NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Kominiarz przebierprzebieraniec, qwerty
~~qwerty
ff
Wysłany: 2 Lis 2009r. 19:56  
Cytuj
Disiaj chodził kominiarz na Poniatowskiego ,roznosił kalendarze ale rzyczył sobie kasę .
Ciekawe czy prawdziwy czy przebieraniec .co

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2009r. 19:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2009r. 21:38  
Cytuj
Szkoda ze slownikow ortograficznych nie roznosil!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2009r. 21:51  
Cytuj
To w samą porę bo na Żwirki i Wigury chodzą w kwietniu czyli "sprzedają"(niby co łaska)kalendarze czteromiesięczne.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2009r. 21:52  
Cytuj
Jak co roku chodzą i z uśmiechem \"dają za darmo\" kalendarz ..... a gdy już go masz w rękach wołają np 10 PLN mlotek
Kto głupi i naiwny da się w to wrobić. Ja już od dawna wiem o co z tym biega good
...i niech sobie wsadzą te kalendarze ........ zaklopotany
Od dawien dawna gdy ich widzę przez wizjera to nawet im nie otwieram good
.........na ich kalendarze niby za darmo !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2009r. 10:53  
Cytuj
o co chodzi !!!
kalendarz na 4 m-ce i do tego od kominiarza ??potluczonypotluczony
ze niby szczescie maja przyniesc czy jak ??
Polsko kraju absurdow litosci !!

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2011r. 17:30  
Cytuj
Czy u Was też chodzą tacy modele??? Odkopałam ten temat, żeby nie zakładać nowego...

Dziś znowu był u nas w klatce. Otworzyłam, a tu gość w stroju (mundurze?) kominiarza, gada, że dziś nie będą wchodzić -roznoszą tylko kalendarze i zbierają parę groszy za to. Machnął ręką jak podziękowałam dwukrotnie.

Jakieś 2 m-ce temu był też gość, normalne ubranie, tylko koszulka z nadrukiem "Kominiarz". Też roznosił kalendarze. Nic mu nie dałam, bo zaczęłam wątpić w jego "prawdziwość". Tłumaczył brak munduru upałem. Czy ja wiem...

Faktycznie to kominiarze? Nie zależy mi na kalendarzu, ale z ciekawości pytam, bo nie sądziłam, że trudnią się oni sprzedażą naciąganą kalendarzy. Tam gdzie mieszkają moja babcia kominiarze co roku DAJĄ kalendarze i nic nie chcą za to. To u nas w mieście byłaby taka bida?

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2011r. 17:41  
Cytuj
Chodzą, chodzą.
W tym roku nie mają nawet stroju, tylko chodzi koleś w czarnej koszulce z białym napisem: KOMINIARZ.
Jak ochrona w jakiejś spelunie...
Nie sądzę, żeby to był prawdziwy kominiarz. Banda naciągaczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2011r. 17:45  
Cytuj
Oczywiście, że naciągacze! Od kilku lat bardzo modne zajęcie w całej Polsce. Zawsze znajdą się tacy co rzucą "piątaka" i można niezła sumkę uzbierać.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 08:07  
Cytuj
problem -problemem ale ten grzegorz to pisze chamskim językiem
ico gorsze to w rózne komentarze właczają się prostackie CEPY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 13:28  
Cytuj
Czyli jednak. Nie można czegoś z tym zrobić?? Zgłaszać coś takiego na Policję naszą szanowną, czy nie zawracać im gitary??
Z drugiej strony później łażą takie i tacy bezkarnie, zbierają niby na jakiś szczytny cel (mają identyfikatory, broszury, zdjęcia...), a na końcu wychodzą "kwiatki", że to był oszust.
Następnym razem nie otworzę i już. Nauczka jest. Zresztą fakt faktem, że kominiarze czy ze spółdzielni zawsze wywieszają karcinę, że będą nas odwiedzać. I do tego się będę stosować. Nic poza tym, żeby mi kiedyś ktoś mordy nie oprał we własnym domu, lub coś gorszego:/

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 16:40  
Cytuj
Jak mają lewe dokumenty to już jest oszustwo i jak wiemy kodeks przewiduje w takim przypadku srogie kary.
Gdyby natomiast mieli tylko naszywkę to jedynie co może zrobić pan policjant to tylko ich spisać.
Jednak wg mnie nie ma sensu tracić impulsów na takich osobników a jedynie można kulturalnie przedstawić swój punkt widzenia odnośnie ich sposobu na szybki zarobek.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 15:51  
Cytuj
U mnie wczoraj również owy Pan się pojawił. Gdy powiedziałam, że nie mam pieniędzy przy sobie i zapytałem podchwytliwie czy mógłby mi wręczyć taki kalendarz za darmo, odpowiedział mi bezczelnie, że za darmo to można w pysk dostać.Także do kominiarza to mu raczej troszkę brakuje. Pamiętam sytuacje w której kilka ładnych lat temu rozdawali je za darmo... widać, ktoś wpadł na stworzenie sobie ciekawego biznesu.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 16:43  
Cytuj
Ci prawdziwi kominiarze nie lataja z kalendarzami umiech

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
U mnie wczoraj również owy Pan się pojawił. Gdy powiedziałam, że nie mam pieniędzy przy sobie i zapytałem podchwytliwie czy mógłby mi wręczyć taki kalendarz za darmo, odpowiedział mi bezczelnie, że za darmo to można w pysk dostać.Także do kominiarza to mu raczej troszkę brakuje. Pamiętam sytuacje w której kilka ładnych lat temu rozdawali je za darmo... widać, ktoś wpadł na stworzenie sobie ciekawego biznesu.

To prawda kilka lat temu rozdawali za darmo. Jak się rzuciło drobnymi to brali ale nawet nie sugerowali, że chcą jakieś pieniądze.
Ten koleś co chodził w tym roku był wyjątkowo nachalny, pukał po kilka minut do każdego mieszkania. A najlepsze że jakiś tydzień po nim szedł następny wielce zdziwiony, że ktoś go uprzedził.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 19:47  
Cytuj
Dokładnie. Zdążyłem zobaczyć jeszcze przez "judasza" kto to tak dzwoni i puka .. a gość od razu krzyczy, że kominiarz i że sprzedaje kalendarze. Ciul z tymi kalendarzami... ale czy to nie jest jakieś wykroczenie ? wie ktoś może ?

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »