NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
chłodziarki w sklepach,
~~klijent
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 18:19  
Cytuj
chciałbym śię dowiedziec po co są chłodziarki w sklepach takich jak sklep wzorcowy w którym od ponad roku nie można kupic zimnego piwa bo bo chłodziarki są wyłączone czy takie jest zażądzenie prezesa społem jeśli tak to oddajcie te chłodziarki bo to nie ma sensu scianasciana

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 18:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 18:22  
Cytuj
Coś w tym jest, bo w większości sklepów chłodziarki są wyłączone, albo mają ustawioną taką temperaturę, że piwo jest jedynie trochę zimniejsze od temperatury pokojowej.
Jedynie w Żabce nie oszczędzają na tym - piwo jest z reguły zimniutkie, jedynym minusem jest fakt, że jest droższe niż w innych sklepach. Ale ja osobiście wolę dopłacić ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~edit
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 18:32  
Cytuj
Chłodziarki w tych sklepach sa po to żeby chłodzić przede wszystkim w okresie letnim oraz po to żeby wyeksponować towar w tym wypadku piwo,
Gdy jest zimno wiecej osob woli cieple piwo, a ci co chca zimne niech sobie schłodzą w domu lub przepłacają w żabkach proste sciana

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 18:35  
Cytuj
mlotekwłaściciele sklepówmlotek sobie myślą ,że skoro zrobiło się zimno to już nie trzeba chłodzić towaru i oszczędzą na prądzie..... nie myślą ,że stracą również paru klientów z tego powodu - głupcymlotek

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 18:54  
Cytuj
W sklepach typu TESCO to przedstawiciele decydują kiedy ma byc włączona lodówka... nie wiem jak jest w innych umiech ale mozliwe ze podobnie ;]

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 19:08  
Cytuj
jeśli już panowie piszecie o piwie to lodówka powinna być włączona i piwo zimne - jeśli klient będzie chciał ciepłe to weźmie sobie z półki

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 20:35  
Cytuj
Tak jak pisał ifg, najwidoczniej w zimie nie widać dużej różnicy w ilości sprzedanego browaru, a jeśli tak to można zaoszczędzić na prądzie. Mnie jak się czasem mocno zachce to wolę żeby piwo w moim sklepie było zimne już na dzień dobry (i takie zawsze jest), ale w zimie na ogół dynda mi jakie dostanę bo jeśli będzie ciepłe albo jest z lodówki, ale dopiero co wsawione to wrzucę do zamrażalnika i nie robię z tego afery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ice man
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 20:51  
Cytuj
O Boże jaka tragedia bo zimnego piwa nie masciana Masz całą masę sklepów, barów i lokali w Stalowej gdzie bez problemu dostaniesz zimne piwo.Nie jest to jakaś poruszająca sprawa, żeby poruszać to na forum.

 
 
 
 
~~ice man
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 20:55  
Cytuj
No popieram kolegę, dopuki nie ma upałów......

 
 
 
 
~~ice man
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 20:59  
Cytuj
edit: ic3m4n kazdy temat jest dobry by poruszyc ;p jednego moze to nie ruszac, a inny okaze sie bratnia dusza ^^[/cytat] nie sądzę żeby alkohol szukał na tym forum bratniej duszy

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2009r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
w sezonie lawkowym alarm mozna podnosic


W sezonie ławkowym brak zimnego piwa w lodówce to w moich oczach już wykroczenie ;].

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasieks
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 23:39  
Cytuj
ale nie tylko w sezonie zimowym lodówki są powyłanczane.wydaje mi sie,że te lodówki są do ozdoby,chociaż niektóre nawet tej funkcji nie spełniają ;-)) w lecie jak chce kupic coś zimnego do picia i słysze odpowiedź,że nie ma, to po prostu parskam śmiechem i pytam czy to co za panią sprzedajacą stoi to ozdoba czy lodówka??zawsze jest im głupio,niestety

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »