NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie zapisać moje dziecko,
Posty: 101
Dołączył: 29 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 19:45  
Cytuj
Moje dziecko ładnie śpiewa gdzie je w Stalowej zapisać?zapytaniezaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 19:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 21:27  
Cytuj
I feel goodumiech jeśli mówisz o P. Wojnarowskiej ,. która uczy dzieci muzyki w szkole podstawowej nr 12, to nie jestem pewna, CZY BY TAM ZAPISAĆ DZIECIAKA :( Właśnie wypisałam swoje dziecko od tej kobiety i nie ja jedna, gdyż nie wiem na czym polega jej polityka, ale nieźle "olewa" sobie dzieciaki :( nie uczy ich kompletnie nic,tylko karze malować.@ przykłady: Przedstawienie na mikołaja z licytacją baniek: Kazała pokupić dzieciakom czapki mikołajowe i miały śpiewać.Postawiła je w pierwszym rzędzie i kazała śpiewać piosenki,które znały TYLKO starsze dzieci...Te mniejsze stały jak ch..je na weselu i nie wiedziały co maja ze soba zrobić, chyba zapaść pod ziemię, innym razem też-dzieciaki wystrojone odświętnie-apel w szkole-Pani nagle zapomniała,ze mniejsze mają śpiewać "olała je ciepłym moczem... Zaśpiewały te starsze i po POKAZIE.Moje dziecko choć chciało początkowo bardzo chodzić na muzykę, stwierdziło,że to nie ma sensu i w taki oto sposób zostało zniechęcone raz na całe życie do śpiewu sciana Staremu byłoby przykro, a co dopiero dzieciakowi.Wiem,ze może wykonanie kolęd ,czy innych piosenek może nie byłoby najpiękniejsze, ale dajcie spokój,przecież dziecko w pierwszej,czy drugiej klasie nie ma jeszcze dobrego warsztatu, ale jeśli wyszlifowałoby się jego talent, to moze za parę lat była by jakaś perełka zaklopotany , a tak? Pani Wojnarowska ma mniej w kieszeni, ale za to samych Pavarottich na występach.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2009r. 14:23  
Cytuj
ajajaj to chyba zrezygnuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2009r. 15:17  
Cytuj
moje dziecko chodzi do "małego cantusu" do pani Pisery i jestem bardzo zadowolonaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »