NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
najgorsze sklepy,miejsca,
~~Adamvv
ff
Wysłany: 28 Wrz 2007r. 16:36  
Cytuj
Moim zdaniem sklep ze sprzętem AGD/RTV nad Carrefourem.
Planowałem z żoną kupić pralkę i ewentualnie aparat cyfrowy albo kamerkę. Zrobiłem mały rekonesans sklepów ze sprzętem – ogólnie wszędzie ok.
Jedynie sklep nad Carrefourem - obsługa sklepu robiła co mogła żebym jak najszybciej wyszedł i nie zadawał trudnych pytań good i np. na pytanie o cenę jednej z promocyjnych pralek – ładnie wyglądająca pani dziwnym tonem mówi: „jest podana w gazetce” – no to wziąłem gazetke - hehe smiech2

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2007r. 16:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2007r. 22:19  
Cytuj
a Ty kobieto naucz się edytować posty.


A ty zejdź ze mnie boś grubas jest i to cholerny
:haha:neutralny Też mi facet który umie edytować posty hehehehehehehehehehehe

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nnnnnn
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 12:00  
Cytuj
moim zdaniem PSS Społem, panie są tam okropne. Ale to chyba nie ich wina, tylko zarządu gdyż zatrudniają za mało ludzi na takie sklepy /wielkość/.

 
 
 
 
~~ kama
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 16:59  
Cytuj
sklep koło 'Jubilera"na Staszica,nie wiem czy to Społem czy PSS,słabo zaopatrzony,panie nie garną się do roboty,wręcz mam wrażenie że najchetniej by mnie spławiły....ale nieważne,bo głównie odpychające są zapachy ....wchodzi się w drzwi od strony stoiska z warzywami i zabija odór potu....fakt mają sztuczne fartuchy,ale można zadbac o higienę i uzyć jakiegoś antyperspirantu.....kto sie przytula do takiej kobiety???????????:blee:

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »