NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Mamy swoją DODĘ !!!,
~~I.S.
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 15:37  
Cytuj
Zawsze mówiłem ,że w Stalowej Woli są piekne dziewczyny...i tak jest w istocie- wiem co mówię.
Dziś nas odwiedzila- wyszła jeszcze piękniejsza.
Zgadnijcie o kim mówie? Nagroda czeka - serio!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 15:37  
Cytuj

 
 
 
 
~~krk
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 15:45  
Cytuj
ZIMA HEHE. tez na cztery litery i tez piekna smiech2 chociaz to pierwsze to :/ smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 16:02  
Cytuj
bystrzacha z ciebie?!?! - dziadek o chlebie , babka o niebie....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 18:16  
Cytuj
a nagroda gdzie?

 
 
 
 
~~I.S.
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 18:49  
Cytuj
póki co ,nie ma za co- nagroda bedzie na bank!!!/moje slowo wazniejsze od pieniedzy/

 
 
 
 
~~don J.
ff
Wysłany: 1 Gru 2007r. 05:37  
Cytuj
Zgadzam sie z I.S. -jest!!!. Kiedys chodziłem za nią w tesco z pół godz, aż mi zniknęła ,bo sie zagapiłem- znajdę ją, bo już wiem ,że jest z St.W.

 
 
 
 
~~milus
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 14:47  
Cytuj
ja ją znam ,hehehe i nie powiem wam...

 
 
 
 
~~fanfantulipan
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 13:42  
Cytuj
TO JAGODA!!!!!!!!!!!! ide po nagrode.

 
 
 
 
~~`
ff
Wysłany: 4 Gru 2007r. 15:33  
Cytuj
TO JAGODA!!!!!!!!!!!! ide po nagrode.

czy chodzi o te barmanke z irish??
rozumu tyle co Doda, moze mniej. Idzcie zobaczcie ocencie.

 
 
 
 
~~już mąż.
ff
Wysłany: 11 Gru 2007r. 14:54  
Cytuj
rozumem ,to dziś nikt nie błyszczy-nastała era niewolników - j.w. rowniez do nich nalezy, czy chce czy nie.
Tak w skrocie: słodkie zycie ,słono kosztuje - tu tkwi przyczyna nadrzedna ,tego stanu rzeczy.

Uroda jest sprzymierzencem jej własciciela- ZAWSZE!!!DODA JEST SUPER!!!/tylko zazrdosnice mowią inaczej/

 
 
 
 
~~gabi
ff
Wysłany: 11 Gru 2007r. 15:15  
Cytuj
dokładnie panie męzu zgadzam sie z toba. Doda jest zajebista.w cale nie jest glupia i beznadziejna po prostu ma wszystko w dupie i nie przejmuje sie takimi ludzmi jak Ci ktorzy tak twierdza. Zna swoja wartos i stac ja na wiele .nie jedna panna by tak chciala wygladac choc w malym stopniu i nie piszcie ze nie good

 
 
 
 
~~a
ff
Wysłany: 11 Gru 2007r. 17:39  
Cytuj
a ja powiem tak: gdyby nie jedna bylo stac na takie kosmetyki, odziez i powiekszenie biustu zapewniam ze duzo lepiej by kazda jedna wygladala(nie od niej odnosnie ale swojego wygladu), trzeba przyznac ze potrafi sie lansowac, ale nie zawsze ma wyczucie, umiar i takt i szkoda ze tego nie potrafi wykorzystac zapewne duzo lepiej by wypadala, i jeszcze jedno czy ktos widzial ja bez makijazu bez wyzywajacego stroju? no wlasnie?!pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2007r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
Doda jest zajebista.w cale nie jest glupia i beznadziejna po prostu ma wszystko w dupie...

Trochę jednak mogłaby mieć również w głowie jezyk
ps
A mówiąc za klasykiem - To jest Doda na miarę naszych możliwości. My tą Dodą otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasza Doda, przez nas wyhodowana i to nie jest nasze ostatnie słowo!

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ps_user@wp.pl
ff
Wysłany: 12 Gru 2007r. 16:55  
Cytuj
Jesli oceniacie ludzi po wygladzie, to gratuluje. Jezeli chodzi o Dode to jest to inteligentna osoba i bardzo dobra aktorka. A ze obrala taka droge a nie inna to jej wybor.
Jak juz piszesz o kims to miej odwage sie podpisac, bo ktos moze cie ocenic n.p. jako tchorza.

 
 
 
 
~~cris
ff
Wysłany: 12 Gru 2007r. 19:46  
Cytuj
Takie dziewczyny jak Doda , NASZA również, stworzone zostały dla miłości- kazdy kto sadzi inaczej jest.... ugryzlem sie w jezyk

 
 
 
 
~~blondi
ff
Wysłany: 14 Gru 2007r. 15:43  
Cytuj
cris- fajnie pomarzyć , co???

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 14:54  
Cytuj
a gdzie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 15:52  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Lut 2008r. 11:50  
Cytuj
:wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 21:13  
Cytuj
o co chodzi?

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »