NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet, Internet netia
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 14:00  
Cytuj
Są może jacyś użytkownicy Netii, a konkretnie internetu z Netii w Stalowej Woli????

A jak nie to jaki internet polecacie.

TV kablowe odpadają bo nie mam kablówki i nie mam zamiaru zakładać, a z tego co się orientuję to trzeba mieć wykupiony pakiet telewizyjny żeby założyć internet.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 14:00  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
 
 
 
 
~~dsd
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 15:35  
Cytuj
ja mam netię i jestem zadowolony, tylko trzeba mieć telefon w tp

 
 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
ja mam netię i jestem zadowolony, tylko trzeba mieć telefon w tp


No właśnie teraz nie ma takiego wymogu chyba. tzn. na stronie nie wymagają...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nowy110
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 18:09  
Cytuj
Jesteś słabo poinformowany ja mam sam internet z Diany.Nie musiałem brać z pakietem tv.

 
 
 
 
~~www
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 18:53  
Cytuj
A jak wygląda Internet ze Stelli? Nie ma tam lagów? Prędkości oferowane w umowie faktycznie takie są? Nie ma zmuleń? Niech się ktoś obiektywnie wypowie.

 
 
 
 
~~iddqd
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 00:11  
Cytuj
Mam internet ze Stelli praktycznie od początku, kiedy w ofercie było m.in. 64 kbps (hehe). Nigdy nie miałem powodów do narzekań. Pamiętam tylko jedną awarię po jebuckiej burzy, wtedy nie było i neta i tv. Na drugi dzień już wszystko działało. Teraz mam 2048 kbps i wszystko pieknie chodzi, prędkośc jest taka jak w umowie, a czasem nawet większa. Polecam.

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 05:59  
Cytuj
- ja mam neta za darmogood

 
 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
- ja mam neta za darmogood


A co, starzy płacą???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
ja mam netię i jestem zadowolony, tylko trzeba mieć telefon w tp

orientujesz sie czy mozna wpiac do swojego routera netie czy sa jakies przeszkody w tym ?

 
 
 
 
~~Andrzejek
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 11:51  
Cytuj
Oni dostarczają modem. Jak masz swój to możesz go wykorzystać. Nie wiem jak z routerem, ale się dowiem bo sam też chcę rozdzielić sygnał na dwa komputery...

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
Oni dostarczają modem. Jak masz swój to możesz go wykorzystać. Nie wiem jak z routerem, ale się dowiem bo sam też chcę rozdzielić sygnał na dwa komputery...


No to bede wdzieczny za informacje

 
 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 13:10  
Cytuj
Spoko, dziś po 15 będzie gość dzwonił to się wszystkiego dowiem i napiszę...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 16:49  
Cytuj
Tak można do modemu podłączyć router i rozdzielić sygnał..

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 24 Lis 2009r.
Skąd: Las
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 20:42  
Cytuj
Ja raczej internet ze stelli bym odradzał miałem go z rok temu i strasznie spowalniają transfery przeszlem na diane i dużo większe prędkość za ta sama cene miałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
Tak można do modemu podłączyć router i rozdzielić sygnał..

No to git zakupie sobie bo nie ktorzy robia problemy w stalowej bo im przeszkadza ze ktos sobie wepnie router do sieci w domu np siec z mlodynia problemy robi a zadnego zainteresowania burakow czym kolwiek raz bylem w biurze to nawet nikt nie odebral tel bo grali w pilkarzyki i piwo pili na miejscu w biurze to sory buraki jedne

 
 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2009r. 12:16  
Cytuj
No ja właśnie zrezygnowałem z MTMu. Bo jak mi siadł internet w sobotę to dopiero z poniedziałek mogłem zgłosić, a przyjechali koło środy. Bo instalacje nowych klientów mieli a te są najważniejsze. Pewnie że są ważne, ale mnie akurat ich problemy kadrowe nie powinny interesować. A po za tym słaby transfer.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2009r. 17:01  
Cytuj
ja mam DIALNET 1mb z Dialog juz 12 miesięcy , działa super. Zero awarii itp. Dodam, że wymagana jest linia TP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 17:23  
Cytuj
Jak jestes w bazie LLU to nie musisz miec stacjonarki zeby miec netie!!!!!!!!!Cos o tym wiem!!!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~krisp
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek Tak można do modemu podłączyć router i rozdzielić sygnał..



Router podlacza sie bezposrednio do lini telefonicznej (modem jest niepotrzebny) to nie jest DSL ani kablowka.

Pozdrawiam Krzysiek

 
 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 2 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2009r. 11:45  
Cytuj
Jeśli nie masz telefonu stacjonarnego ale masz okablowanie do niego możesz mieć internet z netii i płacić za internet plus około 30 zł za korzystanie z kabli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »