NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
najgorsze sklepy,miejsca,
~~rysio
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 22:07  
Cytuj
dla mnie frac na Jana Pawla za nie higieniczna obsluge stoiska z wedlinami

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 22:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 23:40  
Cytuj
Zrob jakies zdjecie, wstaw na forum, albo przeslij do portalu to bedzie artykul umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2007r. 23:25  
Cytuj
... a ja często tam kupuje. Dotychczas wszystko było OK. Myśląc o złych sklepach nic nie przychodzi mi na myśl.
Myśląc o dobrych to już kompletnie nic smiech2
Ale na tesco jestem wkurzony, że tak blisko centrum stalowa wola sie wybudowali. Lepiej byłoby na drodze na Nisko.

nie szalej! ...moge usunąć Twój post!
//moderator
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2007r. 03:19  
Cytuj
Tak rozmowa bez konkretow niestety nie ma sensu ... Stad tylko krok od tego, zeby konkurencja pisala na siebie bezpodstawne klamstwa. Aczkolwiek jesli widziscie cos niepokojacego w stalowowolskich sklepach, to sfotografujcie to, nakrećcie komorka i przyslijcie do stalowe.info. Po upewnieniu sie co do autentycznosci na pewno to zamiescimy.

A co do stalowowolskich sklepow to jest calkiem niezle moim zdaniem. Znacznie gorzej bywalem obslugiwany w niektorych lubelskich sklepach :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Lut 2007r. 23:12  
Cytuj
Z Joemonstera. Dla starszych to tylko przypomnienie. Dla mlodszych dowod na to ze nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej:

Absurdy PRL: Listy do magazynu Veto
Joe Monster | Czw 01-02-2007 05:30 | 19 339 x czytane

Kliknij i zobacz więcej!Tygodnik Każdego Konsumenta „Veto”, ukazujący się w latach 1982-1995, posiadał stałą rubrykę Konsumencki Krąg „Veto”, która była gazetowym odpowiednikiem książki skarg i zażaleń. Ludzie skarżyli się na wszystko...
Kawa dla konia
W październiku ub.r. w sklepie gospodarstwa domowego w Chrzanowie kupiliśmy młynek do kawy. Młynek wyprodukowała Spółdzielnia Pracy „Młoda Gwardia” Elektromet z Bielska Białej. Młynek, owszem, ładny, w stylu retro, gatunek I, cena 770 zł., ma tylko jedną wadę: nadaje się tylko do popatrzenia. Kawę miele, ale na śrut dla krowy albo konia, a kawę na ogół piją ludzie.
Może Spółdzielnia przestawi się na produkcję sprzętu rolniczego?
Z. K. (Chrzanów)

Tajemnicza deska śniadaniowa

Kupiłem niedawno deskę śniadaniową z melaminy wyprodukowaną przez PPSBK „Prekom” w Świnoujściu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie karta informacyjna dołączona do artykułu: „Nie nadaje się do kontaktu z artykułami żywnościowymi.”
I co redakcja na to?
Bilet – rekordzista
We wrześniu ub.r. kupiłem w automacie na stacji Kraków Gł. bilet za 4 zł. na przejazd do Krakowa–Płaszowa. Przyznam, że wychodząca z automatu imponującej długości zielona, tekturowa taśma zrobiła na mnie duże wrażenie. Pomyślałem, że automat jest zepsuty i wyrzucił ze swego wnętrza całą zawartość, ale było to złudzenie. Ponownie wrzuciłem monety, automat w dalszym ciągu wypluwał to samo.
Zacząłem obserwować ludzi podchodzących do automatu – każdy wychodził z biletem długości... 22 cm!
Jestem studentem, nigdy nie pisałem do żadnej redakcji, ale tym razem to bezmyślne marnotrawstwo naprawdę mnie ruszyło...
J.P. (Warszawa)
Magiel – wandal
8 października ub.r. kupiłam bubel o nazwie „magiel ręczny” za 6844 zł., produkcji Spółdzielni Rzemieślniczej „Wielobranżowa” w Wałbrzychu. W czasie pierwszej próby maglowania zerwał się mechanizm do kręcenia wałkami, a nawiniętej na wałek poszwy nie można było w żaden sposób wyjąć. W sklepie, w którym kupiłam magiel, przyjęto reklamację i bubel wysłany został wraz z poszwą do producenta. W zamian otrzymałam inny magiel, ale nie zwrócono mi nowej poszwy z kory, której teraz nie kupię przecież w sklepie. Czy to jest uczciwe?
Chleb... na zapisy
W sklepie GS w Majdanie wprowadzona została sprzedaż wiązana... chleba. Klient, któremu udało się upolować świeży chleb, zmuszany jest do jednoczesnego zakupu pieczywa czerstwego.
Natomiast w sklepie GS w Zgrzebichach, aby uniknąć gromadzenia się zapasów czerstwego chleba, wpadli na pomysł sprzedaży pieczywa na zapisy.
Transport pieczywa odbywa się w sposób urągający zdrowemu rozsądkowi i higienie. Na brudną podłogę samochodu ciężarowego wrzuca się bezładnie gorące bochenki chleba, a na wierzchu ustawia się kilka pustych skrzynek. Do tych skrzynek, dopiero przed drzwiami sklepów zaopatrywanych w pieczywo, ładuje chleb konwojent „ustrojony” w fartuch kapiący od brudu. Skrzynki z załadowanym chlebem wnoszą do sklepu oczekujący na pieczywo klienci. Podłogę samochodu transportującego pieczywo czyści się symbolicznie zamiatając brudną miotłą.
Niebezpieczne słodycze
Zakupiłem niedawno „Karmelki Lido” produkcji ZPC „Goplana” – Zakład w Kargowej. Całe szczęście, że nie zdążyłem dać ich dziecku ani nikogo nimi nie poczęstowałem, bo nie wiadomo jakby się to skończyło. W jednym z cukierków odkryłem ogromny, ostry kawał żelaza! To skandal, żeby kontrola jakości tak renomowanych zakładów dopuszczała do podobnych przypadków.
R.R. (Tychy)
Klocki – buble
2 maja br. mój dwuletni syn dostał na urodziny klocki budowlane „Maxi” gat. I wyprodukowane przez Spółdzielnię Rzemieślniczą „Budowa” w Gdyni. Są to klocki, z których nie można niczego zbudować, nie dają się w żaden sposób połączyć. Nawet my, rodzice, nie potrafimy z nich niczego zbudować, a co dopiero małe dziecko. Produkcja tej zabawki zakrawa na niemiły żart, ciekawe tylko z kogo?
Smacznego!
Kupiłam niedawno słoik flaków wielkopolskich z pieczarkami za 94 zł. Po otwarciu słoika okazało się, że prawie w połowie wypełnia go kłąb włosów. Tę pikantną „przyprawę” przesyłam redakcji.
M.B. (Środa)

 
 
 
 
~~neopagan
ff
Wysłany: 6 Marz 2007r. 12:02  
Cytuj
najlepszy FRAC w Centrum za wiaduktem

ponizej normy:
- Lidl
- Biedronka
- Lider Price
- Tesco

bo dyskontowe to gówna

TESCO bo dla debili, przeciez tam przeplacasz :/

 
 
 
 
~~zaq3
ff
Wysłany: 9 Marz 2007r. 12:00  
Cytuj
Sklep P. Rostka na Poniatowskiego (tam gdzie sa bloki na gorze, i sklepy na dole, to pierwszy od "wjazdu" chyba 80, czy 88) jest OK. Od kad tam mieszkam to tam kupuje i nie bede biegl do tesco zeby kupic 20gr tanszy cukier.

 
 
 
 
~~zork
ff
Wysłany: 23 Marz 2007r. 21:39  
Cytuj
Mili Państwo
Mając na uwadze temat najgorszego sklepu odbiegne trochę od wątku i opisze co dzieje się na zapleczu restauracji KLEOPATRA mieszczącej sie w St.Woli w centrum Citi Park.
A mianowicie syf syf syf.
Jakbyście wiedzieli co tam sie znajduje złapalibyście sie za głowe, mam kolege który serwisował na owym zapleczu pewien sprzęt AGD.
Opisał doś z drastycznym szczegółem wszędzie brud podłoga cała poklejona tłuszczem brudne gary sie walają wszędzie w zlewozmywaku syyf jakich mało.

Stanowczo odradzam tej restauracji i oczywiście podobnie jest w pizzeri Avanti gdzie nie raz już trafiła mi sie pizza z małym białym robaczkiem.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 25 Marz 2007r. 10:15  
Cytuj
Niestety na markę trzeba pracować,gdy podchodzi się do zagadnienia jak w poprzednim poście to trudno się dziwić że klientela będzie na początku a póżniej ucieknie.Jeżeli komuś zależy to będzie to miało to ręce i nogi, a jak nie to tylko obrzydzenie i niesmak zostanie.Tak narzekał gość na frac,ale tam się sprząta bardzo często i na towar nie można narzekać.Nie dziwmy się że jest tak a nie inaczej my jako naród nie mamy we krwi trzymania porządku w miejscach publicznych.Rzucamy śmieci gdzie popadnie.Niewielu z nas ma zakodowane że do tego są kosze na śmieci.Wystarczy przejechać się po stalowowolskich ulicach żeby zobaczyć ogrom brudu.Ja osobiście do tesco ani innych dużych sklepów nic nie mam, a i mali o ile im zależy dbają o czystość w swoim ogródku.Nie mniejtakie sklepy powinno się szczególnie piętnować-nie karami pieniężnymi tylko ogłaszaniem że kupowania w tym czy innym sklepie.Brud zawsze raził.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 15:55  
Cytuj
centrum to dopiero, kierowniczka traktuje klijęta jak szkodnika kturego trzeba się pozbyc

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2007r. 19:30  
Cytuj
a dyskont na Jana Pawła, kierowniczka traktuje pracowników jak popychadła, kiedyś robiłem tam zakupy i miałem okazje usłyszeć co nieco.

ccc
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~cris-cros
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 19:17  
Cytuj
TESCO !!!!!!!! - Dzis po raz trzeci w zyciu zagoscilem wtym przybytku, za wielka namową mojej połowy, ponieważ zachcialo nam sie swiezego halibuta w cenie ok 19 zl/kg-nie wierzylem !! i mialem racje. Nie wierzylem ze za taka cene mozna kupic tak wspanialą rybe.Cena owszem i taka byla tylko aby sobie wyrownac pogmatwano z wagą.Z 39 dkg halibuta zrobilo sie 1 kg 16 dkg, a z 88 swiezej flądry, az 1,64 dkg.Na szczęscie moja małzonka nie dała sie nabić w butelke-ostrzegam innych-zwracajcie uwage na wage!!!!Jako dowód posiadamy paragon po weryfikacji w dz. klienta

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 20:15  
Cytuj
Moj kumpel swego czasu pracowal na miesnym we Fracu (jakies 3 lata do tylu). Nie bede wam mowil co tam robili z miesem ale pewnie sie domyslacie. Moze obecnie jest tam lepiej, nie wiem, musze sie tam przejsc i sprawdzic.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Lip 2007r. 11:45  
Cytuj
Sklep społemowski na osiedlu Młodynie - tragedia, społem ma przecież swoją piekarnie, ale ten sklep jest chyba niezaopatrywany przez te piekarnie.(Może sie na siebie obrazili?), Zakupy kasuje sie tam jedynie na stoisku z alkoholem, tylko niewiem dlaczego obok stoi boks z kasą?(Może jeszcze niepodłączony?)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Lip 2007r. 06:25  
Cytuj
SKLEP LIDER, ceny są tam strasznie wysokie,obsługa okropna!

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2007r. 13:31  
Cytuj
W LIDERZE NIE JEST WCALE DROGO PANIE ~~~~~~~~~~ HEHE CO ZA NICK nie wiem

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2007r. 13:33  
Cytuj
jeśli chodzi o mięsny i centrum to masz racje w 100%. Pracowałam tam ale na kasie a później na monopolu i wiem że CENTRUM jest do d...py. Nigdy tam nie robię zakupów. Nie nawidze tego sklepuneutralny:-:

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sie 2007r. 13:42  
Cytuj
Taki nick jest gdy ktoś się nie zarejestruje :]

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sie 2007r. 15:15  
Cytuj
a Ty kobieto naucz się edytować posty.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sie 2007r. 09:18  
Cytuj
a tak poza tym to lider price juz nie ma od kilku miesiecy

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sie 2007r. 10:34  
Cytuj
W liderze to mozna bylo kupowac jedzienie albo dla zwierzat, syszalem ze lidera wykupila siec TESCO, mogliby tam cos ladnego wybudowac, jakis deptak albo rynek ( nie targ!!) bo to wkoncu centrum miasta

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 6 Wrz 2007r. 19:04  
Cytuj
ja serdecznie odradzam pizzerie "8". Syf. Zaschnieta krew z kurczaka, nie myte tygodniami maszynki do siekania, personel żuca się kukurydzą, zielone mięsko polewane jest winem dla "żeźkości"-to tylko namiastka tego co zobaczyłem tam pracując przez krótki czas...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Wrz 2007r. 20:45  
Cytuj
A ja omijam z daleka sklep FRAC na Wojska Polskiego !Na stoisku mięsnym fatalna obsługa,charakterystyczna Pani z brakami w uzębieniu wciskała mi kawałek polędwicy,nie docierało do niej ,że nie mam ochoty go kupować.Poza tym nadziałam sie tam na spleśniały sok i miałam problem z oddaniem(nie przyjeto go) i ze zwrotem kasy(nie zwrócono).

 
 
 
 
~~Mimi
ff
Wysłany: 7 Wrz 2007r. 20:47  
Cytuj
A ja zauważam paskudny zwyczaj sprzedawczyń na stoiskach mięsnych-przy krojeniu wędlin jedzą kruszące się resztki!!!Po prostu odechciewa sie kupować!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Wrz 2007r. 15:31  
Cytuj
Chyba nowy Carrefour, oczywiście ze względu na obsługę.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »