NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
ceny mieszkań, ceny mieszkań
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 16:43  
Cytuj
Przeczytałem ogłoszenie o sprzedaży mieszkania, z dopiskiem, że ceny wciąż rosną. Czy naprawdę rosną? Czy to kolejny cwyt marketingowy deweloperów?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 16:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 16:57  
Cytuj
ja mam troszkę inne pytanie, ile jest teraz za m2 w stalowej woli przy ulicy Jana Pawła II (blok nr.9)

 
 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 17:36  
Cytuj
Rząd planuje 2011 roku wprowadzić podatek katastralny to wtedy na "pewno ceny urosną"ale w dół.To po pierwsze,a po drugie w mieście gdzie nie ma pracy a przybywa bezrobotnych mieszkania i nieruchomości idą w dół a nie w górę.Na 99,9% chwyt reklamowy.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
ja mam troszkę inne pytanie, ile jest teraz za m2 w stalowej woli przy ulicy Jana Pawła II (blok nr.9)

Tyle ile za niego zapłacisz po utargowaniu ceny.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 18:09  
Cytuj
adam1 - jakiś ty bystrzak, pewnie mamusia jest z ciebie dumna.

 
 
 
 
~~jacek85
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 18:18  
Cytuj
Ceny idą w górę za zadbane i ocieplone bloki

 
 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 18:22  
Cytuj
Pir zadajesz pytanie,na które prawidłową odpowiedź możesz otrzymać w biurach nieruchomości albo od samego sprzedającego. Telefoniczna rozmowa do niczego nie zobowiązuje.Chyba stać Cię na rozmowę telefoniczną jak chcesz kupić mieszkanie?

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~k1-kris
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 15:44  
Cytuj
Ceny spasdaja, tak samo jak spada zdolnosc kredytowa ludzi. Realna cena metra w stalowej woli do 2500 zl w przyzwoitej lokalizacji.
Sprzedajacy moze wystawic nieruchomosc za ile mu sie podoba, a czy znajdzie kupca na nia to juz inna sprawa. Nienalezy sie kierowac cenami oferowanymi bo zawsze sa (sporo) wyzsze od tranzakcyjnych

 
 
 
 
~~rozina na swoim
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 15:26  
Cytuj
Cena 2500 zł to i tak dużo jak na warunki i płace stalowowolskie.

 
 
 
 
~~biały miś
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 15:31  
Cytuj
oczywiście 2500 to za dużo, ja myślę że z 1000 zeta może zadowoli co niektórych tutaj wypowiadających się, najlepiej jak sprzedający oddadzą za darmo i jeszcze dołoża na dobrąimprezę dla \"rodziny na swoim\"

 
 
 
 
~~orl1k
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 17:56  
Cytuj
Ja kupilem ostatnio mieszkanie w Rzeszowie w stanie deweloperskim ( jeszcze w trakcie budowy) za 3.800 za m2. I tez jestem ciekawy jak sie maja aktualnie ceny w Stalowej Woli. Szukajac wtedy mieszkania, dzwonilem rowniez, za mieszkaniami na ogrodach, ale mieli juz tylko na parterze, i nie wiem czy mi nie mowili wtedy 4.000 za m2 ;|

 
 
 
 
~~mosiek
ff
Wysłany: 12 Lis 2009r. 08:10  
Cytuj
Mieszkanie jest warte tyle za ile je można sprzedać.
To ludzie sami podkręcają ceny a potem płaczę że kupili drogo.
W St. Woli jak sie dobrze poszuka to to mozna mieszkanie kupić za 1800 za m2.good

 
 
 
 
~~bobik
ff
Wysłany: 12 Lis 2009r. 11:48  
Cytuj
[cytat]Ja kupilem ostatnio mieszkanie w Rzeszowie w stanie deweloperskim ( jeszcze w trakcie budowy) za 3.800 za m2. cytat]

A możesz zdradzić co to z inwestycja w rzeszowie z takimi cenami i w którym miejscu? Byłbym zainteresowany. PZDR

 
 
 
 
~~rodzina na swoi
ff
Wysłany: 12 Lis 2009r. 17:25  
Cytuj
Czyżby Biały Miś miał mieszkanie do sprzedania? Pisałam, że jak na płace stalowowolskie 2500 zł to dużo. Przecież na jeden metr kwadratowy mieszkania musze pracować dwa miesiące (nie jedząc, nie śpiąc i nie ubierając siebie i dzieci). W innych miastach za dwa miesiące pracy można kupić dwa metry kwadratowe mieszkania. Więc nie rozumiem wypowiedzi Misia (nawet Białego). Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~bielszy misio
ff
Wysłany: 12 Lis 2009r. 17:48  
Cytuj
Bo ludziom w Stalowej to sie w dupach poprzewracało. Cena 3 tys za m2 w mieście gdzie czlowieka tylko i wyłacznie przywiązanie do tego zeby tu być , gdzie z pracą jest lipa a zarobki żebracze to przegięcie pały. Oby zaczęto jak najwięcej nowych mieszkań budować, to używane chałupy pójdą cenami w dół. Naet w takim zapiziałym Rozwadowie ludzie się cenią jak po prawej stronie Sanu. Nic tylko czekać aż ceny pójdą w dół, jak będzie duża konkurencja to chytrzy i tak będą musieli zejść z ceny. 4 lata temu oddali by w całkim innej cenie, a teraz się w dupach poprzewracało.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »