NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Ostrzeżenie, Mieszkanie
~~Byfuch
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 11:41  
Cytuj
Pilnie sprzedam mieszkanie na drugim piętrze na ul. Czrneckiego. Dwa pokoje, kuchania, łazienka, korytarz i balkon. 45 metrów kwadratowych. Mieszkanie po remoncie.



Tą informacje podaje aby ostrzec osoby które chca zakupić mieszkanie od tego pana i proszę jeżeli macie pisać głupie komentarze to lepiej sie powstrzymajcie.
Jeśli chodzi o zakup mieszkania to na to mieszkanie jest spisana umowa przedwstepna która była spisana aby uruchomić kredyt mieszkaniowy przez bank,niestety pan ten odmówił wydania zaświadczenia potwierdzajacego własność mieszkania oraz ze nie jest zadłużone co wystawia spółdzielnia mieszkaniowa co jest dokumentem niezbednym w celu spisania umowy u notariusza.W zwiazku z czym automatycznie umowa została zerwana z powodu nie wywiazania sie z dostarczenia niezbednych dokumentów o własności mieszkania.Z tego co wiem ten pan nie moze sprzedac mieszkania poniewaz umowa była sporzadzona w dniu 07.11.2009 i według niej obowiazuje przez 30 dni roboczych.Procedura bankowa została uruchomiona i nie wiem jak do tego podejdzie bank.Osoby które zechca kupic mieszkanie niech sie dowiedza jak to wyglada prawnie.Opis ten traktujcie jako ostrzezenie przed nieodpowiedzialnymi osobami.

//moderowano
NIE podajmy danych osobowych !

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 11:41  
Cytuj

 
 
 
 
~~ludek
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 11:55  
Cytuj
Szanowny/a Pani/e, naruszył pan ustawe o danych osobowych umieszczając adres zamieszkania. Publicznie Pan/Pani oskarżył/a człowieka a takie rzeczy można mówić przed sądem a nie na forum. Nie znam sprawy i człowieka, ale to co Pan/Pani zrobiła to przestępstwo

 
 
 
 
~~ludek
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 11:57  
Cytuj
internet nie jest anonimowy, nawet jeżeli podpisujemy sie nickiem, każdy wpis pozostawia po sobie ślad w postaci adresu IP komputera

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 12:13  
Cytuj
Do ludek.

Zawsze administrator strony moze powiedziec policji itp ze uszkodzila mu sie baza danych i wpisy z adresami IP znikly.

I po temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 12:37  
Cytuj
O takich sprzedawcach powinno się pisać,a nie ich ochraniać.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
O takich sprzedawcach powinno się pisać,a nie ich ochraniać.


o tuż to.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ludek
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 12:46  
Cytuj
oczernić człowieka można jednym słowem i tym samym zniszczyć mu życie. Od takich spraw jest prokurator, który zatrzyma manipulatora

 
 
 
 
~~kasiap
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 12:46  
Cytuj
również popieram, ten człowiek chce pomóc komuś, aby nie został oszukany

 
 
 
 
~~Byfuch
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
Szanowny/a Pani/e, naruszył pan ustawe o danych osobowych umieszczając adres zamieszkania. Publicznie Pan/Pani oskarżył/a człowieka a takie rzeczy można mówić przed sądem a nie na forum. Nie znam sprawy i człowieka, ale to co Pan/Pani zrobiła to przestępstwo



Ludek dane skopiowałem z działu ogłoszenia nieruchomości,a wiec ja ich nie podałem tylko skopiowałem ogłoszenie.Nie podaje imion Nazwisk ani żadnych innych danych.Dane podane w ostrzezeniu sa danymi podanymi przez sprzedajacego mieszkanie.
Ja ich nie oskarżam tylko ostrzegam przed nieodpowiedzialnymi zachowaniami.

 
 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 12:52  
Cytuj
Sprawa w prokuraturze będzie ciągła się miesiącami a oszust w tym czasie naciągnie parę uczciwych obywateli.Jak ktoś napisał coś takiego to podejrzewam,że był czujny przy zakupie i nie dał nabić się a butelkę i nie sądzę aby wyssał to sobie z palca.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 12:59  
Cytuj
Ludek a może to Ty sprzedajesz to mieszkanie...?

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Do ludek.

Zawsze administrator strony moze powiedziec policji itp ze uszkodzila mu sie baza danych i wpisy z adresami IP znikly.

I po temacie.


a do mnie przyjechało 3 łysych pod dom (GOLFEM TDI - RNI) i mi sie wlamali na wifi i skradli pol internetu i zapisali na dyskietce. i zamkna mnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~222
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 18:30  
Cytuj
Jak można zawierać umowę przedwstępną nie mając informacji o lokalu? W ten sposób nawet osoby wynajmujące mieszkania mogą spisywać umowy przedwstępne, biorąc zadatki.

 
 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Szanowny/a Pani/e, naruszył pan ustawe o danych osobowych umieszczając adres zamieszkania. Publicznie Pan/Pani oskarżył/a człowieka a takie rzeczy można mówić przed sądem a nie na forum. Nie znam sprawy i człowieka, ale to co Pan/Pani zrobiła to przestępstwo


Przecież nie podał adresu. Nie ma ani nr bloku, ani mieszkania...
Czytaj zanim coś napiszesz....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Jak można zawierać umowę przedwstępną nie mając informacji o lokalu? W ten sposób nawet osoby wynajmujące mieszkania mogą spisywać umowy przedwstępne, biorąc zadatki.


Można spisać umowę bez zadatku.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wit
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 15:10  
Cytuj
ANDRZEJKU, wcześniej było, tylko admin moderował, ponieważ był podany adres i kto to był

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »