NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Oszustwa cenowe w TESCO Stalowa Wola,
~~konsument
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 07:49  
Cytuj
Ostatnio kupowałem kalendarzyk adwentowy w TESCO w Stalowej Wol, cena na aleji promocjnej była 2,99 zł, jakiez było moje zdziwienie gdy po otrzymaniu rachunku w kasie zauważyłem 11.99 zł. Udałem się do punktu obsługii klienta. Z panią z obsługii poszedłem na sklep, cena uległa już zmianie na 4.99 zł. Przy przyłożeniu towaru pod czytnik czytnik wybijał dalej 11.99 zł. Bez rzadnych dyskusji zwrócono mi całą kwote za wyżej wymieniony towar. Ludzie nie dajcie się nabraż na promocje w Tesco, a lepiej zrobicie jak tam wogóle nie pójdziecie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 07:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~qwa
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 10:19  
Cytuj
popieram przedmówcę- byłem tylko raz i to o jeden raz za dużo.to sklep aj waj- wole nasze społemowskie, ale durny p.... zawsze sie da omamić, tak to juz z nami jest.Swój to prywaciaż, wiec lepiej go ominąć i zanieść w zebach ostatni grosz aj waj.

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 15:02  
Cytuj
Dla rozsadnych ludzi sa czytniki"SPRAWDZ CENE" ale buractwo jak zobaczy napis PROMOCJA to pcha do wózków ile tylko sie da PROMOCJE SA DLA JELENI

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 21:10  
Cytuj
pis tez był w promocji a szczególnie bladek i buractwo zaraz dawać głosować na niego a teraz okazuje się że powinien być przeceniony

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 21:40  
Cytuj
za każdym razem trzeba dokładnie sprawdzać paragon. Na 10 razy 4 to próba pompy. A no i jeszcze wagi na kasach to czyste oszustwo - nie są tarowane na woreczki foliowe.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 22:04  
Cytuj
Jak to???

 
 
 
 
~~rep
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 10:14  
Cytuj
Normalnie. Na półce jest napisane "promocja", wkładasz do wózka, jedziesz do kasy, placisz, patrzysz a cena z kosmosu. Pani w kasie mówi że tak jest w systemie. Pani w obsłudze klienta mówi że tak jest w systemie, opieprza cie że promocja jest na Coca-cole, sprite, fante ale nie na Coca-cole lite Oddaje Ci kasę i papa. Ale ilu osobom chce się latać między kasami.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 18:26  
Cytuj
ooooooooooooooo

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 19:36  
Cytuj
dla zainteresowmnych SIEC TESCO -WLASCICIE ZYDEK- MACIE ODPOWIEDZ:wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 17:09  
Cytuj
smiech2

 
 
 
 
~~ocset
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 17:51  
Cytuj
Kazimierz Wielki sprowadził żydów do Polski, ze względu na ich talent do handlu. Już wtedy było wiadomo, że takie pomysły jak Społem to nieporozumienie.

 
 
 
 
~~ojej
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 18:38  
Cytuj
Straszne to co piszesz i pewnie było to zrobione specjalnie Na tyle produktów co jest w tesco napewno duzo cen sie nie zgadza i nie raz bylo tak ze system zmenił cenę na nieodpowiednią są od tego tam zatrudnieni ludzie ktorzy kontrolują ceny lecz nie sa wstanie sprawdzic wszystkich produktów a ze Ci zwrócili kase za produkt to jestes frajer za taki incydent dostaje się podwójną roznicę ceny a ze roznica byla duza dales sie sam w ciula zrobic jezyk

 
 
 
 
~~paranoja
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 16:32  
Cytuj
W Tesco skladalam juz dwa razy reklamacje ,załatwione pozytywnie ale to człowieka wkurza że robi zakupy a potem sie okazuje że inna cena lub że cos jest zepsute .A czy osoby majace pełny wozek sa w stanie sprawdzic przy kasie czy aby cena nie inna ?Raczej nie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 16:55  
Cytuj
:zły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 15:57  
Cytuj
Dla rozsadnych ludzi sa czytniki"SPRAWDZ CENE" ale buractwo jak zobaczy napis PROMOCJA to pcha do wózków ile tylko sie da PROMOCJE SA DLA JELENI

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 22:04  
Cytuj
TESCO - NIE DLA IDIOTÓW !!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 15:44  
Cytuj
:wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 21:22  
Cytuj
nie tylko oszukują ,ale jest tam drogo ,drożej niż w Centrum

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 10:15  
Cytuj
Sprawdziłeś ceny kilkunastu tysięcy produktów w Tesco i Centrum?

 
 
 
 
~~Mojżesz Winetou
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 17:00  
Cytuj
dla zainteresowmnych SIEC TESCO -WLASCICIE ZYDEK- MACIE ODPOWIEDZ:wśceikły:
A czegoś aryjczyku z Bożej łaski nie wpadł na taki pomysł i nie założył własnej sieci sklepów i nie ruszył na podbój świata? Broni ci ktoś? Miałeś prawie 20 lat na założenie swojego biznesu. Ale gdzie tam. Wrodzone lenistwo i malkontenctwo nie pozwala. Zazdrość, zawiść i totalna hipokryzja to dziedzictwo. Zrobić burde to umiecie, ale wziąść się do roboty to nie. Od wieków najlepiej wychodzi wam machanie siabelką i przegrywanie powstań!!

 
 
 
 
~~klient nasz pan
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:45  
Cytuj
Właśnie idę do tesco dać się oszukać

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 10:21  
Cytuj
Szkoda pisać o tym TESCO. Jedno wielkie oszustwo

 
 
 
 
~~maryjo
ff
Wysłany: 21 Cze 2008r. 19:42  
Cytuj
Zdarzyło mi się to już niejednokrotnie. Przedwczoraj natomiast doliczono mi ponad kilogram pieczarek za 9 zł, a takowych pomiędzy zakupami nie miałam.

 
 
 
 
~~szkoda gadac
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 10:42  
Cytuj
Ale wy idioci jesteście :/ myślicie ze Tesco na tym się bogaci ze wam babka gratis wklepie pieczarki?? przecież jej nikt nie każe tego robić. Na tyle klientów co ona obsłuży to można jej wybaczyć ze się pomyli, daje Ci paragon to sobie sprawdź !! jeśli będzie niezgodność podwójnie zwrócą Ci kasę jeszcze na tym zyskasz.

 
 
 
 
~~jamamczas
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 10:58  
Cytuj
prawda jest taka, że promocje nie są dla ludzi naiwnych. po pierwsze- warto sprawdzać ceny na czytnikach. po drugie - sprawdzać dokładnie ceny i napisy przy cenach (często leżą koło siebie produkty podobne o dwóch różnych cenach). po trzecie - sprawdzaj rachunek - jak coś nie tak to możesz oddać towar i też nie ma problemu.

a poza tym - w każdym sklepie są produkty tańsze i droższe, bez względu na to czy jest przy nich napis "promocja" czy nie. produkt w promocji w jednym sklepie może być droższy niż produkt bez promocji w innym. nie ma co się sugerować tym napisem. jak się okazuje, zakupy nie są dla "idiotów". jak się coś kupuje to trzeba myśleć a nie wkładać do koszyka, bo był napis "promocja". i myślę, że niejedna "kura domowa" doskonale o tym wie. czasami się coś uda kupić taniej a czasami się przepłaci - takie życie. im lepiej orientujesz się w cenach, tym trudniej się dasz nabrać.
widzisz promocje w gazetkach reklamowych? nie wiesz czy napewno to promocja? porównaj ceny, na necie chociażby.

nie ma co generalizować, że w tesco oszukują. w każdym sklepie zdarzają się takie sytuacje, z winy sklepu, klienta, bądź z niewiedzy. a jeśli tak bardzo komuś nie odpowiada tesco, to ma tyle innych sklepów, że napewno znajdzie coś dla siebie. ja kupuję w tesco ale.. no właśnie kupujcie z głową!

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »