NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
jestesmy zwierzetami, jestesmy zwierzetami-czyli swiat sie kreci wokol dupy
~~rambo
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 22:06  
Cytuj
ostatnio prowadzimy z kumplem z pracy zacieta dyskusje na temat zwierzecych odruhów u ludzi. doszlismy do wniosku że świat sie kręci wokół dupy. nie ma dziedziny w zyciu człowieka pozbawionej seksualności. nie twierdze że to zle ale po co się oszukiwac. historia pokazuje do czego sa zdolni ludzie by zaspokoic swoje pozadanie. jednym z najstarszych dowodów może byc wojna trojańska toczona przez trzydziesci lat z powodu kobiety. ludzie zawsze kierowali sie zwierzecymi instynktami i mieli tego swiadomosc , dlatego tez probowali to ukrywac. wielu poetów (zwłascza w epoce romantyzmu) próbowało ukryć ludzka naturę piszac poematy o miłości. sa to piekne dzieła , nietety nie sa w sanie obalic mojej teorii, gdyż kazda miłość zaczyna się od pożadania. a jak jest obecnie? dzisiejsze czasu bezlitosnie obnazaja nature człowieka. jestesmy bardziej wykształceni, lepiej poinformowani, znamy zwyczaje ludzi z innych zakątków swiata, znamy historie . i co? i swiat dalej kreci sie wokoł dupy. dowody:! ludzie atrakcyjni fizycznie (seksualnie) łatwiej odnosza sukcesy, sa zauwazani, maja wiecej przyjaciół, łatwiej znajuja pracę. za kim oglądnie sie facet na ulicy? za szramyszka czy sexbombą? za kim ogladnie sie kobieta. i o czym wtedy myślą. kazdy zna odpowiedż. dlatego tez faceci poca sie na silowni przezucając tony zelastwa , trujac sie przy tym sterydami, działa tutaj zwierzecy istynkt. jak czesto kobiety posługuja sie swoim ciałem w dażeniu do celu? zapominaja o swoich wartosciach i godnosci po to by zatrzymac przy sobie faceta . z róznych powodów . głownie dla kasy. Nawet w normalnym zyciu rudzinnm kobiety traktuja dupe jako argument przetargowy. jak mezus czegos nie zrobi, lub nie kupi ukochanej zonce czegos ładnego-no to celibacik. jak zonka chce cos wynegocjowac, to zamienia bawełniane majty na koronki siada na kuchennym stole i po gosciu. to cud ze dupa nie stała sie jeszcze oficjanym srodkiem platniczym. a moze powinna. faceci nie sa lepsi, ale ja jestem facetem i solidarnosc plemników nie pozwala mi krytykowac swojej plci. jak by nie patrzec swiat sie kreci wokół dupy i zaden nawet najlepszy prawnik nie obali tej tezy. predzej obronią Leppera przed paka niz obala ta teze. chetnie poznam wasze zdanie i podyskutuje z kims, kto ma iloraz inteligencji wiekszy od DODY.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 22:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 22:09  
Cytuj
tylko nie wypomiajcie mi błedów stylistycznych i ortograficznych. dzieło moje powstawało pod wpływem silnej weny twórczej i ortografia zeszła na dalszy plan

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 28 Paź 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 22:22  
Cytuj
zapodaj ten teamat na forum traktujace o psychologii ogolnie i o pschologii czlowieka.Temat bulwersujacy z deczka winkjednak rzeczywiscie scisle zwiazany z czlowiekiem.
Ale...nie Ty pierwszy podejmujesz ten teamat.Jest i bylo juz nieco podjetych w tym temacie dyskusji.Nie od parady tez sie mowi,ze:"Na pupie wszystko sie zaczyna i na pupie konczy"
Slowo pupa jest bardzo popularne w codziennym slownictwie wiekszosci Polakow :pupa to,pupa tamto,do pupy z tym, z tamtym,o pupe potluc itd.itp.
Nie odkryles chyba Amerykiumiech
Ale gratki za oddanie sie sprawiewink

a tu dowod na to jak potrafimy nawet owady wykorzystywac/mieszac w sprawy ludzkie tylko po to by slowo pupa nie stracilo na wartosci

http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~augustus
ff
Wysłany: 22 Lis 2007r. 12:50  
Cytuj
rambo to kiepski film,a szkoda????????????????????E!!goodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Lis 2007r. 13:23  
Cytuj
O MARYJO !

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Lis 2007r. 13:23  
Cytuj
O MARYJO !

odruhów :blee:

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 23 Lis 2007r. 10:58  
Cytuj
NO Rambo wiesz musze Ci przyznac rację ... umiech) i wiesz ciekawy temat do dyskusji umiech)Pozdrwaiamumiech):haha:

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »