NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Kawa czy herbata,
~~romek
ff
Wysłany: 21 Lis 2007r. 20:06  
Cytuj
Magazyn w telewizji TVP1 ( jedynce ) Kawa czy herbata w piątek 23 listopada 2007r. od godz.6.00 do 8.00 bedzie ze Stalowej Woli

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2007r. 20:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 22 Lis 2007r. 00:41  
Cytuj
Niech pokażą Siembidę i zmienią tytuł na "Kwadrans rolniczy".

 
 
 
 
~~bogdan
ff
Wysłany: 22 Lis 2007r. 07:52  
Cytuj
No zobaczymy co będą mieli do powiedzenia stalowo wolscy notable bo bedzie tez ponoć prezydent Stalowej Woli

 
 
 
 
~~wacek
ff
Wysłany: 22 Lis 2007r. 12:26  
Cytuj
to nie ide do szkoły- hurra

 
 
 
 
~~Cierniu
ff
Wysłany: 23 Lis 2007r. 11:14  
Cytuj
A moze nagrał ktos dzisiejszy program bo niestety nie moglem zobaczyc. podrawiam

 
 
 
 
~~widz
ff
Wysłany: 23 Lis 2007r. 13:07  
Cytuj
co to było ten program ?. oglądałam, spodziewałam się czegoś więcej. Wyszło na to że jest tylko jedno LO im Ken, nie było informacji o mieście, o muzeum, że wraz z leciem maiasta i COP były ciekawe imprezy, trzeba było lepiej zapromować nasze miasto, które jest mlode i cały czas się rozwija, że śa uczelnie, cos dzieje się w domach kultury, a tak wyszło coś , ale za mało, należało więcej zachwalać nasze miasto

 
 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 23 Lis 2007r. 15:30  
Cytuj
~Tak średnio im to wyszło. W każdym razie mogli zrobić to lepiej, ale to krótki program. Zresztą kto go jeszcze ogląda? Ci co nie mogą spać i fani Kawy czy hebatyumiech

 
 
 
 
~~wasyl
ff
Wysłany: 23 Lis 2007r. 19:15  
Cytuj
Szlezak wypadł beznadziejnie.Pod kazdym wzgledem.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Lis 2007r. 19:27  
Cytuj
A gdzie On wypada dobrze? Na posiedzeniach Rady Miasta?

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 24 Lis 2007r. 05:42  
Cytuj
Może z okna?

 
 
 
 
~~Wl
ff
Wysłany: 24 Lis 2007r. 21:58  
Cytuj
co to było ten program ?. oglądałam, spodziewałam się czegoś więcej. Wyszło na to że jest tylko jedno LO im Ken, nie było informacji o mieście, o muzeum, że wraz z leciem maiasta i COP były ciekawe imprezy, trzeba było lepiej zapromować nasze miasto, które jest mlode i cały czas się rozwija, że śa uczelnie, cos dzieje się w domach kultury, a tak wyszło coś , ale za mało, należało więcej zachwalać nasze miasto


A koncert Pendereckiego w bazylice?

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »