NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
sklep wzorcowy, nowosc
~~rychu
ff
Wysłany: 27 Lis 2007r. 23:46  
Cytuj
Co sadzicie o tym sklepie po "przemeblowaniu" bo ten ruch "wejscie-wyjscie i kasa" to jakiś odjazd albo zart NO JAKBY NIE BYłO TO SKLEP WZORCOWY

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2007r. 23:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 27 Lis 2007r. 23:56  
Cytuj
Zapomnialem dodać ze plus to jedna kolejka ale tyle samo ekspedientek co bylo czesc tych kobiet kieruje ruchem w sklepie i coraz mniej ludzi tu kupuje

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 03:30  
Cytuj
Jak dla mnie, to wymyślił jakiś idiota. A bramka wejściowa nadaje się do śmiechu warte smiech2 Już nie wspomnę, że teraz będą im więcej kradli w tym sklepie. Ale pewnie zrobili to po to, żeby zwolnić połowę personelu. Teraz pewnie świetna atmosfera panuje u nich w pracy. Współczuję...

 
 
 
 
~~POOL
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 10:30  
Cytuj
Pewnie wymyślił to personel,który grzeje pupki na fotelach,a tam chodzą gnoje i patrzą co zapierniczyć.
Niech sobie ten personel popracuje kilka dni na lukaniu różnych typków i małolatów jak i nobliwych pań ,które również mają lepkie rączęta.
To samo tyczy się sklepu Nr.6 na Sierpnia,przychodzą różne typki(pershing)i co te kobitki mają zrobić?
URZĘDASY !!!!!
MYŚLENIE NIE BOLI.

 
 
 
 
~~bogdan
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 13:09  
Cytuj
A ja byłem we wzorcowym i mi się podoba ten sklep no pewnie zakosić tez tam można ale to nie dlamnie

 
 
 
 
~~bodziu
ff
Wysłany: 28 Lis 2007r. 20:27  
Cytuj
Ten sklep po remoncie to całkiem całkiem moja mama tam kupuje i go teraz chwali

 
 
 
 
~~tadek
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 21:56  
Cytuj
No jak wam się podoba ten sklep Wzorcowy po remoncie bo mnie OK good

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 15:39  
Cytuj
w sobote poszedlem na drobne zakupy do tego sklepu kupilem cos tam na kolacje a ze pale to kupilem i papierosy po dojsciu do domu chcialem sobie zapalic i tu sie przejechalem po otwarciu paczki zamiast papierosow zastalem pociety atlas geograficzny :szok: wiec poszedlem zlozyc reklamacje a tu nastepny szok:szok: pani stwierdzila na samym wstepie ze mieli juz taki przypadek rok temu i zadnej wymiany wadliwego towaru nie robili ani nie zwracali pieniedzy potem pani powiedziala ze trzeba bylo rozpakowac przy kasie i nie bylo by problemu wiec zapytalem co teraz pani powiedziala ze jutro bedzie kierowniczka i z nia to wyjanil wiec poszedlem na drugi dzien a tu co:szok::szok:zapytalem pewna pania o kierowniczke tej pani dzien wczesniej nie bylo i co uslyszalem ze kierowniczki nie ma a po drugie to ja wczoraj zadnych papierosow nie kupowalem bo unich takich papierosow w tej cenie nie ma zapytanie? i badz tu madry co wy nato

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 15:53  
Cytuj
Jaki z tego morał wypływa? Nie pal - będziesz zdrowszy i nerwów sobie oszczędzisz good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:54  
Cytuj
Kiedyś wzorcowy miał klimat. Wchodze do sklepu ide do dzaiłu z napojami i mówie poprosze orenżade na miejscu a pani do mnie NA MONOPOLOWYM i to juz koniec mojej histori... dziękuje good

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ekhm
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
w sobote poszedlem na drobne zakupy do tego sklepu kupilem cos tam na kolacje a ze pale to kupilem i papierosy po dojsciu do domu chcialem sobie zapalic i tu sie przejechalem po otwarciu paczki zamiast papierosow zastalem pociety atlas geograficzny (...)



to nie sklep cie zrobil w bambuko tylko jakis cwaniak. kiedys slyszalem jak koles chwalil sie ze robi taki numer ze ma spreparowany karton fajek w reklamoce, robi normalnie zakupy, prosi karton fajek, na koniec mowi ze zapomnial kasy i zwraca towar podmieniajac karton a pozniej ty kupujesz atlas geograficzny.
przykre.
morał z tej historii: palenie nie poplaca

a swoja drogą jakbys poskrecal ten atlas i spalil to byloby to zdrowsze niz caly ten syf z fajek.

pzdr

 
 
 
 
~~bolo
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 10:33  
Cytuj
A który to ten wzorcowy??

 
 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
A który to ten wzorcowy??


~bolo,
sklep nr 7 na Staszica http://www.spolem-pss.pl/placowki_detaliczne.html
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gostek
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 11:19  
Cytuj
ten sklep to jeden wielki syf!!! nie kupujcie tam!!! wiem cos o tym bo mieszkam nad tym sklepem!!!

 
 
 
 
~~ECHO2
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 11:33  
Cytuj
Ten sklep to jedna wielka pomyłka. Mały wybór artykułów , na stoisku wędliniarskim trafia się mocno klejąca kiełbasa , a i reszta wędlin pozostawia wiele do życzenia. Wiem , że to nie wina ekspedientek bo one mają tylko sprzedawać. A jeśli już to robią to niech chociaż będą miłe, bo oprócz najstarszej pani (chyba Ania ma na imię)to prawie cała reszta pań sprawia wrażenie jakby były tam na zesłaniu.
Mieszkam w pobliżu więc często korzystam z tego "wzorcowego" sklepu. Staram się jednak omijać go szerokim łukiem.
A wiecie co mnie najbardziej wkurza??? Kiedy po godzinie 6 rano ludzie pracujący chcą kupić świeże pieczywo a kasy blokują starsze panie, które po zakupie pieczywa udają się z nim do pobliskiego kościoła. Nie wiem czy jakby wracały to już brakuje bułeczek czy może będą już nieświeże???

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
A wiecie co mnie najbardziej wkurza??? Kiedy po godzinie 6 rano ludzie pracujący chcą kupić świeże pieczywo a kasy blokują starsze panie, które po zakupie pieczywa udają się z nim do pobliskiego kościoła. Nie wiem czy jakby wracały to już brakuje bułeczek czy może będą już nieświeże???


Może idą je święcić przed spożyciem smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 11:58  
Cytuj
ja tam kiedys 100 lat temusmiech2 poznałem zaj*bistą dupę praktykantke z ekonomika i o mały włos.....smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nika
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A wiecie co mnie najbardziej wkurza??? Kiedy po godzinie 6 rano ludzie pracujący chcą kupić świeże pieczywo a kasy blokują starsze panie, które po zakupie pieczywa udają się z nim do pobliskiego kościoła. Nie wiem czy jakby wracały to już brakuje bułeczek czy może będą już nieświeże???


Może idą je święcić przed spożyciem smiech2



smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
gratuluję!!!świetny komentarz!!!cool girl
na marginesie....sklep beznadziejny,zle zorganizowany,towaru mało,wędliny nieświeże najczęściej.....wieczorem pustki na półkach jak za "komuny"
a panie....hmmm...tak,jestem pewna ze są tam zesłane za kare chyba.....a'sexualny totalnie stosunek do pracy i klienta..
choć są wyjątki...

 
 
 
 
~~pepsi
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
Jägermeister
ja tam kiedys 100 lat temusmiech2 poznałem zaj*bistą dupę praktykantke z ekonomika i o mały włos.....




A czy to przypadkiem nie była Dorotka ?good

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jägermeister
ja tam kiedys 100 lat temusmiech2 poznałem zaj*bistą dupę praktykantke z ekonomika i o mały włos.....




A czy to przypadkiem nie była Dorotka ?good


eee nie smiech2smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »