NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Mamy "rzecznika":),
~~raz
ff
Wysłany: 18 Lut 2007r. 12:03  
Cytuj
"Gwiazda" Telewizji Miejskiej Szczurek będzie kreować wizerunek Siembidy i Błądka może być niezły ubaw, prosimy o transmisje TV z obrad Powiatu zamiast Jasia Fasoli bo nudnyumiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2007r. 12:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 18 Lut 2007r. 20:44  
Cytuj
hahaha szczurkowa? Ona sie nadaje do zamiatania ulic a nie do telewizji. Jest leniwą i cwaną reporterka która praktycznie nic nie robi, mało tego, wykorzystuje innych!
TV Stella ma lepsza kadre, programy i jest bardziej wiarygodna.

 
 
 
 
~~ja...
ff
Wysłany: 19 Lut 2007r. 07:56  
Cytuj
W TVM jest przecież Dorota Szczurek a nie Zuzanna... więc ja nie wiem jaki masz interes w rozpuszczaniu jakichś nieprawdziwych i durnych plotek....nie wiem

 
 
 
 
~~mieszkaniecD
ff
Wysłany: 19 Lut 2007r. 14:58  
Cytuj
TVMiejska, nie jest profesjonalną telewizją, bardziej interesująca jest TV STELLA, ktoś powinien zająć się możliwością wyboru przez mieszkańców, którą telewizję chce mieszkaniec oglądać, to nie dopuszczalne aby jedna połowa miasta oglądała TVM a druga TV Stella, zgodnie z prawem unijnym klient ma prawo wyboru, ja mieszkam na osiedlu centralnym i nie chce mieć TVMiejskiej, taki podział na miasto jest nie dopuszczalny!, druga sprawa, dlaczego musimy oglądać o 18:00 TVP3 z Kielc a nie Aktualności z RZESZOWA!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lut 2007r. 21:14  
Cytuj
to ta sama dorota zuzanna szczurek

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2007r. 23:36  
Cytuj
co do podziału to analogiczna sytuacja jest praktyczie w całej Polsce. W większości miast telewizje kablowe podzieliły się rynkiem i nie wchodzą sobie w drogę. Inna sprawa to władze osiedla i zarządzcy domów, którzy wpuszczają tylko jednego operatora.sytuacja dość korupcjogenna , ale tak rzeczywistość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~d
ff
Wysłany: 21 Lut 2007r. 23:28  
Cytuj
do ~mieszkaniecD

Aktualności z Rzeszowa można oglądać przez całą dobę na kanale TVP 3 Rzeszów...

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 23 Lut 2007r. 08:33  
Cytuj
Kurwa mac znowu ta Diana;/;/;/;/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Lut 2007r. 09:02  
Cytuj
do: ~d
Nie kazdy ma Diane czy Stelle, kanał TVP 3 Rzeszów powinna udostępnić spółdzielnia przez azart a nie robią tego bo DIANA ma ten kanał w ofercie i to jest nie sprawiedliwe!

 
 
 
 
~~tak tylko pytam
ff
Wysłany: 30 Marz 2007r. 06:21  
Cytuj
czy to etyczne byc dziennikarzem i jednoczesnie rzecznikiem prasowym?

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »