NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Owsiki i hemoroidy Starosty dla obywateli stalowej, czyli usiąść dupą na fotelu starosty
~~siembida
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 08:15  
Cytuj
Ostatni pomysł naszego starosty przerósł oczekiwania wszystkich mieszkańców Stalowej Woli. Chce zrobić dni otwarte starostwa i udostępnić swój fotel starosty, maży mu się, aby swoją dupe podadzić na fotelu prezydenta miasta, ale na to jest za głupi. Nie wie,że przez takie posunięcie może nabawić mieszkańców wrzodów i uciążliwego schorzenia jakim są hemoroidy.
Wiesiu Siembida został oficjalnym kandydatem z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość nominowany na prezydemta hutniczego grodu. Pamietajmy, że nie będąc nawet radnym powiatowym został starostą powiatu , załatwił mu ten stołek poseł Błądek tylnimi drzwiami. Teraz chce się przesiąść na fotel prezydenta. A co zrobił dla naszego powiatu, otóż nic , konkursy na naczelników w powiecie są ustawiane jako przykład można podać tu przykład naczelnika Jańca, któremu brak podstaowych kwalifikacji nie przeszkodził zostać naczelnikiem wydziału architektoniczno - budowlanego, chociaż gość nie ma pojęcia ani o budownictwie tym bardziej o architekturze. Afera goni aferę w powiecie, zatrudnia ludzi tylko z układów , czy tego samego chcemy we władzach miasta. Pamiętamy , żę nie tak dawno Wiesie jeździł autobusem PKSu, teraz ma włąsną firme przewozową, która obsługiuje wycieczki szkół podlegających pod powiat. Ja się pytam dlaczego prokurator ma związane ręce , dlaczego, kto za nim stoi.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 08:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
kto za nim stoi

Turbodymoman umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Arti
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 11:27  
Cytuj
Człowieku, stuknij się w głowę zanim coś napiszesz i jak masz coś do starosty to idz i mu to powiedz a nie dupe ludziom nieptrzebnie któryś raz z kolei zawracasz.

PS
Nie jestem specjalnie zwolennikiem starosty ale mnie rusza jak jakiś dupek nie ma co robić tylko siedzi i klepie głupoty.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »