NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
fryzura na studniówkę,
~~"niby-uczesana"
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 12:22  
Cytuj
Zakład Ilona jest najlepszy ale w kategorii nagorsza fryzura... Po 4 godzinach siedzenia i niby czesania wyszłam biedniejsza o 160 zł, a w domu poprostu umyłam włosy i sama się uczesałam na studniówkę. Dziewczyny nie dajcie się skusić....Nikt tam nie ma pojęcia o efektownym uczesaniu....zwłaszcza ta ...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 12:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 16:57  
Cytuj
To poco tam przyszłas jak mogłaś sie sama uczesac
w jeszcze okropniejszą fryzure. a poza tym to ja juz nie chce mowic jak ty w tej swojej fryz wyglądałas ale najlepiej wiesniarze w tymgood co sama sobie zrobigoodgood

 
 
 
 
~~mariolka
ff
Wysłany: 8 Gru 2007r. 20:33  
Cytuj
Hejka
W Pracowni Fryzur MB można liczyć na coś oryginalnego. Same możecie sprawdzić www.pracowniafryzur.pl. Czeszą nowocześnie tzn. nie ma "typówki".
Udanych studniówek( ja już mam za sobą).
Pozdr.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 15:31  
Cytuj
Zakład Ilona jest najlepszy ale w kategorii nagorsza fryzura... Po 4 godzinach siedzenia i niby czesania wyszłam biedniejsza o 160 zł, a w domu poprostu umyłam włosy i sama się uczesałam na studniówkę. Dziewczyny nie dajcie się skusić....Nikt tam nie ma pojęcia o efektownym uczesaniu....zwłaszcza ta ...


Zmieńcie w końcu temat bo to już się staje nudne .Widać że to pisze ciągle ta sama prymitywna osoba

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 16:23  
Cytuj
cytujemy tak
CYTAT
CYTAT
tresc

 
 
 
 
~~stała klientka
ff
Wysłany: 16 Gru 2007r. 23:00  
Cytuj
Jestem stałą klientką salonu Pani Ilony od ponad 20 lat. Przez ten okres nie zdarzyło się ani razu żebym była niezadowolona z Jej usług. Wydaje mi się że krytyczne uwagi na temat salonów Pani Ilony piszą osoby dla których stanowi Ona dużą konkurencję. Pomimo tak wielu zakładów fryzjerskich w naszym mieście mało która fryzjerka może poszczycić się prowadzeniem aż 2 salonów w bardzo profesjonalny sposób.
Trzymać tak dalej Pani Ilono! Serdecznie pozdrawiam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Gru 2007r. 23:30  
Cytuj
przypomniała mi się piosenka good

"ile słodyczy jest w słowie ..."

 
 
 
 
~~iwona
ff
Wysłany: 17 Gru 2007r. 13:24  
Cytuj
Całkowicie zgadzam sie z opinią niby-uczesanej. Skorzystałam raz z usług zakładu ILONA i na pewno więcej tam nie wróce. Podczas wizyty w salonie fryzjerka cały czas głośno narzekała że mam słabe i cienkie włosy i wręcz wysmiewała się ze mnie. Po wyjściu od fryzjera okazało się, że moja fryzura wyglada jeszcze gorzej niż przed - żadnego pozytywnego efektu wizyty nie zauważyłam mimo iz wydałam 25 zł. Przy następnej wizycie w innym zakaładze (dodam tańszym) fryzjerka była mocno zdziwiona, ze stan mojej fryzury zawdzięczam usłudze fryzjerskiej (nierówności, schody itp..) nie polecam tego salonu. (na marginesie dodam, że z moja opinią zgodziło się kilka znanych mi osób; które korzystały z tego jakże ceniącego swoje usługi zakładu)

 
 
 
 
~~Kaja
ff
Wysłany: 18 Gru 2007r. 08:38  
Cytuj
Popieram moją przedmówczynię,no bo jak "profesjonalny" fryzjer może naśmiewać się i wykpiwać włosy klientki to wręcz karygodne!!pewnie,że z gęstych włosów łatwiej zrobić fryzurkę i pewnie na tym kończą się zdolności tej pani Ilony,a jak coś nie wychodzi to najlepiej zgonić na włosy klientki, no cóż jak to się mówi"złej baletnicy to i majtki w tańcu przeszkadzają" żenada

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »