NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Cyfrówka z Diany,
Posty: 59
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 14:15  
Cytuj
Czy posiada ktoś z Was cyfrówkę z Diany? Jeśli są jacyś użytkownicy to proszę o jakieś opinie na jej temat? Czy jest widoczna różnica pomiędzy zwykłą telewizją analogową a cyfrówką oferowaną przez tą firmę? Z góry dziękuję za wszelkie konstruktywne opinie i pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 14:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 14:57  
Cytuj
Różnica jest widoczna, ale dopiero na dobrym telewizorze LCD/plazmie.
Z tym, że w zwykłym abonamencie cyfrowym dostaje się dekoder, który podpina się do telewizora przez złącze euro, więc skok jakości nie jest aż tak odczuwalny. Dopiero jak się weźmie pakiet HD (z dekoderem ze złączem HDMI), to wtedy bardzo ładnie to wygląda.
Zaletą cyfrowej telewizji jest też możliwość ustawiania innej ścieżki językowej, napisów (ale tylko na nielicznych kanałach), oraz EPG, które może robić za program telewizyjny. Są też dostępne kanały, których nie ma w analogowej ofercie (AXN Sci-fi, Axn Crime).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 15:01  
Cytuj
a ja polecam telewizje N, miesiąc temu brałem w promocji, 6 miesięcy full opcja 36zl, później przez następne 6 miesięcy minimum 4 pakiety trzeba wziąć czyli 48zl(12zl za pakiet) wychodzi, Rekorder HD 99zl, w pakiecie startowym jest darmowa wypożyczalnia przez 4 miesiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 15:08  
Cytuj
w cyfrówce z Diany jest 100 kanałów. Dodatkowo Cyfra + i wersje w HD . Jakość zadowalająca na odpowiednim TV.good

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 08:48  
Cytuj
A ile w Dianie kosztuje pakiet i ile biorą za podłączenie? ( mieszkanie i dom)

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 1 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 09:01  
Cytuj
hej i nteresuje mnie ten sam temat tylko odnosnie stelli , bo w stalli za dekoder oplata 200 zł potem jeszce 15 co miesiac plus jesze opłata za kanały plus normalny abonament i niewiem czy to idzie w paze z jakoscia (pakiet hd 87 kanałow cyfrowych i 6 hd) moze ktos ma juz z tym pakietem doswiadczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 13:55  
Cytuj
CYTAT
Różnica jest widoczna, ale dopiero na dobrym telewizorze LCD/plazmie.
Z tym, że w zwykłym abonamencie cyfrowym dostaje się dekoder, który podpina się do telewizora przez złącze euro, więc skok jakości nie jest aż tak odczuwalny. Dopiero jak się weźmie pakiet HD (z dekoderem ze złączem HDMI), to wtedy bardzo ładnie to wygląda.
Zaletą cyfrowej telewizji jest też możliwość ustawiania innej ścieżki językowej, napisów (ale tylko na nielicznych kanałach), oraz EPG, które może robić za program telewizyjny. Są też dostępne kanały, których nie ma w analogowej ofercie (AXN Sci-fi, Axn Crime).



Stella robi taką samą lipę jak Diana zdegustowany
Żeby dostać dekoder podłączany przez hdmi trzeba wykupić pakiet z programami HD. Biorąc podstawowy pakiet cyfrowy dostaje się tuner podłączany przez euro. To tak jakby w lexusa lać paliwo 91 oktan mlotek sciana

Szczęście w nieszczęściu, że mam TV doskonale radzący sobie z sygnałem SD ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
hej i nteresuje mnie ten sam temat tylko odnosnie stelli , bo w stalli za dekoder oplata 200 zł potem jeszce 15 co miesiac plus jesze opłata za kanały plus normalny abonament i niewiem czy to idzie w paze z jakoscia (pakiet hd 87 kanałow cyfrowych i 6 hd) moze ktos ma juz z tym pakietem doswiadczenia?


Stella ma strasznie pogmatwane te opłaty :( Generalnie jest tak, że im dłuższe zobowiązanie podpisujesz tym opłata aktywacyjna jest mniejsza.
Widziałem programy z ich tunera na plaźmie Panasonic 42". Skok jakościowy pomiędzy tym co było na SD a tym jak jest teraz przez dekoder nie jest jakiś strasznie wielki. Wyraźna poprawa jest na 1, 2, TVN i regionach. Być może zależy to od konkretnego odbiornika TV zapytanie

Kanały HD to inna bajka cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »