NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
organistka w klasztorze, KAPUCYNOW
~~parafianka
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 11:14  
Cytuj
Wczoraj pierwszy piatek miesiaca, w klasztorze o 16.30 to msza dla dzieci z oprawa slowno-muzyczna przy akompaniamencie organistki przygotowana z ojcem prowadzacym.Kiedy zaczela sie msza widac bylo zdenerwowanie ojca bo organistki nie bylo jego komentarz " organistka widocznie zaspala ale jest szansa, ze w polowie mszy nam zagra".Tak sie stalo pod koniec mszy dala o sobie znac.Tyle jest skarg na organistke a Gwardian na to nie reaguje.Podejrzewam, ze to nie jest jej jedynie zajecie grania w klasztorze.To nie glos nadajacy sie do spiewania w kosciele uszy cierpia kiedy piskliwym glosem, mylacym tekstem nawet takim spoznianiem lekcewazy wiernych.Jestem pelna podziwu dla organistki w kosciele na Porebach,w porannej mszy w niedziele spiewa z wiernymi Godzinki, ciagle wprowadzy nowe piesni a w naszej parafi kazdy spiewa jak potrafi skutek jest oplakany.To jest etat platny nalezy oplacac ludzi kompetentnych a nie "amatorow".Ojcze Gwardianie traci ojciec przez takie sytuacje wiernych.Tak przy okazji kto byl pomyslodawca montazu tych jupiterow przy glownym oltarzu.Padajace swiatlo ma swiatlo podobne do neonowki, twarze osob w tym rejonie sprawiaja mocno anemicznych.To oswietlenie nie komponuje sie ze swiatlem lamp bedacych w poblizu.Przez takie oswietlenie traci oswietlenie glownego obrazu w glownym oltarzu sprawia wrazenie przygnamiajace.Moze wklad w tych jupiterach zmienic z bialego na b.sloneczny ale i tak nie bedzie efektu aby glowny oltarz byl oswietlony.


//moderowano - nie piszemy z caps lockiem !!!! - anulka

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 11:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~ or-garnki
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 13:52  
Cytuj
Pani to nie ma większych zmartwień.umiech

 
 
 
 
~~Marek
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 16:32  
Cytuj
Dolacze sie do opini dotyczacej nowego oswietlenia, nie jest to dobra decyzja zamontowanie tego oswietlenia przy oltarzu.Glowny oltarz przy tym oswietleniu stal sie ponury i smutny.Poprzednie oswietlenie bylo korzystniejsze, ekspononowalo jasnoscia glowna czesc oltarza.

 
 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 18:49  
Cytuj
A mnie też nie podoba się Gwardian jak odprawia mszę jak za karę a przeraża mnie jak niesie kielich z Komunią Sw. jak garnek /przepraszam ale musiałam/.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 22:06  
Cytuj
e, perfekcjonisci, dajcie dziewczynie sie wykazac. nie od razu Sanok zbudowali umiechumiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 22:19  
Cytuj
Jak ma na imie rzeczona organistka ??zaklopotany

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 23:20  
Cytuj
to prawda kobieta może nie jest mistrzynią gry na organach, ale nie jest tragicznie;p. A co się stało z drugą Panią organistką? pamiętam, kiedyś średnio w co drugą niedzielę grała inna organistka, od jakichś 3-4 miesięcy nie słyszałem jej, może po prostu nie trafiam na msze;p. A Ona to umie zagrać;). Prawdę mówiąc, to nigdy nie słyszałem aby ktoś grał na organach równie pięknie jak ta Pani, śpiewa zresztą też niczego sobie, a bywałem w wielu kościołach, nie tylko w Stalowej Woli.

##
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 6 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 23:25  
Cytuj
Ludzie przestancie chodzic do kosciola bo ta moda sie powoli konczy, nie będziecie miec takich problemow good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2010r. 00:12  
Cytuj


....

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »