NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
2012-wasze opinie,
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 23:00  
Cytuj
Fajne efekty,polecamok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 23:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 23:02  
Cytuj
kuniec swiata

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 23:02  
Cytuj
Dokładnie armagedon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~PonuryŻniwiarz
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 23:23  
Cytuj
Zarząd nie pozwala na wyrażanie indywidualnych opiniineutralny

Zarzad ogranicza prawo dostępu do informacji oraz do wolności wyrażania opinii.neutralny

Pytanie:
To jest forum Komercyjne buhehhehehehhehehe czy.... neutralny

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2009r. 23:30  
Cytuj
A jest w kinach w STW ? Z chęcią bym poszedł ale widzę że "zarząd" kin w STW idzie dalej drogą bajek/komedii romantycznych. Trochę głupio po w wg mnie wczesnych premierach galerianek, dystryktu, 9, surogatów.
Wiadomo kiedy będzie w STW , 2012, święci z bostonu 2 - premiera była 30.X .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2009r. 10:04  
Cytuj
pozyjemy zobaczymy

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2009r. 17:37  
Cytuj
Takie filmy powinno sie ogladac w kinie...Lecz u nas jak wiadomo "premiery" sa 2 miesiace po calym kraju zaklopotanywiec ...Nie dziwota ze ludzie do kin nie chodza ( albo sicgaja z sieci ) . Az dziw ze jeszcze u nas kino funkcjonuje ( i to AZ 2 )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2009r. 17:39  
Cytuj
Ja mam opinie na temat SM, jakiś zasraniec zablokował mi dodawanie komentarzy - bo prawde napisałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lis 2009r. 00:40  
Cytuj
Bo tu takich zasrańców jest duzo. Kiedyś napisałem opinię na temat artykułu o szczepieniach przeciwko grypie. Chcę nadmienić że jestem juz lekarzem od kilku dobrych lat- a Oni wykasowywali wszystkie wpisy na forach które były dla nich nie wygodne, to nie jest ok. w stosunku do czytelników!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lis 2009r. 01:19  
Cytuj
Hehehehe, a niech Jebni.e juz raz na zawszejezyk Chciałbym w takie cudeńka móc uwierzyć, ale co poradzić na to kiedy jestem nie wierzący wogólejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2009r. 06:41  
Cytuj
Dupa a nie opóźnienia. Lenistwo i wygodnictwo i tyle w temacie. Dystrykt 9 miał premierę dzień po ogólnopolskiej premierze w balladzie na której byłem. Widzów jak na lekarstwo - nawet pół sali nie było ! Na galerianki to przybyła hołota która to sie nawet w kinie zachować nie umiała ale czego tu się spodziewać po wielowsi. Surogaci, 9, dosłownie po pare osób w kinie na każdym seansie a w cale te filmy jakichś strasznych opóźnień nie miały. Ballada na prawdę ostatnimi czasy bardzo się podciągnęła tylko chyba im funduszy brakło (wykłada się kasę na szybkie premiery dobrych filmów a widzowie i tak nie przychodzą). Dla tego trochę nie dziwi mnie fakt powrotu do starej sprawdzonej metody bajki/romantyki. Widać ludzie nie doceniają ambitnego kina i wolą oglądać tych samych polskich aktorów w tych samych polskich filmach o zbliżonych tytułach w tak perfidny sposób że można by z nich zrobić serial.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2009r. 10:57  
Cytuj
widzialem to. Nudzilem sie jak mops. Efekty fajne, ale znowu biedne USA ma misje ostoi ludzkosci umiech

Jedno jest pewne - sam przezylem juz kilka koncow swiata (wg. Nostradamusow i innych nawiedzencow po trawie), wiec i w ten nie wierze. Jak cos ma pizdnac to pizdnie i tyle. Pozostanie nam sie napic, pouprawiac troche milosci, pozegnac sie z rodzina i co? I czekac.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Lis 2009r. 05:58  
Cytuj

Byłem wczoraj na tym filmie i nie zrobił na mnie dużego wrażenia, nie ukrywam, że jak oglądałem Trailery bardzo mnie zaciekawił, ale łącząc to w całość jednym słowem nuda. W pewnym momencie jak pierwszy raz wzbijali się w powietrze tą awionetką i lecą między rozwalającymi budynkami, lecącymi ludźmi, samochodami a nawet metrem miałem uczucie, że zaraz zobaczę lecącego Św. Mikołaja z reniferami. Były też pewne błędy w tym filmie, osoby koło mnie śmiały się. Np. wjeżdża wozem kampingowym na wąskiej drodze na szczyt, za chwile bez problemu i szybko wielkim wozem zawraca albo awionetka, która tak bardzo się rozpędziła, a gostek nie wyszedł jeszcze z pod ziemi, za chwile dogania awionetkę umiech Były też momenty, gdzie reżyser chciał rozbawić publikę, ale nikt się nie śmiał. Efekty dobrze opracowane, ale fabuła i niektóre sytuacje bohaterów były niemożliwe do wykonania. A jeszcze jeden przykład, jak gostek wyciąga z szczeliny ogromnych kół zębatych zakleszczony metalowy przedmiot, to już były całkowity kicz. Podsumowując nie każdy się zachwyci na mnie wrażenie nie zrobił. Pozdrawiam


 
 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 15:02  
Cytuj
Widzę, że film pojawił się w repertuarze kina Wrzos.
Miałem iść na ten film, bo trailery narobiły mi apetytu. Na szczęście przeczytałem kilka recenzji w internecie i chyba wydam tą kasę na coś innego (prawdopodobnie na film REC2).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 15:19  
Cytuj
Kino i film jak powstawało , z założenia miało służyć rozrywce. Bawić ludzi ,może czasem straszyćchytry 2012 to kino lekkie łatwe i przyjemne w oglądaniu .I tyle. Bez całego tego przesłania mlotek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 23:43  
Cytuj
no nie wiem bobi126, o gustach sie nie dyskutuje.
Ja nie moglem sie okielznac od smiechu jak sie okazalo, ze tylko Amerykance maja jedna arke, a reszta panstw G8(o zgrozo, a gdzie najwiekszy przydupas, pardon, sojusznik USA czyli Polska w tym wszystkim? Czyzby rezyser Emmerich robil nam V Kolumne 70 lat po wojnie smiech2smiech2smiech2smiech2 gniotla sie w dwoch pozostalych umiech Co mnie rozbawilo jeszcze bardziej, to to, ze nie bylo na tej arce zadnego spaslaka, ktorych w USA jest kole 50 % umiech Wszystko szczuple i wyselekcjonowane, wiec jak kto chce przetrwac kataklizm niech przechodzi na diete smiech2
Film byl wiecej niz zalosny. Jezeli dostanie choc jednego Oskara to bedzie to dla mnie smierc rozumu w Akademii umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 00:50  
Cytuj
Wszystko o filmie pisze w Gazecie Wyborczej, takie samo wrażenie ja miałem gdy zobaczyłem ten film, straszny kicz.

http://wyborcza.pl/1,75475,7252589,Kto_ukradl_400_bilionow_.html


 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »