NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Kebabownia na WP,
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 00:26  
Cytuj
Cze;;
co myślicie o kebabowni na wojska?
bo ja mysle, ze magda jest super! a turkowie tez kozaki robia zajebiste kebaby! mimo, ze sa arabami.jezyk

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 00:26  
Cytuj

~~~~~~~~~~
 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 09:39  
Cytuj
moja ocena tych kebabów 5/10

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 09:41  
Cytuj
Muszę się tam w końcu wybrać. Mam tylko nadzieję, że kebaby są tam lepsze niż w innych miejscach w Stalowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 11:25  
Cytuj
Kebab jest w piczunię ! magda to najlepsza dziewucha na świecie a ahmedy robią świetne jadło smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 11:32  
Cytuj
Moja ocena jest jeszcze niższa. Wprawdzie próbowałam tylko tego w cieście, ale już więcej nie chcę próbować. Wylądował w koszu.

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 13:01  
Cytuj
Bo jesteś słabiak! Ten kebab jest tylko dla ahmedów i pr0zaików umiech.

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 13:45  
Cytuj
Włacha, pewnie jesteś lamusem który nie udźwignął trudów ostrego sosu !

 
 
 
 
~~prezes
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 14:52  
Cytuj
nie jedliscie chyba prawdziwego kebaba jedna budka z takim czyms i sie jaracie slonym badziewiem ostry sos to w ogole nie jest ostre dno jakich malo ruszcie sie poza stalowa i nisko a i kupcie sobie cb radio zeby sobie gadac trasa nisko stalowa hahahahah

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 15:24  
Cytuj
Właśnie to miałam napisać. Nie jedli prawdziwego kebaba. To co podają na WP, trudno tak nazwać.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 15:30  
Cytuj
A wy jesteście z konkurencji która nie może pogodzić się z tym, że Magda & przyjaciele was wygryzą !

 
 
 
 
~~gonzo
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 15:37  
Cytuj
ja tam wolę gorący kubek.admin powinien pójść do tych barów i wystawić im faktury za reklamę

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 15:45  
Cytuj
Nie jestem z konurencji. Nie znam Magdy i jej przyjaciół. Mam prawo do własnego zdania i wypowiadania go na forum. I to czynię. Mógł mi nie smakować ochydny kebab? Widocznie niektórzy mają inne zdanie. Pewnie Ci, co zakładają watek, albo zlecili reklamę. A co do kebaba można wyciągnąć wnioski. Również do tego w jakim miejscu się go podaje. Na ilu metrach? Przecież od tego jest SANEPID. Byłam z Córką. Żeby dostać zamówienie poczekałam na zewnątzrz, żeby nie trącać jedzących. Pewnie gdyby było to inne miejsce wrażenie też byłoby inne. Pozdrawiam.

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 16:38  
Cytuj
Sanepid to się powinien wziąc za budki z syfem na KEN chociażby. W kebabowni nie widziałem, żeby był syf czy tam cośtam. Jednemu smakuje, drugiemu nie. Co nie zmienia faktu, że kebabownia jest ok. umiech

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 15:28  
Cytuj
Chciałam tylko wtrącić coś. Nie wolno tak marnotrawić jedzenia i wyrzucać go do kosza! Po drugie o gustach się nie dyskutuje, gusty się miewa. Jadłam wiele kebebów w wielu miejscach Polski i powiem tylko że ten Na Wojska Polskiego jest ok. Te inne które można zjeść w Stalowej mi nie smakują tak jak ten. Więc jeśli miałabym oceniać to dostaje 9/10 punktów.

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 15:39  
Cytuj
a z jakiego mięsa jest robiony , bo przeciez baraninki nie uswiadczysz,nie mowiąc o jagniecinie.Co wożą z turcyji?

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 16:34  
Cytuj
Ja tam wolę "ruskie" w "Raviolce".

 
 
 
 
~~a fuuj
ff
Wysłany: 27 Lis 2007r. 09:45  
Cytuj
Kebabownia na Wojska Polskiego.

Ci kolesie chyba nie widzieli nigsy Kebaba.
Raz pokusiłem sie i kupiłem sobie Kebabika w tym barze.
Co sie okazała Bułka z jakąś niedobrą (syfiastą) mielonką w środku. Wogóle to nie przypomina żadnego mięsa z Kebaba, i wydaje Mi sie że wiele osób kupiło tam Kebaba pierwszy i ostatni raz.

I jeszcze jedno chyba trzeba Im zrobić reklamę żeby zaczeli sprzatać w środku bo od gnoju na podłodze i latających much nic tam nie widać no i mielonka pioeczona ..
A fuuujj z takim kebabem ( stanowczo nieeee polecam):blee:

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2007r. 16:29  
Cytuj
ej, a fuuuju, gdzie jadłeś prawdziwego kebaba? te w kebabowni są dobre, bo polskie!

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~EmaDwe
ff
Wysłany: 27 Lis 2007r. 17:07  
Cytuj
Ocena kebaba w stalowej woli hmm 7/10 mieso jest za slone i te surowki jakies takie bleee. ... Oczywiscie reszta kebabow ze stalowej to juz wogole porazka. Jadlem natomiast kebaba za granica i jest calkiem inny i smakuje o dwa nieba lepiej. Jadlem tez w gdansku... pyszne.. ale wiadomo STALOWA WOLA nigdy nie bedzie miala nic dobrego

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2007r. 17:48  
Cytuj
TO wyjedź z niej, man, bo jestes za dobry. umiechumiechumiech

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~a fuuuj
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 16:27  
Cytuj
Najlepsze kebaby sa w Krk na Placu Wszystkich Św. i nikt nie podważy mojego zdania ( oczywiście wczesniej skosztując tam kebaba).

I jeszcze jedno dobre są w Turcji.

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 19:07  
Cytuj
hehehe a fuuuj no to jej pojechales az sie zamkla padacznikowa tylda a co do kebaba to lepszego niz na Krecie nie jadlem w Krk tez sa bardzo dobre a w stalowej dno i tyle adki na temat tego zrypanego kebaba w stalowej jasne !!!

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 20:28  
Cytuj
prezes, odbij i mow za siebie. czy sie zamknalem czy nie to juz moja sprawa, a na razie to ty jestes niezarejestrowanym tyldziarzem ;]

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~a fuuj
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 09:16  
Cytuj
Prezes - widze ,że tez naciołeś sie na "PYSZNYM" Stalowowolskim kebabie.
Ehh trzeba dać sobie spokój z pisaniem do Ludzi którym smakuje przesolona mielonka a w barze lataja muchy i robią kupę na stoliki.

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 10:40  
Cytuj
a ciekawe poco mam sie rejestrowac na tym czyms ?? To ty tyldo siedzisz tu 24h i sie jarasz ze mozesz sobie pisac na forum o beznadziejnym kebabie. No a teraz turlaj sie i idz ulep figurke z brazu.

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »