NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Przedszkola-radni PiS blokują kompromis,
~~jaaa
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 09:30  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=321630

tu jakaś osoba podała nagranie z calej sesji do wysluchNIA..

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 09:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~Real
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 09:36  
Cytuj
skopiowane z: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=321630

Szanowni Państwo, tak jak zapowiedziałem po spotkaniu z prezydentem, przedstawiam Państwu pełen zapis nagrania połączonych komisji Budżetu i Finansów, komisji Rodziny, Opieki Społecznej i Zdrowia oraz komisji Oświaty, Kultury i Sportu. Komisja bez kamer, bez publiczności. Radni szczerze mówią, co myślą o podwyżce za przedszkola i kompromisie z prezydentem. Dowiedzą się Państwo, że to radni Prawa i Sprawiedliwości blokowali kompromisową uchwałę, proszę wsłuchać się wyraźnie, co mówili 20 listopada, to samo radny Lucjusz Nadbereżny przypominał dzień przed spotkaniem z rodzicami w kinie Ballada dla Telewizji Miejskiej. Kompromis mógł być wypracowany już miesiąc temu, ale radni PiS chcieli wykorzystywać sytuację do walki z prezydentem kosztem rodziców. To samo tyczy się radnego Janusza Kotulskiego, Marii Rehorowskiej i pozostałych radnych, którzy są w koalicji z PiS. Radni nie chcieli dopuścić do podjęcia uchwały, przez komisję.
Zapis nagrania pochodzi z protokołu posiedzenia komisji. Plik podzielony został na 8 części ze względu na ograniczony czas na kanale YOUTUBE.
Pytanie, jakie było postawione: Która z komisji wychodzi z inicjatywą uchwałodawczą dotyczącą podwyżki opłat za przedszkola i żłobek w wysokości 170 zł.
Radni Prawa i Sprawiedliwości, którzy mają większość w radzie wraz z radnymi Stalowa Wola Naprzód Janusza Kotulskiego i Forum Mieszkańców blokowali podjęcie przez komisje inicjatywy uchwałodawczej dotyczącej opłat za przedszkola i żłobek. Każde głosowanie kończyło się impasem, czyli radni PiS i ich koalicjanci nie chcieli dojść do porozumienia z Platformą Obywatelską, SiPem i SLD.

CZĘŚĆ 1



CZĘŚĆ 2



CZĘŚĆ 3



CZĘŚĆ 4



CZĘŚĆ 5



CZĘŚĆ 6



CZĘŚĆ 7



CZĘŚĆ 8 -ostatnia


 
 
 
 
~~riki
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 09:58  
Cytuj
Brawo Nadbereżny ! odsłuchałem tych nagrań i jako jedyny mówi prawdę, że sama podwyżka nie wystarczy i trzeba szukać dalej jakiegoś rozwiązania i powiedział wyraźnie, że podwyżka nie jest problemem... komuś akcja przeciwko Nadbereznemu kompletnie nie wyszła - bo działa na jego korzyść umiech

od samego początku byłem wśród rodziców aktywnych w obronie przedszkoli... od samego początku widziałem jak działa radny Nadbereżny i mogę tylko powiedzieć jedno: dziękuję...

a radny z PO który wykorzystuje tę sprawę do walki politycznej - bez komentarza - ale skompromitował się Pan atakując PiS na spotkaniu z rodzicami i prezydentem. Nikt poza panem nie używa argumentów politycznych - widać dokładnie, że to Panu zależy na efekcie politycznym w całej tej przykrej dla nad rodziców sprawie...

 
 
 
 
~~seba
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:00  
Cytuj
Nadbereżny i całe PiS to było skur... jak można było blokować KOMPROMIS ???

 
 
 
 
~~riki
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:03  
Cytuj
seba przesłuchaj taśm prawdy umiech kompromisu nie było jeszcze wtedy żadnego, bo szlęzak powiedział, że nie będzie z nikim rozmawiał, Prawda jest taka że Szlęzakowi zmiękły nogi po spotkaniu w balladzie i teraz go wszystko zadowoli byleby rodzice referendum nie robili...
sejsa jest ponoc 11 grudnia o 9 ... wtedy bedzie widac jak glosuja radni

 
 
 
 
~~seba
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:07  
Cytuj
riki, już wiadomo jak zagłosują, bo sie skompromitowali ! inaczej nie mogą postąpić, ale FAKT jest FAKTEM blokowali uchwałę, Sagatowska mało co niezaktusiła się z Kotulskim. Prezydent mówił jakby była ta uchwała były by kolejne środki, ale PiS wolał walczyć z prezydentem i chciał pokazać jak troszczy się o przedszkolaków. TAKIE POSTĘPOWANIE TO SKURWY...O

 
 
 
 
~~do seba
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:22  
Cytuj
Chłopie skur******* jest wykorzystywanie tej sprawy do celów politycznych walki PO z PiSem ... a radny Przytuła to jak Ziobro prawie gwóźdź do trumny PiS trzyma... ale za to że wmieszał politykę do sprawy rodziców i przedszkoli to sam do swojej trumny politycznej wbił gwoździa ... jako rodzice nie zapomni próby wykorzystania nas przez PO do walki politycznej!

 
 
 
 
~~seba
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:29  
Cytuj
Śledzę tą sprawę i widziałem jak pchali się do kamer, nawet to co pisali w SZTAFECIE, Rogowski, Janikowa, radni powiatowi, którzy nic nie mogą prawnie zrobić lansowali się, kto siedział w pierwszych rzędach ?? samo PiS i kto tu wykorzystuje rodziców do waliki politycznej ?? radni PiSu cały czas tłumaczyli że uchwała jest niepotrzebna, nie chcieli dialogu, kompromisu a te nagrania są dowodem na to.

 
 
 
 
~~VERBA
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:33  
Cytuj
Posłuchajcie radnego Kunysza, radną Ewe Kosak, panią doktor Małgorzatę Ignarską, co mówią, A CI WREDNI PISOWCY NAWET NIE CHCĄ SŁUCHAĆ !!! chcą unikać tematu !! nie chcą KOMPROMISU ,chcą walki z prezydentem ! kosztem rodziców i przedszkolaków. Jak można pisaćże radny z PO Przytułe zrobił źle, on pokazał prawdę jak postępował PiS. brawo panie radny.

 
 
 
 
~~do seba
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:35  
Cytuj
mam dziwne wrażenie że seba to działacz PO może nawet radny ... ale mniejszy z tym moją ulubioną frakcją na pewno nie jest pis... ale w tej sprawie to radni pis byli z rodzicami od początku i dlatego przychodzili na każde spotkanie z rodzicami - dlaczego inni radni nawet się w korytarzu nie pokazali ? pozatym ja nawet do konca nie wiem ktory radny jest z jakiej opcji - ale kojarze tych ktorzy nas wpsierali

a to nagranie pokazuje bardzo wyraznie odwage myslenia wielu z nich a dyskwalifikuje w sumie jednego radnego - autora filmików, który całą sprawę chciał wykorzystać politycznie

 
 
 
 
~~kiebon
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:45  
Cytuj
Vinci przytula Cię ktoś od czasu do czasu ?

 
 
 
 
~~mamka
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:55  
Cytuj
Powiem tak: bardzo mi przykro, że radny Przytuła, która zaczynał akcję z przedszkolami nagle zaczął wykorzystywać całą tę sprawę politycznie. Czuję się oszukana i sama wykorzystana przez tego radnego. Pierwsze sygnały zobaczyłam w kinie ballada - kiedy wyszedł na środek i powiedział tylko, że się dziwi że nas tak dużo... ale zachowanie na ostatnim spotkaniu kiedy wyskoczył z polityką na koniec atakując PiS, pokazało o co tak naprawdę chodzi...

te nagrania, filmiki jakieś komentarze to już zwieńczenie akcji politycznej na rodzicach ze strony pana Przytuły...

naprawdę mi przykro, bo pamiętam jak rozmawialiśmy po pierwszym spotkaniu w urzędzie miasta i wydawało się, że ma Pan naprawdę czyste intencje... a tu POlityka :(

 
 
 
 
~~zatorze
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:56  
Cytuj
Należą się podziękowania za obronę, panu radnemu Kunyszowi, związkowcowi, pani Grobel Proszowskiej, Ignarskiej, Kosak. To były głosy PRAWDY ! nie było ludzi, kamer oni przecież mówili od siebie, od serca ! w interesie mieszkańców, przedszkolaków !!

 
 
 
 
~~ludek
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:57  
Cytuj
DO mamka, a radni ogólnie to nie politycy ? czy na ten czas sprawy przedszkola, oni już nie są politykami, co za bzdury !

 
 
 
 
~~mamka
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 11:03  
Cytuj
pewnie że są politykami ale nie POlitykami, to znaczy myslalem że nie beda wykorzystywać te sprawę do brudnej walki politycznej - a niestety jeden radny Przytuła się wyłamał i zaczął szarżować językiem walki przeciwko innym radnym... żenujące i jeżeli komuś chodziło o brak kompromisu to chyba radnemu Przytule - bo jak to może wpłynąć na wewnętrzne sprawy radnych ? na pewno lepiej już w tym ich kotle nie będzie

 
 
 
 
~~Ewwa
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 11:06  
Cytuj
BRAWO PANI RADNA IGNARSKA !!


 
 
 
 
~~Artur
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 11:14  
Cytuj
wystarczy przeczytać sobie ostatnią SZTAFETĘ, strona 5, artykuł: RODZICE SIĘ SKARŻYLI, RADNI SIĘ LANSOWALI umiech

Polecam umiech tam dowiecie się całej prawdy, przynajmniej w gazecie prawdę napiszą, bo te wpisy wszystkie są niewiarygodne, i mam przypuszczenie że piszą je jakieś 2 - 3 osoby zmieniając nicka.

Dla mnie ten portal nie jest wiarygodny.

 
 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 11:26  
Cytuj
Jeśli chcecie rozwiązać problem to rozpocznijcie wskrzeszenie Stalina ani PO,PiS i inna banda w tym wam nie pomogacool
A wujaszek dałby rade rozwiązać problem.ok

 
 
 
 
~~Karol
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
wystarczy przeczytać sobie ostatnią SZTAFETĘ, strona 5, artykuł: RODZICE SIĘ SKARŻYLI, RADNI SIĘ LANSOWALI umiech

Polecam umiech tam dowiecie się całej prawdy, przynajmniej w gazecie prawdę napiszą, bo te wpisy wszystkie są niewiarygodne, i mam przypuszczenie że piszą je jakieś 2 - 3 osoby zmieniając nicka.

Dla mnie ten portal nie jest wiarygodny.


Jakby w Sztafecie napisali, że gówno pachnie też byś się na nich powoływał? Byłem w balladzie i widziałem, jak to wyglądało. Oprócz radnych z PiSu, był tylko Przytuła, innych nie widziałem. Sam prowadzący z TVN zachęcał ich do podejścia do kamery, Przytuła tez mógł podejść i swoje zdanie wyrazić. Nie zrobił tego, bo koleś nie potrafi się dobrze wysłowić. Jak słuchałem na jednaj z sesji Rady Miasta, jak czyta list od poseł Butryn, to mnie krew zalewała. Dukał jak pierwszoklasista. I on jest od 3 lat radnym??!! WSTYD!! Do pięt Nadbereżnemu nie dorasta!! Próbuje nadrabiać internetowymi wpisami i szczuciem na PiS.
Kto od początku interesuje się sprawą przedszkoli ten zna całość sprawy. Posłuchajcie jeszcze raz dokładnie co mówi Nadbereżny na tych nagraniach.

 
 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 12:30  
Cytuj
Karol, już dawno pisałem, że ludzie PO oraz wielu sympatyków tej formacji politycznej podczas pisania popełniają karygodne błędy ortograficzne, językowe, stylistyczne, gramatyczne, a podczas mówienia charakteryzują się wadą wymowy, głównie tzw. reraniem smiech2
Dziwie się tylko, że i w Stalowej Woli naśladują górę, przecież mają polonistkę jako posłankę, to powinna ich nauczyć mówienia i pisania.
W przedszkolach dzieci uczą się mówić. Może dlatego chcą je zlikwidować czy sprywatyzować, bo to jeden diabeł, bo sami mają złe wspomnienia z dzieciństwa?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ert
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 13:32  
Cytuj
prawda jest na taśmach, nawet słowa na nagraniu potraficie zmieniać na tym forum, wasze produkowanie się, nic nie da, radni PiS lansują się i jeszcze wykorzystują rodziców przedszkolaków, dbają o interes kościoła i swój własny umiech

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
Jakby w Sztafecie napisali, że gówno pachnie...

no przecież gówno pachnie, tyle że brzydko smiech2smiech2smiech2
smród to rodzaj zapachu :cwaniak:

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zibi
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 16:18  
Cytuj
radno P{iS pokazali jedno dobitnie im te przedszkola są potrzebne i cały konflikt, który nadmuchują do walki ze Szlęzakiem i chcą by trwał bo dalej chcą prowadzić grę polityczną, nawet kosztem dzieci

 
 
 
 
~~Ola
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 18:55  
Cytuj
ja głosowałam na Sagatowską i się bardzo pomyliłam, nigdy więcej na te babę, na nadbereżnego nie głosowałam i mam czyste sumienie, a ci co mnie obrażają niech się najpierw z pisu wypisząumiech

 
 
 
 
~~Galileo
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 19:03  
Cytuj
No tak, radni PiS dają przykład jak wdrażać Przykazania w życie... Żenujące!

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »