NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kto logicznie wyjaśni to zjawisko?,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2009r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
w Polsce żyje się nam lepiej niż ma 80 % ludzi na świecie. Nawet tym co muszą brać kredyt ( co w tym złego ?) Po paru latach pracy chcesz mieć dom , auto ( 2 szt. )i wakacje w lutym na Bora Bora ? Bez przesady , doceń to co masz....


Kochany, ja mam wczasy zagraniczne przynajmniej 2 razy do roku, ale to moja prywatna sprawa. Mi chodzi o Polskę. Bo w tej chwili toniemy.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2009r. 17:23  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2009r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
W Czechach też mają od 64 lat kapitalizm?


No pewno że nie ! Ale oni nie wojują z Rosją , Niemcami , Austrią , Słowakami umiechMy natomiast mamy na pieńku z wszystkimi na około. Czesi potrafili się postawić Amerykanom jeśli chodzi o handel bronią . A nasz cudowny rząd PISu nie i dzisiaj prawie nie mamy przemysłu zbrojeniowego.mlotek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2009r. 12:17  
Cytuj
No widzisz bobi, cały mój ten temat sprowadza się właśnie do tego - gdzie jest rząd, co robi dla Polaków aby było lepiej? Kto, jak nie rząd ma stwarzać takie warunki prawne, aby tu można było lepiej żyć, lepiej zarabiać, łatwiej prowadzić działalność gospodarczą itd.
Jeśli na forum tak ochoczo niektórzy piszą, aby samemu wziąć się do roboty i nie oglądać na nikogo, to ponawiam pytanie - po co nam takie państwo? W jakim celu płacić na nie podatki, utrzymywać wszelakie organy państwowe i samorządowe, skoro (np. vide wątek o przedszkolach) każdy ma dbać tylko o siebie i swoje dzieci. Skoro taki egoizm występuje u większości ludzi zamieszkujących ten kraj, to go zlikwidować i oddać się pod zarządzanie Niemcom, Rosji czy USA. Przecież przerabialiśmy to już w historii? Tylko dziwi mnie fakt, że nasi przodkowie nierzadko oddawali życie za Polskę, za ziemię, za język polski, a dziś większość ich potomków bezkrytycznie olewa to wszystko. Po co była ta walka?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »