NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kierowcy PKS,
~~dz
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 10:20  
Cytuj
Niejednokrotnie spotkałem się z chamstwem ze strony kierowców PKS-u, którzy myślą, że dalej są czasy PRL-u. Wątek ten dotyczy tylko kierowców "starszej daty". Myślę, że kierownictwo PKS powinno się tym zainteresować bo ty my jesteśmy klientami i należy nas traktować z szacunkiem.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 10:20  
Cytuj

 
 
 
 
~~ass
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 11:09  
Cytuj
ja mam lepszy pomysl umiech
- pokazac gdzie miejsce PKS/ZMKS etc. i olac ich smiech2

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 13:34  
Cytuj
Jest taki kierowca w stalowowolskim pksie,który odstrasza klientów zamiast ich przyciągać.Facet jest po 50-tce i jezdzi na lokalnych trasach.Jego chamstwo i brak dobrego wychowania sięga zenitu, więc postanowiłem że w niedalekiej przyszłości utrę mu nosa lub zawiadomię kogo trzeba.Wychodzę z założenia że jak nie potrafi wozić ludzi niech idzie do pracy w oborze i gnój od krów odwala.

 
 
 
 
~~aso
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 14:24  
Cytuj
wystarczy nie jezdzic autobusami smiech2

ja w swym zyciu jechalem autobusem moze ... 10x !

 
 
 
 
~~dm
ff
Wysłany: 25 Lis 2007r. 16:34  
Cytuj
Jeśli czyta to ktoś z dyrekcji PKS chciałem się zapytać po co jest przystanek w Rozwadowie skoro kierowca autobusu "Sokolniki" zatrzymuje autobus na drodze narażając podróżnych na niebezpieczeństwo. Ostatnio też byłem świadkiem jak kierowca tego samego autobusu nie pozwolił wysiąść dziewczynie na przystanku, chociaż ta prosiła go aby jej pomógł bo zacięły się tylne drzwi a w autobusie było dużo ludzi. Ten zlekceważył jej prośby i pojechał dalej. Czy PKS jest dla ludzi, czy ludzie są dla PKS-u? Chyba się tu komuś coś pomyliło.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 14:00  
Cytuj
Do aso.Sam mam samochód i nie codziennie potrzebuję jechać gdziekolwiek, ale czasami jest taka potrzeba.Wtedy pks się przydaje.Jednak to co pisałem o kierowcy "chamie" jest prawdą.I tak jak pisze następny rozmówca chyba sie komuś coś pomyliło.Powinniśmy piętnować chamstwo i grubiaństwo wśród kierowców naszego pks-u.Na zachodzie takie zachowania są nie do przyjęcia.Kultura osobista , schludny wygląd, czysty autobus to wizytówka firmy.Chamów powinno się eliminować ze społeczeństwa a tym bardziej z firmy, która ma już ugruntowaną renomę na rynku.

 
 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 15:20  
Cytuj
Z tymi kierowcami to święta racja. Dojeżdżam codziennie do pracy w Stalowej Woli i jeżdżę autobusami. Zawsze wsiadająd mówię dzień dobry i zawszę kulturalnie proszę o bilet. Ale niestety 3/4 kierowców nawet nie odpowiada, ba nawet potrafi coś pod nosem powiedzieć żeby spadać. I to jest firma renomowana?! Nie sądzę!!! Ostatnio zaczęłam jeździć busami i tam kierowcy są o wiele bardziej kulturalni. Może PKS zainwestuje i zorganizuje kurs dobrego wychowania dla swoich pracowników.

A co sądzicie o paniach, które siedzą w informacji? Bo mnie zawsze odburkują coś i są chamskie. Jak nie lubią pracy z ludzmi to niech idą do takiej pracy gdzie będą mieć minimalny kontakt z drugim człowiekiem.

Mam nadzieję, że zarząd PKSu coś z tym zrobi!!!!!

 
 
 
 
~~nk
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 19:40  
Cytuj
Zgadzam się z Wami w 100% brak kultury i poszanowania dla klienta. Kiedyś jak w informacji pytałem się o autobus to z wielką łaską otrzymałem odpowiedz dlatego, że zamiast dwudziesta powiedziałem ósma. Nie wspomnę o Paniach w kasach biletowych mruczą coś pod nosem, przecież nie zawsze dobrze wszystko da się usłyszeć bo jest szyba. Jak się poprosi o powtórkę pytania to się bulwersują i buzują. Do tego te ruchy szachisty. Ehhhhh, Stalowowolski PKS zamiast przyjmować standardy UE cofa się do standardów Kenii. Myślą że jak powieszą telewizor LCD na ścianie z reklamami to pokażą XXI wiek.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 19:50  
Cytuj
a co wy robicie ?
założe sie że nigdy nie ustąpiliscie innemu samochodowi , wątpie że macie prawo jazdy ,ale jeśli macie czy wasze chamstwo na drodze jest czymś innym ? 99% osób które jeźdz myśli ze jest mistrzem kierownicy, najpierw popatrzcie sie na siebie a potem krytykujcie ,osobiscie ustąpiłem pierwszeństwa kilku autobusom i każdy dziękował..

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 21:31  
Cytuj
Czy ktoś tu wspomniał o przepisach ruchu drogowego ? NIKT!

 
 
 
 
~~aso
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Do aso.Sam mam samochód i nie codziennie potrzebuję jechać gdziekolwiek, ale czasami jest taka potrzeba.Wtedy pks się przydaje.


masz samochod - ale stoi on w garazu smiech2 ?


a kos wyzej poruszyl kwestie przepisow. Ktora tez trzeba poruszyc mowiac o autobusach. Mało ktory kierowca autobusu wie ze w terenie zabudowanym NIE MA ON pierwszenstwa wlanczajac sie do ruchu !!

 
 
 
 
~~D@rio
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
a kos wyzej poruszyl kwestie przepisow. Ktora tez trzeba poruszyc mowiac o autobusach. Mało ktory kierowca autobusu wie ze w terenie zabudowanym NIE MA ON pierwszenstwa wlanczajac sie do ruchu !!


Szanowny kolego, nie ma żadnego przepisu który mi o jakimkolwiek pierwszeństwie przy włączaniu się autobusu do ruchu...

 
 
 
 
~~aso
ff
Wysłany: 26 Lis 2007r. 23:12  
Cytuj
przeczytaj raz jeszcze moj post - uwaznie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 00:08  
Cytuj
Wsiadasz z dużym bagażem do autobusu jadącego do Rzeszowa, prosisz kierowcę o klamkę do bagażnika lub o otwarcie luku a gość ładuj się z plecakiem a ludzi jest w pizd* i jeszcze trochę z tego połowa z bagażami. Dlaczego? Bo mu się dup* nie chce ruszyć żeby otworzyć. Się wycwaniłem i sam biorę klamkę o podszybia i pakuje. Kila razy zwątpiłem bo jak zobaczyłem uwalony bagażnik olejem to wolałem trzymać na kolanach. O chamstwie szkoda wspominać, pks się dziwi że mało osób i autobusy jeżdżą na pusto. Niech dalej będzie chamówa u kierowców, i prędkość jazdy 40km/h z luzowaniem co 200m to więcej osób będzie jeździła.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 11:28  
Cytuj
Do Aso.Furka stoi w garażu jednak codziennie nią jeżdżę.Jak będziesz miał pół miliona kilometrów przejechanych na swoim koncie-osobiście przez ciebie to możemy podyskutować na tematy jazdy.To jednak nie ulega wątpliwości że w pks-ie panuje chaos i chamstwo.Minęły czasy świetności tej firmy.Chyli się ona ku upadkowi i nikt tego nie widzi ani nie chce w nią inwestować-żenujące.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 19:23  
Cytuj
Tak generalnie to obraz PKSu fałszywie wytwarzają autobusy pośpieszne na wielokilometrowych trasach. W miarę czysto, ładnie i pachnąco. Mało osób korzysta jednak z "pośpiechów". Klienci korzystają przede wszystkim z linii kilkunasto kilometrowych gdzie cały czas królują autosany z wszechwładnymi Panami Kierowcami, którym Dyrekcja najwyraźniej ni przekazała że PRL mamy już za sobą i trzeba by trochę się ucywilizować.

http://forum(...)72618535

 
 
 
 
~~xD
ff
Wysłany: 29 Lis 2007r. 19:34  
Cytuj
kombajnisci ROX xDxDxDxD

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 09:11  
Cytuj
im sie płeci za godzine

 
 
 
 
~~le
ff
Wysłany: 2 Gru 2007r. 12:36  
Cytuj
Nie ma to jak stary, brudny i śmierdzący autosan H-9 gdzie połowa okienek sie nie otwiera a jak pada deszcz to cieknie z okien w dachu autobusu. Do tego są przypadki, że kierowca grzeje w autobusie jak głupi chociaż temperatura na zewnątrz jest dodatnia a obok stoi czy siedzi delikwent który się nie umył. Porażka

 
 
 
 
~~podróżniczka
ff
Wysłany: 2 Gru 2007r. 20:25  
Cytuj
śmierdzące i stare autobusy, taki jest obraz stalowowolskiego pks-u. Fuj gdzie jest Pan Prezes czy jest on tez taki stary i smierdzoco zacofany jak te autobusy>good

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 2 Gru 2007r. 23:39  
Cytuj
Niedawno jadac autobusem PKS muj brat trafił na bujke w autobusie został pobity i trafił do szpitala kierowca nie zareagował nie zatrzymał autobusu i nie wezwał policj . kompletny brak zajnteresowania ze strony tego wiejskiego kierowcy

 
 
 
 
~~ed
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 07:29  
Cytuj
Pewnie sam się bał, że oberwie po pysku. :boksuj:

 
 
 
 
~~wers
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 10:05  
Cytuj
Raz wybrałem się PKS em do Krakowa. Na dworcu w Stalowej zapytałem grzecznie kierowcę o której będziemy w Krakowie.
Spojrzał na mnie jak na wariata i ryknął - Panie jeszcze żeśmy nie wyjechali nie. Jak Pan zobaczysz tramwaje znaczy że jestemy w Krakowie!!!!
Kurtura nie.

 
 
 
 
~~~
ff
Wysłany: 12 Gru 2007r. 06:46  
Cytuj
Czy od czasu do czasu kierowcy nie mogli by posprzątać w autobusie? Nie mówię tu o pozbieraniu papierków i zamieceniu ziemi. W autobusach jest mnóstwo kurzu co w parze z tą "klimatyzacją" rodem z PRL daje złe skutki, choćby pieczenie oczu itp.

PKS więcej poszanowania dla klienta !

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Gru 2007r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
Niedawno jadac autobusem PKS muj brat trafił na bujke w autobusie został pobity i trafił do szpitala kierowca nie zareagował nie zatrzymał autobusu i nie wezwał policj . kompletny brak zajnteresowania ze strony tego wiejskiego kierowcy


Sory ale jak sie pisze mój nawet dziecko wie

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »