NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam, szukam informacji
Posty: 17
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2009r. 22:55  
Cytuj
pojawiła się niedawno informacja na stalowym mieście iż przy Kulu powstał punkt pomocy prawnej świadczonej przez studentów ostatniego roku prawa.Czy ktoś pamięta tę informację jesli tak to proszę inf. na ten temat lub nr.tel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2009r. 22:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2009r. 13:34  
Cytuj
O widzę,że stalowemiasto ma uczulenie na konkurencje stalowki nie dobrze panowie zamiast współpracować walczycie ze sobą.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2009r. 14:04  
Cytuj
Masz informację:good
"Mieszczące się w parafii św. Floriana, Akademickie Biuro Porad Prawnych będzie czynne w każdy czwartek w godzinach od 15.00 do 17.00. W tym czasie studenci z wydziału prawa oraz ekonomii będą udzielać bezpłatnych porad prawnych osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej, nie mającym środków finansowych na wynajęcie adwokata czy też radcy prawnego."

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 17:17  
Cytuj
dzięki ale wyjaśnijcie mi o co chodzi z tą konkurencją wchodzę często na stalówkę ale jestem z tak zwanej prowincji i tryzeba mnie troszke oświecić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »