NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
play online ,
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2009r. 19:18  
Cytuj
Witam,ma ktos z Was internet z playa?jak dziala w Stalowej?planuje wziac ten 2G za 35zl ale mam pewne watpliwosci..play wypada najkorzystniej i cenowo i transferem danych ale jak sie sprawdza "na zywo" to nie wiem.Jak ma ktos doswiadczenia z tym operatorem to prosze o info!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2009r. 19:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2009r. 19:26  
Cytuj
W Katowicach Play śmiga bez zarzutów... musisz dokładnie sprawdzić jak jest na stalówce, Play Online w Stalowej nie miałam, a mój BC na Alejach ledwo chodzi, a na hutniczej śmiga az miło... więc sprawdz zasięg w swojej lokalizacji

Co do internetu bezprzewodowego wśród operatorów Play ma najlepszą oferte

Tak sobie przypomniałam na stronie Play masz chyba mapkę z zasięgiem... także też sobie zobacz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd: St.VVola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2009r. 20:37  
Cytuj
w Wawie tez spoko smiga podjrzewam ze w Stalowce rowniez nie bedziesz mial problemow z zasiegiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2009r. 22:54  
Cytuj
Był juz taki temat! opcja szukaj boli?




Sąsiad ma i jest zadowolony tą predkosc 1 mega bardzo dobrze trzyma a ponadto w ciagu 7 dni możesz zrezygnować płacąc chyba tylko 9 pln.

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2009r. 15:15  
Cytuj
Kup sobie najpierw za 20 zł starter, na którym masz 1GB, przetestuj i juz będziesz wiedział, czy się pchać w abonament czy nie. umiech

http://web.p(...)dex.html

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2009r. 15:40  
Cytuj
ja mam pół roku i nie narzekam, 2gb to może być troche mało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2009r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
Kup sobie najpierw za 20 zł starter, na którym masz 1GB, przetestuj i juz będziesz wiedział, czy się pchać w abonament czy nie. umiech

http://web.p(...)dex.html


racja, tylko ten starter to musi sobie gdzieś wsadzić nie? a za 20 zł modemu hsdpa nie kupi niestety.

a w temacie: Play Online działa bardzo dobrze, prędkość w centrum Stalowej rzędu 1Mbit/s, ja mam limit 5GB i nie wykorzystuję nawet połowy, ale jeśli ktoś jest namiętnym piratem to jasne że ta oferta nie jest dla niego smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2009r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kup sobie najpierw za 20 zł starter, na którym masz 1GB, przetestuj i juz będziesz wiedział, czy się pchać w abonament czy nie. umiech

http://web.p(...)dex.html


racja, tylko ten starter to musi sobie gdzieś wsadzić nie? a za 20 zł modemu hsdpa nie kupi niestety.

a w temacie: Play Online działa bardzo dobrze, prędkość w centrum Stalowej rzędu 1Mbit/s, ja mam limit 5GB i nie wykorzystuję nawet połowy, ale jeśli ktoś jest namiętnym piratem to jasne że ta oferta nie jest dla niego smiech2








Możesz jeszcze włożyć ten starter play-a np do lepszego sonyericssona lub nokii bez simloka lub z play-a i najprosciej zainstalować płytke z tegoż telefonu na kompie i zobaczysz jak działa możesz zrobić to połączenie przez kabel lub przez bluetooth-a jeżeli telefon ma tylko umts to wydusisz z niego 300 pare kb/s ale jak byś miał fona z HSDPA to spokojnie poleci z predkością 1 megaok.

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2009r. 01:44  
Cytuj
Dokładnie tak jak pisze CUDAKIzPO, telefon bez SIMLOCKa i testujesz do woli.

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »