje, ale dla nich liczy sie tylko hajs. Mam nadzieje ze powstanie w stw alternatywny klub, gdzie nie bedzie goracych 15tek i wiesniaków

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Gru 2007r. 12:36  
Cytuj
speluna nie speluna ale kase niezla trzepia

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 26 Gru 2007r. 18:35  
Cytuj
Planeta speluna ? hmm to idz sobie do MobyDicka LOL . Wbrew pozorom Planeta i jej sety publikowane na plytkach sa znane w calej polsce i sie podobaja, takze nie plujcie na to co jest niezle. Zadko bywam ale klub jest maly, a widac ze tam zamiast jakosci liczy sie ilosc wiec sa skutki w postaci tloku jak w sobote na rynku.

 
 
 
 
~~bartomix
ff
Wysłany: 7 Sty 2008r. 23:29  
Cytuj
WIOCHA JAK CH...

PODAM SYTUACJE:
wczoraj bylem na tyle glupi ze udalem sie do tej prawie jak dyskoteki razem z dziewczyna. wiadomo ze na poczatku takie tam bla bla bla SRUTU TUTYU, az w pewnym momecie zobaczylem jak koleszka spija moje i mojej dziewczyny kochanej driny:co?:
Kultursa, wiec powiedzialem koleszkom ze chyba pomylili szklaneczki, a te s....syny jada ze beda mnie napi...alac ze sie przyssalem czy takie tam. wiec kazalem ch...kom ........... ........ ....... od mojego stolika, a te ...... .... ...... za telefon i po kolegow dzwonic zaczeli, bo to solowka miala byc (WYDANIE KOTOWA WOLA.
JEDNYM SLOWEM :
BANDA WSIOROW BEZ CHONORU I SZACUNKU, CHU....JE ZE WSI I NIKT WIECEJ.

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 01:18  
Cytuj
No co się dziwisz i narzekasz? Przecież to normalna, katolicka i heteroseksualna młodzież tak się bawi w całej Polsce. To takie końskie, tradycyjne zaloty - nie szanujesz polskiej tradycji? Zawsze tak było. No może dziś troszkę się ucywilizowali, bo wczesnej w ruch szły siekiery i sztachety. A w niedzielę do spowiedzi i komunii. Nie wolno walczyć z tradycją ;)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 22:46  
Cytuj
Najchętniej tam sie chyba przejade żeby zamknąc ten lokal.....to tyle

 
 
 
 
~~l
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 14:34  
Cytuj
A z Ciebie miastowy z chonorem (bo honoru to ty nie masz !)

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »