NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Przedszkola-radni PiS blokują kompromis,
Posty: 46
Dołączył: 1 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 19:35  
Cytuj


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 19:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 19:44  
Cytuj
za to o swoją kieszeń dbają bardzo dobrze.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rodzic
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 19:51  
Cytuj
to jest nieprawda, że radni pis blokują podwyżki - zgodę na poparcie dla 170 wyrazili Cisek Nadbereżny i Sagatowska na spotkaniu w kinie ballada więc komuś tu zależy na mąceniu i przeciwstawianiu radnych wobec rodziców

nie dajcie się manipulować

 
 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 19:55  
Cytuj
to chyba telewizja miejska zrobiła manipulację w wypowiedzi nadbereżnego !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 19:58  
Cytuj
DO rodzic

POSŁUCHAJ co ten nadbereżny mówi, PO CO PODNOSIĆ TO NIC NIE DA !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 20:03  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=bGcTsG6zxZs

good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zigi
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 20:36  
Cytuj
poza tym skarbniczka miasta miała zawał po wygłupach pisiorów

 
 
 
 
~~observer
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 20:39  
Cytuj
też to słyszałem, że pani Gdula miała zawał i leży w szpitalu, to nazywa się walka PiSu o władzę.

 
 
 
 
~~zigi
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 20:46  
Cytuj
mówi się, że już nie wróci do pracy mają jej w rzeszowie zakładać bajpasy, pewnie pisiory cieszą

 
 
 
 
~~letka
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 20:47  
Cytuj
Duszyńskiego prawie nie wykończyli w MOSIR... gość ma chyba raka i strasznie przeżywał ich "kontrole"

 
 
 
 
~~Herbuś
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 20:52  
Cytuj
Kontrole w MOSiRze nic nie wykazały, szkoda tylko Duszyńskiego.


Teraz czepiają się Muzeum i pani Lucyny Mizere, kolejna PiSu ofiara ?? walki o władze ??

 
 
 
 
~~zigi
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 20:56  
Cytuj
po trupach po władzę, mam nadzieję że miasto to przetrwa... byle do wyborów

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 21:28  
Cytuj
Kolesiostwo, nikt na głos nie mówi,ale radni bronią na głosowaniach swoich kumpli nie patrzac na dobro calego miasta

 
 
 
 
~~hop
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 21:52  
Cytuj
Pani Skarbik miała zawał - i bardzo was proszę nie piszcie pierdół jak nie wiecie - była szanowana przez wszystkich radnych od prawej do lewej - była jedną z najbardziej kompetentnych osób w urzędzie

a do zawału mógł ją doprowadzić sam styl bycia prezydenta Szlęzaka, ponieważ ona musiała osobiście wszystkiego dopilnować

 
 
 
 
~~VERBA
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 21:55  
Cytuj
o tak, zwłaszcza Kotulski, panią skarbnik bardzo lubi

 
 
 
 
~~zigi
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
Pani Skarbik miała zawał - i bardzo was proszę nie piszcie pierdół jak nie wiecie - była szanowana przez wszystkich radnych od prawej do lewej - była jedną z najbardziej kompetentnych osób w urzędzie

a do zawału mógł ją doprowadzić sam styl bycia prezydenta Szlęzaka, ponieważ ona musiała osobiście wszystkiego dopilnować


Szlęzak jakby chciał to by ją zwolnił, ale pewnie nie wiesz co pisiory ostatnio wyczyniały u niej...

 
 
 
 
~~hop
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 22:43  
Cytuj
zigi nie pieprz bo to już poniżej jakiegokolwiek poziomu... znam osobiście panią G. - i przez wszystkie lata przy tworzeniu budżetu miała ciężkie chwile... a Szlęzak by jej nigdy nie zwolnił bo tylko ona jest w stanie opanować cały burdel finansowy który jest w mieście ... jest wyjątkową specjalistką w urzedzie...
a dziś pisanie że to przez jakiegoś radnego to naprawdę śmieszne - ona swoją wiedza gasiła każdego radnego tej i poprzednich kadencji...

 
 
 
 
~~zigi
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
zigi nie pieprz bo to już poniżej jakiegokolwiek poziomu... znam osobiście panią G. - i przez wszystkie lata przy tworzeniu budżetu miała ciężkie chwile... a Szlęzak by jej nigdy nie zwolnił bo tylko ona jest w stanie opanować cały burdel finansowy który jest w mieście ... jest wyjątkową specjalistką w urzedzie...
a dziś pisanie że to przez jakiegoś radnego to naprawdę śmieszne - ona swoją wiedza gasiła każdego radnego tej i poprzednich kadencji...



nie chcę pisać o niej źle, ale ją zanm doskonale i nie opowiadaj tu bajek... wiem też jak teraz było i jak ją traktowali i tyle... wydaje Ci się dużo a jedno wielkie g.. wiesz heh co za poziom

 
 
 
 
~~hop
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 22:55  
Cytuj
zigi jeśli jesteś jednym z radnych ( a pewnie tak ... to Ty gó..o wiesz ) bo to co wam na komisach i w urzędzie to swoje - a co innego znać kogoś po przyjacielsku ...

proponuję aby admin zamknął temat i tak naprawdę skasował te posty - ponieważ dotyczą osoby prywatnej która trafiła do szpitala i gierki radnych są tu bardzo nie na miejscu - śmieszna próba grania polityki przeciwko komukolwiek na chorobie uczciwej kobiety...

 
 
 
 
~~zigi
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 23:09  
Cytuj
jednak musisz czytać wprost sam słyszałem jak narzekała na dwóch radnych i nie był to kotulski bo do niego jest przyzwyczajona a nie znasz po przyjacielsku bo nie powidziała akurat przy Toboie tego więc zamilcz, lubię ją, ale te peany są też nie na miejscu i robisz jej krzywdę, a radnym nie jestem broń mnie Panie Bożeumiech

 
 
 
 
~~prawica
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 23:13  
Cytuj
ładne rzeczy to WSE kształci aż takich specjalistów

 
 
 
 
~~observer
ff
Wysłany: 1 Gru 2009r. 23:27  
Cytuj
PiS manipuluje rodzicami

 
 
 
 
~~WERS
ff
Wysłany: 2 Gru 2009r. 05:51  
Cytuj
NIECH PIS ODCZEPI SIĘ OD PRZEDSZKOLI !! oni ludzi wykorzystują, w balladzie nie widzieliście jak pchali sie do kamer

 
 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2009r. 07:05  
Cytuj
CYTAT
NIECH PIS ODCZEPI SIĘ OD PRZEDSZKOLI !! oni ludzi wykorzystują, w balladzie nie widzieliście jak pchali sie do kamer


Widzę, że komuś bardzo zależny na skłóceniu rodziców przedszkolaków z niektórymi radnymi (w szczególności z PiSu). Ale od początku jestem zainteresowany tą sprawą i wiem, tak jak pozostali rodzice, którzy regularnie przychodzą na organizowane w sprawie ratowania przedszkoli spotkania,l jakie stanowisko w tej sprawie prezentuje choćby Nadbereżny.
Nie będę tego tłumaczył, bo to nie miejsce do tego, z resztą nie raz było to tłumaczone, dlaczego podwyżki przytoczone na pierwszym filmie mogą okazać się nieskuteczne. Zainteresowani losem przedszkoli (rodzice, nauczyciele, pracownicy administracyjni)dokładnie wiedzą, gdzie leży problem i kto nie chce kompromisu. Mam nadzieję, że na dzisiejszym spotkaniu ze Szlęzakiem - o ile do niego dojdzie - zapadną pozytywne dla zainteresowanych decyzje.
Co do samego Nadbereżnego, to póki znałem go z przekazu medialnego też uważałem go za szczyla, który tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia o samorządzie. Jednak sprawa przedszkoli, jego zaangażowanie, wiedza w tym temacie zaskoczyła mnie.
Natomiast "pchać się do kamery" w Balladzie mógł każdy radny, który wówczas tam był. I tak naprawdę to Nadbereżny, jako jeden z nielicznych sensownie, bez populizmu wypowiadał się.
Nikt, kto interesuje się sprawa prywatyzacji przedszkoli nie uwierzy w takie marne jak ten temat prowokacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Olik
ff
Wysłany: 2 Gru 2009r. 07:55  
Cytuj
z wypowiedzi nadbereżnego widać, kto blokuje kompromis, nie dziwie się zaczęła sie walka o prezydenturę

 
 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »