NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
najgorsza pizzeria to quattro,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2009r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
Nie raz przychodząc do Quattro musiałem czekać aż wyjdzie barmanka, a gdy zamówiłem coś, słyszałem na kuchni pretensje i przekleństwa. Ostatnio był mecz gołoty, więc oglądaliśmy w quattro, a tu nagle telewizor zgasł, jak się okazało jedna z kucharek odłączyła zasilanie. Ostatnio w piątki i niedziele wieczorem ruch, a tu tylko jedna barmanka, która musi stać przy kasie, nakryć, wynieść pizzę, posprzątać i umyć kufle i talerze. I kolejka się robi jak w żadnej pizzerii. Widocznie właściciel oszczędza. W ogóle nie szanuje pracowników, pracują za pensję poniżej średniej krajowej.
Tego lokalu nawet nie można nazwać pizzerią, to raczej taka zwykła jadalnia
Nie polecam tej pizzerii.


Po 1 umiech Dolaczyles dzisiaj zeby napisac tego posta ? Zmiana nicka ? Zeby Cie nikt nie poznal ? Ciekawe
Po 2 umiech Skad wiesz, ze w piatki i niedziele wieczorem ruch i ze jest jedna czyzbys byl az tak czestym gosciem czy moze pracownikiem ?
Po 3 umiech Skad wiesz co nalezy do czynnosci barmanki ?? (musi stać przy kasie, nakryć, wynieść pizzę, posprzątać i umyć kufle i talerze) ciekawe masz przemyslenia umiech
Po 4 umiech Skad wiesz, ze wlasciciel nie szanuje pracownikow i pracuja za najnizsze pensje ?


To wszystko co napisales to moim zdaniem ciekawa lektura lecz... jestes pracownikiem tej firmy umiech Dlaczego tak sadze ? Bo moim zdaniem zwykly smiertelnik nie interesuje sie tym iloma czynnosciami jest obarczona barmanka badz jakie sa zarobki ekipy danej firmy.... Jestes niezadowolonym pracownikiem, ktory nie ma odwagi powiedziec tego wprost ludziom z ktorymi pracuje badz przelozonemu. Zreszta jezeli nie podoba Ci sie ta pizzeria sa inne w miescie umiech Ale fakt nie mozesz ich zmienic bo przeciez jestes w PRACY umiech POZDRAWIAM

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »