NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kebabownia na WP,
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 12:52  
Cytuj
te, prezio, jak chcesz opowiedziec o swoich ulubionych zabawach, to zaloz sobie temat

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 12:52  
Cytuj

~~~~~~~~~~
 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 13:40  
Cytuj
Zal mi was wszystkich-kuzyni brezniewa- CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE, SAMI NIE WIECIE CO POSIADACIE -- wypieprzac najlepiej stąd- turki czekaja!!! na niewolników - bo o odzywianiu pojecia nie macie.Dobre bo polskie-nic wam nie mówi???!!!

 
 
 
 
~~a fuuj
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 14:17  
Cytuj
Nie gaś sie ~CR sadzisz sie jak jajko na patelni.
A widzę ,że potrafisz zadowolić sie byle gównem w bułce.

Gratuluje "francuskiego" podniebienia i smaku .

 
 
 
 
~~a fuuj
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 14:24  
Cytuj
Ok zgłodniałem.
Jade na KEBABA na WP.good

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 14:25  
Cytuj
tylda sama se gon autobus wpadnij w sobote na hale to se moze kupisz czapke na stolach a poza tym BIALY JESTEM WOLNO MI

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 23:59  
Cytuj
Ja w przeciwienstwie do ciebie białasie jeżdżę samochodem a nie masowozami jebiącymi olejem napędowym. MIłego poranku w autobusie życzę.

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 09:38  
Cytuj
poto masz malucha zeby nim smigac na hale w sobotnie poranki a poza tym nie jezdze autobusami murzynie

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 09:40  
Cytuj
a poza tym jestes jakis kretynski maniak skoro o przed 24 wchodzisz zeby sobie napisac cos na forum hahahah plytka jestes

 
 
 
 
~~a fujj
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 12:33  
Cytuj
tylda jeździ przed 24 na kebaba i je to gówno z WP śmiga maluchem po mieście INO piszczy..

Widziałem ją kiedyś na hali koło budki z zapiekankami

 
 
 
 
~~smacznego
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 13:32  
Cytuj
Wróciłem właśnie z "raviolki", gdzie zarzuciłem gołąbki. Może ci z kebabowni pojadą do Turcji i tam założą biznes z polskim jadłem. Na pewno byliby oryginalni. Który Turek wie, co tak naprawdę są "ruskie" lub gołąbki. Każdy kit im wcisną. A kebab u nas?- wielkie mi halo.

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 16:14  
Cytuj
smiech2 dalej fantazjujcie, proszęumiech

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 21:13  
Cytuj
Chciala bys nie nie ma tak dobrze bo za bardzo sie podniecasz i wleziesz tu znowu o 24 zeby nikt nie widzial i zaczniesz sie dotykac po stopach bo ci jada od kebabow

 
 
 
 
~~diss
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 01:23  
Cytuj
Heh, fajnie macie ;) A co do kebaba to ten na WP taki... Jak na Stalówkę ujdzie w tłumie innych pseudokebabów, ale porównujac go do tych w Krakowie, czy choćby w Rzeszowie to już nie jest nawet przeciętny. A co do krakowskich to lepsze niż na placu wszystkich świętych są na placu dominikańskim, przy Grodzkiej (idąc od rynku ten zaraz za torami tramwajowymi po lewej) ;)

 
 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 03:55  
Cytuj
CYTAT
A co do krakowskich to lepsze niż na placu wszystkich świętych są na placu dominikańskim, przy Grodzkiej (idąc od rynku ten zaraz za torami tramwajowymi po lewej) ;)


Potwierdzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 10:44  
Cytuj
Jak tam precośtam i spółka minęły andrzejki online?chytry

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 11:40  
Cytuj
nie smakuje,nie jedz.ja zamawiam i mi smakuje bo te pizze to mi sie przejadły.jadłem gyrosa z tej niebieskiej budki p[rzy hali i tez dobry ale wolałem tego z bajera tylko dawno nie jadłem i niw wiem czy dalej takie pycha.ogolnie cieszy że jest cos innego do żarcia w mieście bo Polska Kuchnia jest oczywiscie najlepsza(kwestia gustu,zartuje).jest wybór i o to chodzi.czekam jeszcze na meksykańską knajpke albo jakis bar a ta pyszna szamką...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 12:45  
Cytuj
kolo osemki azjata otwierajasmiech2 psie zarcie bedzie

 
 
 
 
~~a fuuj
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 17:40  
Cytuj
Tyldo andrzejki mineły niezbyt spokojnie.
Zjadałem kebaba z WP i cały andrzejkowy wieczór żygałem do miski z wodą, i co sie okazało z owych wymiocin (niczym wosk ze świczki) zaczołem wróżyć.

A wyszło na to że kebabownia utrzyma sie jeszce z1,5 roku.
To wszystko pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 17:53  
Cytuj
To teraz fuju szybciutko leć do książek z gimnazjum i bierz się za naukę ortografii. Hejumiech

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~a fuuj
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 18:38  
Cytuj
o ty:boksuj:

 
 
 
 
~~feliks
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 19:18  
Cytuj
jezyk a dla mnie tam one są przepyszne i kwita, w końcu powstało w mieście coś pikantnego.cool

 
 
 
 
~~taki tam znawca
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 14:26  
Cytuj
jezyk a dla mnie tam one są przepyszne i kwita, w końcu powstało w mieście coś pikantnego.cool




Ne znasz sie gościu!!!
Nie jadłeś nigdy Kebaba na to wychodzi jak smakuje Ci bułka z mielonką(przesoloną).

 
 
 
 
~~Gosia
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 08:15  
Cytuj
Nejlepsze sa kebaby na WP a ty pajacu co piszesz ze sa przesolone iz jakiejs tam mielonki to widac ze ty sie nie znasz. A jak sie nie znasz to nie udzielaj sie ;)

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 09:47  
Cytuj
NO ty chyba nie jadlas nigdy kebaba dobrego rusz sie glupcze poza stalowa i nisko a nie tylko siedzisz na dupie i sie jarasz buda z kebabem ktory jest beznadziejny jak ty odpisz sobie to sie moze podjarasz pustaku

 
 
 
 
~~a fuuj
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 13:02  
Cytuj
Tu piękna Gosiu 13 letnie dziecko.


Nie gaś sie mówiąz że to coś z WP jest dobre.
Wogóle żal Mi Ciebie że smakuje ci coś co niema smaku ( przesolona mielonka z bułką), a pozatym pełno much w środku.

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »