NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Projekt "Nie warto kusić śmierci", zaproszenie na finał
~~organizator
ff
Wysłany: 12 Lis 2007r. 09:50  
Cytuj
Witam
Serdecznie zapraszamy na finał projektu a zarazem konkursu plastycznego pt. "Nie warto kusić śmierci, czyli czerwone światło dla narkotyków na drodze" realizowanego przez Fundację "Nauka, Praca, Rozwój" oraz Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej PRYZMAT.
Odbędzie się on w środe 14.11.2007r. o godz. 10 w Auli Zespołu Szkół Nr 4, ul. Kwiatkowskiego 1 w Stalowej Woli. Gwiazdą finału, oprócz samych uczestników i patronów honorowych, będzie zespół BUM BUM BROS.
Muzycy czynnie włączyli się w nurt ruchu abstynenckiego oraz profilaktyki skierowanej do młodzieży. Propagują trzeźwy i zdrowy styl życia. Zwracają uwagę na takie aspekty jak: nieagresja, miłość i poszanowanie drugiego człowieka. Muzyka rockowa jest tu nośnikiem idei profilaktycznych i potrafi skupić uwagę młodych ludzi.
Historia zespołu:
- 1992 – występ w Hard Rock Caffe w Berlinie – (support zespołu Areosmisfh)
- 1999 – Irlandia – 7 miejsce na irlandzkiej liście przebojów – przez 3 miesiące
- 2001 – koncert z okazji urodzin księżniczki Holandii
To najważniejsze wydarzenia z życia zespołu a w swojej 16 – letniej działalności przemierzyli trasę koncertową od Moskwy po Madryt.
Podczas finału ogłoszeni i nagrodzeni zostaną zwycięzcy konkursu. I nagrodą jury, oraz I nagrodą w głosowaniu publiczności są bilboard'y ze zwycięskimi pracami. Oprócz tego mamy do rozdania wiele innych nagród. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.niewarto.pl
Zapraszamy!
good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2007r. 09:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~Erni
ff
Wysłany: 12 Lis 2007r. 17:51  
Cytuj
Bardzo fajna sprawagood

 
 
 
 
~~fajnie!!!
ff
Wysłany: 12 Lis 2007r. 19:06  
Cytuj
Ja akutar mam wolne w środę wiec sie wybiore!!! Gratulacje dla pomysłodawców!!!

 
 
 
 
~~organizator
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 14:38  
Cytuj
zapomniałam dodać że wstęp na impreze jest całkowicie za darmo umiech

Zapraszamy wszystkich!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 21:52  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »