NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Le Parkour,

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~beznazwy
ff
Wysłany: 27 Lut 2007r. 15:45  
Cytuj
Szukam osób, do trenowania Le Parkour, sam chce sie uczyć ,a nie mam zabrdzo zkim, wiec mozna zalozyc nowy klan

kontakt@ ziomek000_(at)_gazeta.pl

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2007r. 15:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~bb
ff
Wysłany: 27 Lut 2007r. 16:26  
Cytuj
Wiesz, szkoda kregosłupa, stawów i kości... ich nie wymienisz. A dla zdrowia lepsze są biegi, czy jazda na rowerze. Pozatym inna sprawa, że do chodzenia są chodniki, a ławki do siedzenia, nie do skakania po nich. A jak ktoś postawił płot to z regóły dlatlatego żeby tam nie wchodzić. I z rguły ma do tego prawo, ja osobviście więc nie widze sensu w bieganiu po trawnikach, dachach, płotach itp jezyk

 
 
 
 
ff
Wysłany: 1 Marz 2007r. 16:08  
Cytuj
z checia bym pobiegal ale z kim gdzie i kiedy, nie orientuje nawet sie kiedy sa treningi w wictorii, i nie wiem dokladnie gdzie jest ta wictoria

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2007r. 00:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2007r. 00:20  
Cytuj
A co do Le Parkour, to dziwnie to wygląda smiech2 Ładnie to potrafią na filmach zmontować filmach. Pozatym to zdrowie ... od takich skoków faktycznie siadają stawy i poźniej bola cale życie...

Jeśli chodzi o bieganie to spróbuj namówić znajomych. Najlepiej się biega z rana, jak jeszcze ludzi nie ma i jest czas zeby przed praca/szkola wziac prysznic umiech Troche biegałem i polecam. Na początku jest ciężko ale forma bardzo szybko się wyrabia.

NAwet lepiej moim zdaniem zacząć ze znajomymi na swoim poziomie, tak żeby sobie biec powoli. W klubie pewnie ciężko będzie na początku dotrzymać kroku innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~czerny
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 17:03  
Cytuj
goodelo ja trenuje parkour jakies 3 dni i chetnie z Toba potrenuje

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 23:47  
Cytuj
Gdzie? Jak ludzie na Ciebie patrzą? umiech Mnie by chyba faktycznie było szkoda kości, wolę pływać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »