NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Przedszkola-radni PiS blokują kompromis,
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 12:50  
Cytuj
Nie wiem czy to tylko ja mam takie odczucie, ale Ci dwaj mlodzi radni nadaja sie jedynie do piaskownicy. Oswiadczaja do siebie jakies bzdety nawzajem tak jakby conajmniej byli Obama albo Miedwiediewem.
Ladnie maja narypane pod kopulkami w temacie 'JESTEM WAZNY' umiechumiech
A z ich 'wadzy' i mozliwosci mozna sie tylko posmiac umiech Nic nie moga zrobic, sa tylko maszynka do glosowania jak ksiundz kazal umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 12:50  
Cytuj

Immortal - All Shall Fall
 
 
 
 
~~Ola
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 12:54  
Cytuj
ten Nadbereżny nic nawet napisać nie umie, słuchałam tego co było na komisji i jest dla mnie jasne, ze radni pis się kompromtują na komisji i wcześniej i później, faktem jest że zablokowalipróbę jakiejkolwiek inicjatywy na tej komisji, słychać to w nagraniu i widać wyniki głosowań. niewiem ile razy mże sobietenNadberezny z Sagatowską powtarzać, ze byli za czymś, czemu byli przeciw w głosowaniach w kolejnych bełktliwych mowach, czy pismach sagatowskiej, nadbereżnego czy błądka z cholweińskim i siembidą razem wziętych, faktem jest, że nawet najbardziej bełkotliwe pismo nie jest w staniezmienić tego co o nich myślę, krótką brzydzę się nimi i bardzo żałuję, że głosowałam kiedyś na sagatowską, przepraszam za to wszystkich.

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 12:57  
Cytuj
Ola, wybaczamy! umiech Bledy mlodosci zasluguja na poblazliwe traktowanie. Tylko prosze, nie rob ich wiecej bo widzisz co sie potem dzieje umiechumiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Verba
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:00  
Cytuj
tylko winni się tłumaczą.

Nadbereżny, wszystko słychać co wyprawiacie, jak targujecie się WSTYD !!

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:07  
Cytuj
verba,

bo to przykoscielna prawica, ktora jest momentami blizsza czystej komuny niz Komunistyczna Partia Polski umiech
Nie martw sie, historia pokazuje, ze ekstremisci sami gina ze sceny politycznej z przyczyn naturalnych umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wers
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:08  
Cytuj
Niedopuszczalne jest natomiast dokonywanie cięć nagrań i wykonywanie montażu materiału dźwiękowego przez wyrywanie zdań z kontekstu radnych. Zachowanie radnego Przytuły jest natomiast ciosem w wzajemne zaufanie radnych wobec siebie, tak potrzebne do podejmowania ważnych i odpowiedzialnych decyzji

co za durny tekst, to w takim razie w wiadomościach telewizyjnych też powinni puszczać pełne wypowiedzi.

Panie Nadbereżny na sesjach są kamery ! to też materiał tak samo jak nagranie na komisjach, przez biuro rady. MATERIAŁY SĄ JAWNE, pisemne lub dzwiekowe.

ALE TO ŚWIADCZY TYLKO O TYM, co pisał radny, oni chcą zataić prawdę przed rodzicami !!

ta ich dwulicowość, działanie dla swojego poparcia i sondaży i WALKI ZE SZLĘZAKIEM !!

 
 
 
 
~~wstyd
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:15  
Cytuj
zaufanie radnych wobec siebie - czy to znaczy że trzeba mówić jedno między sobą, a drugie dla publiczności ??

przecież te zdanie o wszystkim mówi, że oni chcą UKRYWAĆ, czy my zyjemy w państwie socjalistycznym ?

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Panie Nadbereżny na sesjach są kamery ! to też materiał tak samo jak nagranie na komisjach, przez biuro rady. MATERIAŁY SĄ JAWNE, pisemne lub dzwiekowe.

ALE TO ŚWIADCZY TYLKO O TYM, co pisał radny, oni chcą zataić prawdę przed rodzicami !!

ta ich dwulicowość, działanie dla swojego poparcia i sondaży i WALKI ZE SZLĘZAKIEM !!



Bo ten pan radny nalezy do partii ktora metody dzialania ma zblizone do Dzierzynskiego umiech Rzucmy gownem, wygrzebmy kwitek spisany w knajpie, podsunmy gacha jakiejs kobiecie i skompromitujemy przeciwnika! A do tego jeszcze IPNy itepe umiech

Pan Nadberezny i reszta jego partyjki dziala na zasadach jakich powstydzilaby sie nawet KPZR za wasatego Gruzina umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Cybruś
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:20  
Cytuj
MANIPULACJA FAKTAMI

Nadberezny pisze:

Po pierwsze radni PiS nigdy nie sprzeciwiali się podwyżce opłat za przedszkola do 170 zł

przecież na nagraniu wyrażnie słychać, że sprzeciwiają się !! KOTULSKI mówi z Nadbereżnym, że nie opłaca się.

Ej Nadbereżny co TY GŁUCHY !! nie rób z ludzi OSŁÓW !!

 
 
 
 
~~Baron
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:24  
Cytuj
w nagraniu oprócz tych brudnych ludzi z PiSu są również inne głosy, które należy podkreślić.

Radny Kunysz, tu należą się duże brawa dla Pana Radnego, który wyraźnie mówi, ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE !! (skierowane do radnych PiSU)

Wyraźnie słychać jak radni opozycyjni proszą wręcz tych z pisu, o zastanowienie się, wysłuchanie rodziców, bo sami rodzice chcą zmiany.

Nadbereżny nie zmieniaj FAKTÓW !! wstyd jak chcesz MANIPULOWAĆ LUDZMI.

 
 
 
 
~~do Cybruś
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:34  
Cytuj
Cybruś manipulacji dokonał Pan Przytuła, a Ty pewnie nawet nie wysłuchałeś tych nagrań, przeczytaj co pisze Nuncjusz:

1. Po pierwsze radni PiS nigdy nie sprzeciwiali się podwyżce opłat za przedszkola do 170 zł. Moje wątpliwości dotyczyły faktycznej efektywności finansowej podwyżki w związku z nowym sposobem naliczania opłat oraz możliwości bezpłatnego korzystania z przedszkoli w ramach pięciu godzin postawy programowej. Przedmiotem obrad trzech komisji nie była zasadność podwyżek, ponieważ to nie budziło żadnych wątpliwości.

w nagraniu mówi Nadbereżny: "podwyżka to nie jest problem"

tylko że podwyżka musi dać efekt - w sumie to naprawdę rodzice będą wdzięczni za tę podwyżkę - bo będą płacić w taki miesiąc jak grudzień czy styczeń, jak dzieci chorują mniej niż jest obecnie bo miasto zwróci im za każdy dzień nieobecności...

A i znam takich rodziców, którzy będą trzymać dziecko tylko do 5 godzin dziennie i nawet zł nie zapłacą za cały miesiąc...
Polak potrafi umiech więc raczej niech radni nie oczekują na wielkie korzyści finansowe

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
tylko że podwyżka musi dać efekt - w sumie to naprawdę rodzice będą wdzięczni za tę podwyżkę - bo będą płacić w taki miesiąc jak grudzień czy styczeń, jak dzieci chorują mniej niż jest obecnie bo miasto zwróci im za każdy dzień nieobecności...


malo istotne detale. Faktem jest, ze cala ta trzodka klamie jak najeta.
Malo mnie interesuje kto co pisze, bo papier wszystko przyjmie. Ciekawsze jest co mowi niby publicznie, a co w zamknietym pomieszczeniu gdy zaklada, ze nikt nie poslucha umiech

No i mamy stalowowolska afere Begerowej umiech Od dzis kazdy powinien nosic ze soba dyktafon smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Cybruś
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:48  
Cytuj
hahaha czy ja jestem chory ???

czy ja mam problemy ze słuchem ???

Kolejne kazanie Nadbereżnego, GOŚCIU ja nie jestem DURNIEM !! jak chcesz wmawiać ludzią to jedz na Białoruś !!

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 13:56  
Cytuj
do Cybrus


przeciez oni nam juz Bialorus serwuja, te PiSiaki do spoly z tymi od Donalda umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zapiecek
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 16:19  
Cytuj
przeciez pan Majgier wylecial za szwindle ktore robil bez wiedzy ksiedza razem robiliby je do dzis .przeciez jemu z pod komzy ogon wystaje .faryzeusz jeden

 
 
 
 
~~prawica
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 19:54  
Cytuj
pokażcie który z nich z pisiorów jest uczciwy?

 
 
 
 
~~lewica
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 22:11  
Cytuj
...pokażcie, który z nich pełowców i lewaków jest uczciwy

 
 
 
 
~~prawica
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 22:23  
Cytuj
hehe to napisz może który z tych p... sorry rowerzystów jest prawicowyumiech chociaż dla mnie to samo co być uczciwymumiech

 
 
 
 
~~zibi
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 22:23  
Cytuj
http://www.prisonwars.pl/97399/

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
...pokażcie, który z nich pełowców i lewaków jest uczciwy


A chocby przewodniczacy Rady Miasta poprzedniej kadencji. I nie lewak prawiczku, tylko lewicowiec umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edi
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 10:17  
Cytuj
ciekawy artykuł jest dziś w SZTAFECIE, no ale dla Nadbereżnego i całego PiSu z Kotulskim to prasa i media kłamią !

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »