NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
pijana młodzież się nudzi,
~~stalowiak
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 09:47  
Cytuj
co za barany - zapewne kwiat młodzieży polskiej z dobrych rodzin, aczkolwiek pewnie pijany niemiłosiernie - przytargały w nocy kontener ze śmieciami pod klatkę JPII 20 ?
to już ręce opadają, musieli ci młodzieńcy strasznie się nudzić żeby coś takiego zrobić tudzież bardzo odważni byli po alkoholu sciana

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 09:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 10:07  
Cytuj
Jak by musieli to zrobić to wtedy byłyby miliony przyczyn na nie,a dla głupich wygłupów wszystko da się zrobić i uważają to za śmieszne.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gnoje
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 10:32  
Cytuj
kiedyś na takich gnojów była milicyjna pała, dzisiaj nie wolno ich tknąć bo się zestresują. mamy swoje bezstresowe wychowania tylko czekać aż gnoje powybijają swoich rodziców. sciana

 
 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 11:22  
Cytuj
"najśmieszniejsze" jest wnoszenie reklam lub płotków na środek ulicy ... musi być z tego niezła frajda.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 11:38  
Cytuj
Nie ma Milicji nie ma O.R.M.O.nie ma Z.O.M.O. za to mamy bezstresowych podlotków,ale mamy wiele nie spełnionych obietnic przez polityków.Chyba nie o to nam chodziło przed 1990 rokiem...?

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wers
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 11:41  
Cytuj
a młodzież i prezydent Szlęzak Ci odpowie: WALI MNIE TO

 
 
 
 
~~rodzic
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 12:00  
Cytuj
oprócz bezstresowego wychowania mamy jeszcze cały szereg dysfunkcji, a to: dysgrafia, dysortografia, dyslekcja, dyskalkulia, dysmózgowie, dyswuef, dysfizyka, dyshistoria, dyschemia - kiedyś ktoś komu nie chciało się uczyć w szkole był nieukiem albo matołem, dzisiaj to samo usprawiedliwiamy prefiksem dys- i wszyscy są zadowoleni: dysuczeń bo nie musi już się uczyć bo jest dys-cośtam, rodzic - bo dziecko nie jest wytykane przez nauczycieli, bo przecież ma dys-cośtam, oraz nauczyciel bo nie musi się użerać z takim półgłówkiem leniem bo przecież on jest dys-cośtam.

doczekaliśmy lepszych czasów panowie i panie. sciana

 
 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 12:10  
Cytuj
Dokładnie "rodzic"masz 100% rację popieram.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 12:42  
Cytuj
W dzisiejszych czasach przydałby się dyspas,który wychowywał by bezstresowo.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 8 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
a młodzież i prezydent Szlęzak Ci odpowie: WALI MNIE TO


Pikniusie słowa!
Droga młodzieży!
Szlęzak WAS WYCHOWA...


... NA DEBILI (rzecz jasna)!

Bóg mi wybaczy to jego zawód
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 13:15  
Cytuj
Na debili to ich wychowuje szkoła. niestety.

A młodzież zamiast siedzieć i wymyślać głupoty powinna wziąć się za robotę. Niestety w Polskim prawie ! do 18 lat nie można pracować co jest chore i brutalne ! Więc młodzież rozrabia.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~uczeń
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 18:55  
Cytuj
Z tego co wiem to szkoła uczy, a rodzice wychowują. Jeśli rodzic myśli, ze szkoła wychowa, no to później mamy do czynienia z takim coraz to większym marginesem społecznym.
Pozdro

 
 
 
 
~~uczeń kiedyś
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Z tego co wiem to szkoła uczy, a rodzice wychowują. Jeśli rodzic myśli, ze szkoła wychowa, no to później mamy do czynienia z takim coraz to większym marginesem społecznym.
Pozdro


za moich czasów również szkoła wychowywała. ale obecnie uczeń nie ma obowiązków tylko same prawa, do tego doszło już ww. bezstresowe wychowywanie oraz wszelakie dysfunkcje i trudno się później dziwić co się teraz dzieje.

 
 
 
 
~~Dyslektyk
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 07:08  
Cytuj
Rodzic, Ifg, Adam1 jeśli nie wiecie na czym polega choroba dysekcji itp. To po co w ogóle wnosisz taki wątek do tego tematu. Fakt iż ktoś załatwia sobie lewe zaświadczenia to już jest inna sprawa, przez co cierpi tylko prawdziwy chory. Ifg poczytaj o znanych dyslektykach i powiedz mi wtedy jeszcze raz że są tępi…

 
 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 08:26  
Cytuj
Dyslektyk ja swoją wypowiedzią nie chciałem nikogo urazić,wiem co to za choroba.Użyłem "dyspasa"jako przenośni,sam chyba przyznasz,że dzisiejsza młodzież ma same prawa i tak naprawdę nie ma dobrego sposobu na jej wychowanie.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 09:50  
Cytuj
po pierwsze przydałby się hitler na niektórych ludzi, po drugie miasto nic nie robi, aby było coś dla młodzieży. Kiedys dawno temu ktoś chciał zająć się wybudowanie m małego toru kartingowego, to zabroniono, nie wydano pozwoleń. Nie wiem gdzie, ale miał być tam tor i jakieś inne rzeczy żeby można było posiedzieć na powietrzu, pojeździć na rowerze itp

 
 
 
 
~~bonifacy
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 09:53  
Cytuj
Echo dna.
Wszystko chcesz prywatyzować, za nikogo nie chcesz płacić.
Może najpierw oddaj pieniądze które Państwo z naszych podatków wyłożyło na twoje kształcenie, bo jak zapewne wiesz bezpłatne ono nie było.

 
 
 
 
~~Ola
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 11:06  
Cytuj
Nie dyslekcja tylko dysleksja! Poza tym Dyslektyk ma rację. W dzisiejszych czasach dużo ludzi ma zaświadczenia, a niestety choroby nie mają, a jedynie są leniwi. Zanim będziecie najeżdżać na wszystkie dys to sobie poczytajcie o tych chorobach. I zacznijcie najeżdżać na oszustów, którzy mają lewe zaświadczenia, a nie wszystkich. Niestety wśród nich może też być ktoś na prawdę z dys.

 
 
 
 
~~Xen
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 11:07  
Cytuj
najwidoczniej ECHODNA to taki sam stary kawaler

 
 
 
 
~~maxwhite69
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 11:40  
Cytuj
A nie mozna w Stalowej Woli wlaczyc troche kamerek(monitoring)
Byloby po problemie.good

 
 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 11:58  
Cytuj
w obecnej polsce wychowuje sie mlodziez w szkolach po katolicku religia, przymusowe msze, rekolekcje, kult JP2 i cala reszta sztywnych i glupich wymyslow kleru katolickiego ktoremu dyrekcja szkoly boi sie podskoczyc i takie mamy wlasnie efekty

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gfr
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 19:50  
Cytuj
taka mlodziez...

 
 
 
 
~~gfr2
ff
Wysłany: 10 Lis 2009r. 06:25  
Cytuj
tacy rodzice...

 
 
 
 
~~VR6
ff
Wysłany: 10 Lis 2009r. 06:53  
Cytuj
Brak zajecia to tak im od......la. To na wsi jest wieksza kultura smiech2

 
 
 
 
~~wsiok RST
ff
Wysłany: 10 Lis 2009r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Brak zajecia to tak im od......la. To na wsi jest wieksza kultura smiech2


tak, zwłaszcza w sobotę na festynie jak się buraczarnia zjedzie rozklekotanymi golfami i beemkami mlotek

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »